Πρωινή

Dr Evil

Μέλος
Περιοχή
Μαρουσι
Όνομα
Βαγγελης
Μοτό
Bmw 650 dakar
Πινωντας τον καφε σημερα πρωι , σκεφτομουν ποσο βαρετη θα ηταν η μερα μου...αμ δε.... το γκομενακι περιμενε στο γκαραζ..ρε λες να την κανω??? Την εκανα και μια βαρετη ημερα εγινε γαματη... ειπα να ποσταρω αλλα ποιος τρελλος θα ερχοταν τελευταια στιγμη...εφυγα με συνοπτικες διαδικασιες και δεν μετανιωσα...αυτο που σου δινουν τελικα τα μηχανακια μας και εστω τα κοντινα βουνα δεν αλλαζεται..






Και καταληξαμε εκει ..εκτος του μηχανακιου ηρθε ο τυπος στο πλυντηριο και περασε και εμενα με την πιεση μπας και γλυτωσω την γκρινια της λασπης στο σπιτι
 
Τελευταία επεξεργασία:

Dr Evil

Μέλος
Περιοχή
Μαρουσι
Όνομα
Βαγγελης
Μοτό
Bmw 650 dakar
Διαδρομη απο κρυονερι , προς λιμνη μαραθωνα , γυρισμα προς ιπποκρατειο πολιτεια, Αγ.Μερκουριος προς Αυλωνα και επιστροφη απο Φυλη.
 

Dr Evil

Μέλος
Περιοχή
Μαρουσι
Όνομα
Βαγγελης
Μοτό
Bmw 650 dakar
Σωστος ο παικτης που σκοραρει στο 90.
Εισαι για να σε αντιγραψω αυριο:cool:
Μην το σκεφτεσαι καθολου φυγεεεε ...σαλταρα απο το πολυ οικογενειακο αυτες της μερες..χαχαχα
 

Dr Evil

Μέλος
Περιοχή
Μαρουσι
Όνομα
Βαγγελης
Μοτό
Bmw 650 dakar
Θα ερχομουν εγω!!εμπαινα καθε λιγο μεσα μηπως προτεινει κανεις χωματινη αποδραση!!!....την επομενη μη το σκεφτεις καν..ποσταρε ιδεα!!
:yew:
 

Dr Evil

Μέλος
Περιοχή
Μαρουσι
Όνομα
Βαγγελης
Μοτό
Bmw 650 dakar
Γεια σου ρε Βαγγελη με τις μινι αντβετσουριες σου!:friendship:

:secret:την παντοφλα την γλυτωσες τελικα?
Ρε η γυναίκα μου δεν γκρινιάζει όταν φεύγω...όταν έρχομαι την τρώω την παντόφλα λόγω βρωμας
Γδυθηκα στο γκαράζ και μπήκα με το σωβρακο χα χα το μόνο καθαρό χαχα
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Σωστος ο παικτης που σκοραρει στο 90.
Εισαι για να σε αντιγραψω αυριο:cool:
Μη βαζετε μπριζεεεες...θα κανει τζιζ κι αλλου λεμεεεε:cool:...και ξερογλυφομαι βλεποντας το χιονι απανω στο Παναχαικοοοοο και ειναι και καινουρια τα Κaroo3 λεμεεεε....
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Σουπερ αυτες οι βολτες στο 90'...Μπραβο ρε Βαγγο!

Ρε η γυναίκα μου δεν γκρινιάζει όταν φεύγω...όταν έρχομαι την τρώω την παντόφλα λόγω βρωμας
Γδυθηκα στο γκαράζ και μπήκα με το σωβρακο χα χα το μόνο καθαρό χαχα
Για να μην σε πλησιαζει...μην ξαναπας πλυντηριο ΠΡΙΝ πας σπιτι χαχαχαχα:friendship:(και μετα ελα να σου δωσω μια καρτα απο καλο Δικηγορο...ξερω τι λεω :wacky::Watching:)
 

George_M.

..ο Βαρθολομαίος..!
Περιοχή
Ανατολικα της Αττικης...
Όνομα
George.
Μοτό
R1100GS 75th Aniversary Edition.
αυτο το ενα στα γρηγορα τελικα εχει μεγαλη αξια κ το εχουμε υποτιμησει αδικως...:D
ωραιο ποδαρικο εκανες φιλε Βαγγελη!
 

Dr Evil

Μέλος
Περιοχή
Μαρουσι
Όνομα
Βαγγελης
Μοτό
Bmw 650 dakar
Και να πω πως δεν είχες τηλέφωνο...

Χαίρομαι ρε Βαγγέλη που πέρασες καλά (έστω και μόνος σου)....
Και να πω οτι δεν μου το εχεις πει... σε σκεφτηκα αλλα λογω ημερων ειπα ασε τον κοσμο στην ησυχια του. Next weekend :friendship: αλλωστε μου-μας χρωστας το υπολοιπο κομματι της λιμνης..χαχα
 
Top Bottom