Πωλείται κράνος shoei hornet adv navigate matt

Voltakias_950

Μέλος
Όνομα
Χάρης
Μοτό
Ktm 1190 adventure
Πωλείται το εν λόγω κράνος σε άριστη κατάσταση.αγορασμενο τον Φλεβάρη αλλά δυστυχώς σε συνδυασμό με την ανύπαρκτη κάλυψη του 1190 adv κάνει τις υψηλές ταχύτητες αφόρητες.κατα τα άλλα είναι εξαιρετικό με τρομερή αίσθηση ασφάλειας.Δεν έχει την παραμικρή γρατσουνια.πωλειται για αγορά άλλου χωρίς γείσο
 
Τελευταία επεξεργασία:

tasosbob

Μέλος
Περιοχή
Εδεσσα
Όνομα
Τασος
Μοτό
Honda Transalp 650
Αφαιρειται.το άλλαξα κι εκει
Ε τότε να το αφαιρεις στις εθνικές και να το βάζεις στις επαρχιακές οδούς-χωμα.... Αν δεν είναι μπελάς το βάλε-βγάλε... Εμένα στο schuberth E1 βγαίνει το γείσο αμέσως
 

Voltakias_950

Μέλος
Όνομα
Χάρης
Μοτό
Ktm 1190 adventure
Ε τότε να το αφαιρεις στις εθνικές και να το βάζεις στις επαρχιακές οδούς-χωμα.... Αν δεν είναι μπελάς το βάλε-βγάλε... Εμένα στο schuberth E1 βγαίνει το γείσο αμέσως
Αυτό κάνω.αλλαζει αρκετά η συμπεριφορά του.θα δούμε πως θα εξελιχθεί η αγγελία και βλέποντας και κάνοντας!
 

tasosbob

Μέλος
Περιοχή
Εδεσσα
Όνομα
Τασος
Μοτό
Honda Transalp 650
Το schuberth Ε1 "πάτησε" στο c3 οπότε η αεροδυναμική του χωρίς το γείσο είναι πολύ καλή... Βέβαια έχω και ψηλή ζελατίνα στο transalp αντίθετα από το 990 που έχεις κοντη... Αν ήμασταν κοντά να στο έδινα να το δοκιμάσεις
 

Voltakias_950

Μέλος
Όνομα
Χάρης
Μοτό
Ktm 1190 adventure
Το schuberth Ε1 "πάτησε" στο c3 οπότε η αεροδυναμική του χωρίς το γείσο είναι πολύ καλή... Βέβαια έχω και ψηλή ζελατίνα στο transalp αντίθετα από το 990 που έχεις κοντη... Αν ήμασταν κοντά να στο έδινα να το δοκιμάσεις
Αν είσαι στην Έδεσσα είμαστε παρα πολύ μακρυά.ευχαριστω πολύ πάντως!!
 

onroad

Superhero
Περιοχή
7th continent traveler
Όνομα
κωνσταντινος δε γκρειτ
Μοτό
1200 / 2012
Εγώ έχω το Ε1 σαν καινούργιο μέσα στο κουτί του γιατί δεν μου έκατσε ποτε καλά


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

tasosbob

Μέλος
Περιοχή
Εδεσσα
Όνομα
Τασος
Μοτό
Honda Transalp 650
Και εγώ το φοράω κανονικά στην Εθνική με το γείσο... Κανένα θέμα... απλά έχω ψηλη ζελατίνα
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Όταν ο Μπάμπης λέει ότι το μηχανάκι είναι τεράστιο και πως είναι 170 χωρίς μπότες μοτοκρός του δίνουμε το τεκμήριο της αθωότητας γιατί ξέρει τα πράγματα πριν συμβούν στο στρουμφοχωριό. Έτσι πιστεύουμε ότι το Icon Variant Pro δεν καταλαβαίνει από αέρα πίσω από ζελατίνα on-off όταν το λέει ο Κώστας και ο Ηλίας σε GS... Αν ρωτήσουμε ξέρω και εγώ τον lospsi τι θα μας πει άραγε; #υψοφοβικοί #πράιμάνθ #χόμπιτλάιβςμάτερ
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Όταν ο Μπάμπης λέει ότι το μηχανάκι είναι τεράστιο και πως είναι 170 χωρίς μπότες μοτοκρός του δίνουμε το τεκμήριο της αθωότητας γιατί ξέρει τα πράγματα πριν συμβούν στο στρουμφοχωριό. Έτσι πιστεύουμε ότι το Icon Variant Pro δεν καταλαβαίνει από αέρα πίσω από ζελατίνα on-off όταν το λέει ο Κώστας και ο Ηλίας σε GS... Αν ρωτήσουμε ξέρω και εγώ τον lospsi τι θα μας πει άραγε; #υψοφοβικοί #πράιμάνθ #χόμπιτλάιβςμάτερ
Βρε ψηλε . .. .πριν το icon είχαμε αρκετά κράνη που κουνούσαν σαν τα μπαλέτα της Σακίρα .
Άσε που έχουμε και μηχανάκια χωρίς κάλυψη, οπότε ότι λέμε ισχύει
Το icon δεν κουνάει, γιατί το γείσο του είναι σταθερό(όχι αφαιρούμενο) και με ιδιαίτερη αεροδυναμική και κατασκευη
 
Top Bottom