Προταση για ορεινη χωματοβολτα στην περιοχη της Καλομοιρας/Γουδοβασδας Τρικαλων".7-8-2016

thanosxrv

Μέλος
Περιοχή
Λάρισα
Όνομα
Θάνος
Μοτό
Honda xrv 750 Africa twin
Θανασηδες**2 ("εις το τετραγωνο" που λεγαμε στο σχολειο), καλημερα απο την ..Αγριά Βολου :cool: Αυριο βραδυ κατα πασα πιθανοτητα θα κοιμηθω στα Τρικαλα, οποτε @thanosxrv ερχεσαι Τρικαλα Κυριακη πρωι και ανεβαινουμε μαζι προς Καλαμπακα/Μουργκανι/Καλομοιρα. Ραντεβου οπως θαρχεσαι απο Λαρισα στο φαναρι του περιφερειακου προς Καλαμπακα, περισοτερες λεπτομερειες με πμ.

Οσο για τη διαδρομη θα βρουμε ακρη, εχω χαρτες Αναβασης και Road της περιοχης.
Γιώργο ο αριθμός μου είναι 6942999465....για να συνεννοηθούμε καλύτερα ;)
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Κάντε ένα ίδιο το πρώτο ΣΚ του Σεπτεμβρίου που θα είμαι κι εγώ εκεί γύρω :)
Το πρώτο ΣΚ του Σεπτεμβρίου έχουμε εδώ γύρω την πανελλήνια συγκέντρωση μοτοσυκλέτας βουνού οπότε είναι αδύνατον τότε.
Θα ανεβάσω σχετική ανακοίνωση οσονούπω...;)
Πάντως για καφέ,τσιπουράκι και τα σχετικά εδώ θα είμαστε!:ok:
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Θα είμαι κι εγώ εκεί !!!! :)
(ψυχικά....γιατί το γέρικο κορμί μου θα σαπίζει σε παραλία της ΝΔ Πελλοπονήσου):p


Καλά να περάσετε μάκες. :friendship:
Καλά να περάσετε και εσείς!:friendship:

.......και οχι σκουπίδια στις παραλίες...o_O:D:roflmao::p!
 

XLGeorge

Μέλος
Όνομα
George
Μοτό
αργά τζαμπανέζικα
Λοιπον παιδες, αυριο θα βρεθουμε στην Καλομοιρα (ή Γουδοβασδα) για να πιουμε καφε, να κοιταξουμε χαρτες και να βγαλουμε πιεσεις για το χωμα. Εγω και ο @thanosxrv θα ξεκινησουμε απο Τρικαλα και ο @thenos o katemis απο Ελατη. Εμεις σκοπευουμε να φυγουμε απο τον περιφερειακο των Τρικαλων γυρω στις 8:30πμ οποτε πρεπει ναμαστε στην Καλομοιρα λιγο πριν τις 9:30πμ, Θενο κανονισε την εκκινηση απο Ελατη καθως εχει περισοτερα στροφιλικια απο κει μεσω Χρυσομηλιας.

See you tomorrow guys! :ok:


EDIT: εχετε υπ'οψη οτι θα παιξει και κανενα κοψιδι να αναπληρωσουμε τις χαμενες πρωτεϊνες γιατι ολο και σε τιποτα δυσκολα θα μπλεξουμε ;) :rolleyes:
 
Τελευταία επεξεργασία:

ΗΛΙΑΣ

Μέλος
Περιοχή
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Όνομα
ΗΛΙΑΣ
Μοτό
XLV 1000, XRV 650, HUSKY WR 250
Top Bottom