Πρόταση για βατό χωμάτινο 2ήμερο?????????????????

Fourio

Μέλος
Περιοχή
Κορυδαλλός (οξω)
Όνομα
Γιαννης
Μοτό
africa twin 650 '89, TA 650, Varadero Mk3, Suzuki Dr400Z
Γειά σας κ απο εμένα .. Αν κ χωμάτινος τον τελευταίο χρόνο εχει πέσει στα χέρια μου ενα βαρ(κ)αντέρο ΜΚ2.. Συζητάμε λοιπόν με την παρέα να κάνουμε ενα 2ήμερο άσφαλτο κ χώμα.. Παίζει καμία καλή πρόταση???????
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
κατι ψηνεται!!!! για ασφαλτινο μετα τον παρνωνα και μεσα στον νοεμβριο τωρα για το χωμα......το βλεπουμε
 

ΜΟΥΡΙΚΗΣ

Μέλος
Περιοχή
ΚΡΑΝΙΔΙ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ. ΚΑΙ ΦΩΚΙΑΝΟ ΑΡΚΑΔΙΑΣ.
Όνομα
Γιώργος Μουρίκης.
Μοτό
ΚΤΜ 640 Adventure R (07)
YAMAHA YZF 600R (97) Thundercat
κατι ψηνεται!!!! για ασφαλτινο μετα τον παρνωνα και μεσα στον νοεμβριο τωρα για το χωμα......το βλεπουμε
Ασφάλτινο πού φίλε ; :secret:
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Βασική ερώτηση ,. Με anakee 3 στο βαρκαντερο πατάω χώμα?
πας και στην σεληνη !!!
λοιπον ακου γιατι εδω μεσα θα σε τρελανουν!!!!
με τα παντα πας παντου σιγα σιγα και ας τους να λενε για χωματινα ταδε και ασφαλτινα ταδε και σκληρα και μεσαια κλπα
εδω ανεβαιναμε τον ολυμπο με τακουνια πανοπλιες κλπες ομορφιες και μας προσπερναγε μια βεσπα 300 αυτοματη
κατεβαιναμε την Νιαλα ψυλοτερη κορυφη των αγγραφων σαν αστακοι και ανεβαινε ο τσοπανης με την γκλιτσα σε ενα παπι
ελπιζω να καταλαβες !!!!!!
βεβαια αν θελεις να πας γρηγορα στο χωμα και να κανεις και ομορφιες παιρνεις ενα ktm και καθαριζεις
αυτα!!!!!!!!και τελος
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Κοίτα που έγινε ΚΤΜάκιας ο Φοίνικας...
χαλαρα,ασε που τα bmw δεν ειναι για τα νεαρα αγορια
 

Fourio

Μέλος
Περιοχή
Κορυδαλλός (οξω)
Όνομα
Γιαννης
Μοτό
africa twin 650 '89, TA 650, Varadero Mk3, Suzuki Dr400Z
πας και στην σεληνη !!!
λοιπον ακου γιατι εδω μεσα θα σε τρελανουν!!!!
με τα παντα πας παντου σιγα σιγα και ας τους να λενε για χωματινα ταδε και ασφαλτινα ταδε και σκληρα και μεσαια κλπα
εδω ανεβαιναμε τον ολυμπο με τακουνια πανοπλιες κλπες ομορφιες και μας προσπερναγε μια βεσπα 300 αυτοματη
κατεβαιναμε την Νιαλα ψυλοτερη κορυφη των αγγραφων σαν αστακοι και ανεβαινε ο τσοπανης με την γκλιτσα σε ενα παπι
ελπιζω να καταλαβες !!!!!!
βεβαια αν θελεις να πας γρηγορα στο χωμα και να κανεις και ομορφιες παιρνεις ενα ktm και καθαριζεις
αυτα!!!!!!!!και τελος
Με κάλυψες πλήρως γιατί αυτή την άποψη έχω κ εγω.. Εννοείται πως το σκέφτομαι πολλή σοβαρά το θέμα ΚΤΜ έχοντας κάποιους ενδοιασμούς ακόμα βέβαια.. Για να πάω γρήγορα στο χώμα έχω ενα 250 exc.. Οπότε προτιμώ το εκδρομικά!!
 
Top Bottom