Προ.......trOFFy κατάσταση !!!!

la veloce

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
theoharis
Μοτό
Multistrada 1200s
(Ηλια δωσε ωρα και τοπο αναχωρησης για τα γουστα και φροντισε η διαδρομη να περναει απο το πιστακι για τις δοκιμες και τα γυρισματα)

Όπα ρε μάγκα! Για σιγά, εσύ έτσι όπως το πας θα μας περάσεις κιόλας στο τέλος!!!
 

paschalis

gone4riding
Περιοχή
Thessaloniki
Όνομα
Πασχάλης
Μοτό
R 1200 GS 'O4
Όπα ρε μάγκα! Για σιγά, εσύ έτσι όπως το πας θα μας περάσεις κιόλας στο τέλος!!!
Χαρη ειναι ευκαιρια να δεις πως παει η κιτρινη γρια και στο χωμα..
Μετα μενει να βρουμε ενα καλο μερακλη γαμπρο για τη δικια σου!
 

la veloce

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
theoharis
Μοτό
Multistrada 1200s
Βλέπω είναι και ο la veloce μέσα έρχομαι γιατί έχουμε κάτι ανοιχτούς λογαριασμούς να δούμε
Συγνώμη κύριος!!! Εγώ φταίω που είμαι γρήγορος ?
 

la veloce

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
theoharis
Μοτό
Multistrada 1200s
Κοκομοίρηδες! 100 χρόνια πίσω από την τεχνολογία είσαστε
 

ΗΛΙΑΣ

Μέλος
Περιοχή
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Όνομα
ΗΛΙΑΣ
Μοτό
XLV 1000, XRV 650, HUSKY WR 250
Τελικά οι συμμετοχές περιορίζονται στη Θεσσαλονίκη και μόνο. Για το λόγο αυτό ,
ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ : ΦΙΛΙΠΠΕΙΟ (ΣΕΪΧ ΣΟΥ), ΩΡΑ: 09:00 (έχουμε φύγει) της 05/04/2015, ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΣ: Ότι πεί το GPS.....χώμα !!
Τώρα, όποιος αποφασίσει την τελευταία στιγμή καλοδεχούμενος......
 

ΗΛΙΑΣ

Μέλος
Περιοχή
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Όνομα
ΗΛΙΑΣ
Μοτό
XLV 1000, XRV 650, HUSKY WR 250
Μακαρι να σας κανει τον καιρο, που κανει και εδω κατω....;)
Καλα να περασετε, αναμενουμε φωτορεπορταζ....
Κώστα φίλε μου !!! Απ' τη γυναίκα τρώω "παντόφλα", απ' τα παιδιά τρώω παπούτσια, απ' τις άλλες υποχρεώσεις δεν ξέρω τι τρώω.................στις "καρέκλες" του καιρού θα κολλήσουμε !!!! Καλά θα περάσουμε. Ευχαριστώ

Τα χλμ μας ζορίζουν για να βγει και η Πρωτομαγιά αλλά ξέρω ότι μετά το troffy θα τους ψάχνουμε τέτοιος πρόλογους!!!

Καλά να περάσετε...παρακαλώ το photoρεπεράζ με tips & info για τους rookie που θα δοκιμάσουμε την τύχη μας :p :D :)
Στέφανε!!! Δεν πειράζει εκεί που θα πάτε θα περάσετε πολύ καλά........ελαιόλαδο να έχετε μαζί σας !!!

Συγνώμη κύριος!!! Εγώ φταίω που είμαι γρήγορος ?
Εσύ πολύ αέρα πήρες..
κοίτα να είσαι στην ώρα σου την Κυριακή.
 

la veloce

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
theoharis
Μοτό
Multistrada 1200s
Τελικά οι συμμετοχές περιορίζονται στη Θεσσαλονίκη και μόνο. Για το λόγο αυτό ,
ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ : ΦΙΛΙΠΠΕΙΟ (ΣΕΪΧ ΣΟΥ), ΩΡΑ: 09:00 (έχουμε φύγει) της 05/04/2015, ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΣ: Ότι πεί το GPS.....χώμα !!
Τώρα, όποιος αποφασίσει την τελευταία στιγμή καλοδεχούμενος......
09:00 η ώρα λοιπόν, μπροστά στο ξενοδοχείο (σε κίτρινο χρώμα) :sneaky: επιλογή σας :friend:
 

paschalis

gone4riding
Περιοχή
Thessaloniki
Όνομα
Πασχάλης
Μοτό
R 1200 GS 'O4
Hλιας Africa 650:) Χαρης DRZ 400:) Βασιλης Husky 125:) Αλεξ και Πασχαλης R 1200 GS.:wacky::wacky:
Μας βλεπω εδω και στο youtube να μαζευουμε ανθοδεσμες απο likes και σχολια συμπονοιας για τους συμπλεκτες μεχρι..... μουντζες!
 

la veloce

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
theoharis
Μοτό
Multistrada 1200s
Έτοιμος κεγω, απ το 2005 έχει να πάει βόλτα το drz,το έκανα και σέρβις, πιστεύω να πάνε όλα καλά. Σιγά σιγά και προσεκτικά βέβαια Και,ας είπαμε και καμιά κουβέντα παραπάνω :notworthy:
 

la veloce

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
theoharis
Μοτό
Multistrada 1200s
Πολύ δυνατή βόλτα σε κακότραχηλα και τεχνικά μονοπάτια. Έδειξε την αξία του ο Ηλίας με αγωνιστικές προδιαγραφές και με το χωματερο Africa. 650 . Ο Πασχάλης με αγωνιστικές καταβολές (πρώην εντουρας) και εκπληκτική οδήγηση του gs1200. Ο Αλέξης, πολύ έμπειρος και επίσης και αυτός εκπληκτική οδήγηση του gs1200 και εγώ! ο κακομοίρης! μέσα στην ταλαιπωρία να προσπαθώ να τους φτάσω με το τετρακόσιαρακι!!! ΉΡΩΑΣ λοιπόν εγώ :hungover:
 

paschalis

gone4riding
Περιοχή
Thessaloniki
Όνομα
Πασχάλης
Μοτό
R 1200 GS 'O4
Βολτα αξεχαστη η σημερινη!
Πολλων εμπειριων κ πολλων χιλιαδων ευρω!

Να 'μαστε ολοι μας παντοτε καλά και να ξαναβγουμε στα βουνα συντομα! :)
Οσα φερνει η ωρα ρε συ .....θα σκασω με το ανταμωμα που καναν οι γριες.
 
Top Bottom