Πρωτομαγιάτικες Ιστορίες

nikanthi

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
Νικος
Μοτό
fzs1000
Νίκο δεν έχω λόγια! Εντάξει είναι καθαρά προσωπικό μου γούστο, αλλά έχω ένα ιδιαίτερο κόλλημα με τα χιόνια και τις μηχανές... Παρότι εγώ έχω προσωπικές μου ελάχιστες Τέτοιου είδους φωτογραφίες, πάντα με αγγίζουν ιδιαίτερα να βλέπω άλλες μηχανές σε τέτοιες καιρικές συνθήκες. ... Και αυτές που έβγαλες εσύ για εμένα, βάσει του προσωπικού μου γούστου, είναι ίσως οι καλύτερες που έχω δει ποτέ.... Ειλικρινά μπράβο!
 

ΗΛΙΑΣ

Μέλος
Περιοχή
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Όνομα
ΗΛΙΑΣ
Μοτό
XLV 1000, XRV 650, HUSKY WR 250
Κανείς άλλος για Πρωτομαγιάτικη ιστορία να ταξιδευτούμε και ΄μείς οι "πονεμένοι" !!!!
 

Markas

Μέλος
Περιοχή
Ηράκλειο Κρήτη
Όνομα
Νίκος
Μοτό
BMW F800GS
Yamaha WR250R
Νικόλα να ξερεις...δεν εισαι ο μόνος που δεν ειχε 3ημερο Πρωτομαγιας...:Watching:και χαιρομαι που επισης πέρασες καλα παρεα με την μοτοσυκλετα και τα βουνα.:friendship:Παντα τετοια και Καλο Καλοκαιρι να'χουμε :)
Τα είδα και τα δικά σου...
Μη νομίζεις, μικρή και η δικιά μου βόλτα, όμως είχε τη πλάκα της και είπα να τη μοιραστώ μαζί σας λόγω ακριβώς αυτών των ιδιαίτερων φωτογραφιών της.
Πολυ καλη φαση και νεες παραξενες εικονες απο το νησι:)
Πάντα στα παράξενα προσπαθώ να χώνομαι... :)
Κανείς άλλος για Πρωτομαγιάτικη ιστορία να ταξιδευτούμε και ΄μείς οι "πονεμένοι" !!!!
Δικό σας για την επόμενη...:secret:
Νίκο δεν έχω λόγια! Εντάξει είναι καθαρά προσωπικό μου γούστο, αλλά έχω ένα ιδιαίτερο κόλλημα με τα χιόνια και τις μηχανές... Παρότι εγώ έχω προσωπικές μου ελάχιστες Τέτοιου είδους φωτογραφίες, πάντα με αγγίζουν ιδιαίτερα να βλέπω άλλες μηχανές σε τέτοιες καιρικές συνθήκες. ... Και αυτές που έβγαλες εσύ για εμένα, βάσει του προσωπικού μου γούστου, είναι ίσως οι καλύτερες που έχω δει ποτέ.... Ειλικρινά μπράβο!
Νάσαι καλά Νικολή, με τιμάς ιδιαίτερα :oops:
Η αλήθεια πάντως είναι πως από τη στιγμή που ήξερα που και πότε να ψάξω, δεν ήταν ιδιαίτερα δύσκολο να βρεθώ στο σωστό σημείο, τη σωστή χρονική στιγμή και να βγάλω τις σωστές φωτογραφίες ;)

Πάμε τώρα να ψάξουμε για τον επόμενο μυστήριο στόχο προς εξερεύνηση και φωτογράφιση! :photo:
 
Τελευταία επεξεργασία:
Top Bottom