Πωλείται Yamaha Tenere 700 μοντ. 2020

al800

Μέλος
Περιοχή
Νέα Πέραμος
Όνομα
Al
Μοτό
CRF300L
Πωλείται Yamaha Tenere 700 μοντ. 2020 με 3.460 χλμ
Πρώτη άδεια 21/11/2019, λήξη εγγύησης 21/11/2021
Τιμή: 9.000 (η αγγελία έχει μπει μόνο εδώ προς το παρόν)
Αξεσουάρ Yahama:
Προστατευτικό ρεζερβουάρ
Φλας LED
Ανυψωτικά τιμονιού
Πλευρικά προστατευτικά γκριπ
Προστατευτικό προβολέα
Προστατευτικό ψυγείου
Μαρσπιέ τύπου Adventure
Θερμαινόμενα γκριπ
Διπλό σταντ
εξάτμιση akrapovic και εργοστασιακή
Φυλάσσεται σε πυλωτή και έχει γίνει η προβλεπόμενη συντήρηση από εξουσιοδοτημένο συνεργείο...
Πωλείται λόγω αλλαγής κατηγορίας...
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Καλοπουλητο!
Ελπίζω να βρεις αυτό που ψάχνεις.
 

al800

Μέλος
Περιοχή
Νέα Πέραμος
Όνομα
Al
Μοτό
CRF300L
Καλοπουλητο!
Ελπίζω να βρεις αυτό που ψάχνεις.
Σε ευχαριστώ...λέω να ηγηθώ της ομάδας Scrambler Team advtroffy 2021...αλλά το μηχανάκι είναι πολυεργαλείο από πολλές απόψεις. οπότε και να μην πουληθεί...ένας ηγέτης λιγότερος...
 

al800

Μέλος
Περιοχή
Νέα Πέραμος
Όνομα
Al
Μοτό
CRF300L
Και κάτι που ξέχασα...απαραίτητοι όροι για την αγορά της μηχανής σε αυτήν την τιμή είναι 1. εγγραφή στο φόρουμ και 2. εγγραφή στη σχολή περιπετειώδους οδήγησης Φ.Α.Ρ.Σ.Α. aka Φοινιξ Αντβεντσουρ Ράιδινγκ Σκουλ Ασοσιεσιονε... Το μηχανάκι είναι τακαρίσιο, πρέπει να εξασφαλίσουμε ότι ο επόμενος ιδιοκτήτης θα κάνει την ανάλογη χρήση...
 

al800

Μέλος
Περιοχή
Νέα Πέραμος
Όνομα
Al
Μοτό
CRF300L
Ξερεις ποσοι απο εδω μεσα αν ταχαμε διαθεσιμα,την ειχαμε παρει χτες??
Ξεκινήστε την αποταμίευση. Πιστεύω ότι αυτό το μοντέλο θα υπάρχει για χρόνια. Ελπίζω μόνο να μην αρχίσει η Yamaha να το φορτώνει με διάφορα και τελικά η τιμή φτάσει εκεί που είναι τα υπόλοιπα.
 

al800

Μέλος
Περιοχή
Νέα Πέραμος
Όνομα
Al
Μοτό
CRF300L
Επειδή έχω λάβει αρκετά μηνύματα και έχει εκδηλωθεί ενδιαφέρον για τη μηχανή κι επειδή υπάρχει και κόσμος που αναρωτιέται πρέπει να αποκαλύψω τον πραγματικό λόγο της πώλησης...αν και δεν εχουν γίνει ακόμα επίσης ανακοινώσεις, ο Τοβι τελικά δεν έκανε πίσω στο οικονομικό και από την Τουκάτι δεν ξέρω πώς έμαθαν (μηπως διαβάζουν advride.gr; αφού το φόρουμ είναι όλοι πε εν φε θα πάρουμε...όχι όλοι τουκάτι θα πάρουμε) ότι δέχομαι να τον αντικαταστήσω και μου έκαναν ανεπίσημη πρόταση. Οπως καταλαβαίνετε δε γίνεται μέσα στην πίστα να είμαι ντυμένος στα κόκκινα να τρέχω με το τουκάτι και μετά τον αγώνα να ανεβαίνω στο Yamaha και να φεύγω...θα προκληθεί σκάνδαλο...οπότε καταλαβαίνετε ότι έπρεπε να κάνω πέτρα την καρδιά μου...
 

STF

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
STέFανος
Μοτό
NUDA900R
WR250R
Επειδή έχω λάβει αρκετά μηνύματα και έχει εκδηλωθεί ενδιαφέρον για τη μηχανή κι επειδή υπάρχει και κόσμος που αναρωτιέται πρέπει να αποκαλύψω τον πραγματικό λόγο της πώλησης...αν και δεν εχουν γίνει ακόμα επίσης ανακοινώσεις, ο Τοβι τελικά δεν έκανε πίσω στο οικονομικό και από την Τουκάτι δεν ξέρω πώς έμαθαν (μηπως διαβάζουν advride.gr; αφού το φόρουμ είναι όλοι πε εν φε θα πάρουμε...όχι όλοι τουκάτι θα πάρουμε) ότι δέχομαι να τον αντικαταστήσω και μου έκαναν ανεπίσημη πρόταση. Οπως καταλαβαίνετε δε γίνεται μέσα στην πίστα να είμαι ντυμένος στα κόκκινα να τρέχω με το τουκάτι και μετά τον αγώνα να ανεβαίνω στο Yamaha και να φεύγω...θα προκληθεί σκάνδαλο...οπότε καταλαβαίνετε ότι έπρεπε να κάνω πέτρα την καρδιά μου...


Κούκουουου!
Αν με έπαιρνες τηλέφωνο δε θα έμπαινες σε αυτές τις περιπέτειες. Υπάρχει λύση. Φόρα στη πίστα τα μπλε, να είσαι με τους πρώτους.
 

al800

Μέλος
Περιοχή
Νέα Πέραμος
Όνομα
Al
Μοτό
CRF300L
H αλήθεια είναι ότι στα μηχανοκινητα ημουν πάντα με τα κόκκινα...και πάντα με την ομάδα. Μπορώ να πω όμως μετά από εκείνο που έγινε με το Rossi και το Marquez στη Μαλαισία το 2015 είμαι με όποιον μπορεί να εκθρονίσει τον Marquez. Αν γίνεται να μην τερματίσει κανεναν αγώνα ποτέ...
Στην είσοδο βλέπω flack tracker και scrambler τιμονάκι...με το επόμενο που θα πατάω καλά κάτω θα πάω εκεί...
 

al800

Μέλος
Περιοχή
Νέα Πέραμος
Όνομα
Al
Μοτό
CRF300L
Επειδή η κουβέντα πήγε στα motogp το μηχανάκι όμως είναι Τακαρίσιο, ενημερώνω τα πλήθη ότι σε περίπτωση που πωληθεί κάτι ξεχωριστά από τα αξεσουάρ, θα αφαιρεθεί από την τιμή.
Σε επίπεδο αποσβεσης ανάρτησης το Yamaha είναι το κορυφαίο μηχανάκι που είχα...δεν είχα και πολλά βεβαια 2 πε εν φε οχι μποξερ και 2 ντουκάτια οχι μουλτι όλα με 19αρη μπροστινό. Σε επίπεδο καθημερινότητας όμως λόγω χαμηλού ύψους 1,71 είναι λίγο περιοριστικό για τα δικά μου κυβικά πάντα. Οπότε το επόμενο θα είναι κάποιο πιο χαμηλό και ιδανικά και λίγο πιο ελαφρύ...Οβερ εντ άουτ...λήξις αναμετάδοσης.
 

ChristosGR

Σκουριασμένο Μέλος
Περιοχή
Αθηνα
Όνομα
Χρηστος
Μοτό
V-Strom 800 DE - Husaberg FE-390
Και κάτι που ξέχασα...απαραίτητοι όροι για την αγορά της μηχανής σε αυτήν την τιμή είναι 1. εγγραφή στο φόρουμ και 2. εγγραφή στη σχολή περιπετειώδους οδήγησης Φ.Α.Ρ.Σ.Α. aka Φοινιξ Αντβεντσουρ Ράιδινγκ Σκουλ Ασοσιεσιονε... Το μηχανάκι είναι τακαρίσιο, πρέπει να εξασφαλίσουμε ότι ο επόμενος ιδιοκτήτης θα κάνει την ανάλογη χρήση...
Έτσι μου ρχεται να πάρω άλλο ένα, (που λέει ο λόγος) αλλά το έχω το χρώμα. ;)
Τόσο πολύ το γουστάρω αυτό το εργαλείο.
Οποίος μπορεί και θέλει με κλειστά μάτια να το πάρει.
Θα γλυτώσει και + €2.500 με τα έξτρα.
 

al800

Μέλος
Περιοχή
Νέα Πέραμος
Όνομα
Al
Μοτό
CRF300L
Προσωπικά αν είχα τη δυνατότητα να αγοράσω ενα μεταχειρισμενο σκραμπλερ κτλ για την καθημερινη μετακινηση θα το κρατουσα το Tenere για τις βόλτες που κανουμε τα ΣΚ. ακόμα και χωμα να μην το πάει κάποιος είναι ιδανικό για ταξίδια και μακρινές βόλτες. Απορροφαει ανωμαλίες οδοστρώματος υποδειγματικά, και με το μηχανισμό ανυψωσης της εργοστασιακης ζελατινας που πουλαει ο T7rally για 20-30 ευρώ ταξιδευεις ανετα με ταχυτητες 150-160...Αυτονομία εχεις για καμια 300αρια χλμ περίπου.
 

stefos

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Στέφανος
Μοτό
T7
εάν είναι ολυμπιακών επιδόσεων!!!
Έχω τρέξει Μαραθώνιους και ο Μαραθώνιος είναι Ολυμπιακό άθλημα. Άρα...


(Το μπουζούκι είναι όργανο, ο αστυνομικός είναι όργανο, άρα ο αστυνομικός είναι μπουζούκι)

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 

STF

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
STέFανος
Μοτό
NUDA900R
WR250R
al800 πριν τη δώσεις... τη χούφτωσες μια στάλα; Χούφτωσ' την, χούφτωσ' την... γιατί θα το μετανιώσεις!

 

marmal

Μέλος
Όνομα
MAΡΙΟΣ
Μοτό
Yamaha Tenere Rally 700
al800 καλημερα, ενδιαφερομαι (σοβαρα) για την αγορα της μοτο!
περιμενω νεα σου, ευχαριστω.
 
Top Bottom