Πωλείται Yamaha XTZ Tenere 700 2020

itsikis

Μέλος
Όνομα
Ισίδωρος
Μοτό
BETA evo 300 2t
YAMAHA tenere 700
Πωλείται Tenere 700 μοντέλο 2020. Το μηχανάκι έχει 37500χλμ και είναι πρώτο χέρι.

Είναι σε ΆΡΙΣΤΗ κατάσταση και έχει Πλήρες book service, με λάδια ανά 5000χλμ. Μόλις άλλαξα αλυσιδογράναζα και γκριπ ariete. Έχει λάστιχα pirelli str με 3000χλμ...

Από έξτρα έχει: Πλήρες σετ αυτοκόλλητα DXL, διπλό σταντ, πλαστικό τεπόζιτο acerbis 23lt, μεγαλύτερα custom μαρσπιε, αναπαυτική σέλα συνεπιβάτη motok, heed crash bars με τσαντάκια, επέκταση μπροστινού φτερού για καλύτερη κάλυψη από τα νερά, εξάτμιση storm ή η εικονιζόμενη mivv dakar, διπλό σταντ yamaha, custom βάση για top case και βαλίτσα givi, οδηγός αλυσίδας yamaha, προστατευτικό προβολέα, σταθεροποιητής οργάνων και φαναριού, πόδια μοτέρ, revalving με νέες βαλβίδες και "εσωτερικά" k-teck καθώς και σκληρότερα ελατήρια σε πιρούνι και αμορτισερ στον Τσολερίδη (αξίας 900€), "φρυδάκια" ζελατίνας. Υπάρχουν όλα τα μαμά πράγματα.

Πωλείται μιας και βρέθηκε ο αντικαταστάτης Δεκτός κάθε έλεγχος...


Ευχαριστώ
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Αν δεν είμαι αδιάκριτος για ποιον λόγο το δίνεις ?
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Βρέθηκε ο αντικαταστάτης, το γράφει.
Καλοπουλητο εύχομαι με τη σειρά μου.
 

NikosRE

Μέλος
Όνομα
Nikos
Μοτό
KTM 640 ADVENTURE 2005
Καθόλου αδιάκριτος...

Θα πάρω το ίδιο καινούργιο!!!

:friendship:
Θα σε τρολαρω λίγο αλλά θα με συγχωρέσεις ελπίζω.

τι έκανες σε αυτό που σε ενοχλεί και θες καινούριο;
εκει πάει το μυαλό. Κάποιος σκελετός υπάρχει. Χαχα
 

itsikis

Μέλος
Όνομα
Ισίδωρος
Μοτό
BETA evo 300 2t
YAMAHA tenere 700
Κάποιος σκελετός υπάρχει. Χαχα
Πρέπει να έχεις κάποια συγγένεια με τον Ηρακλή τον Πουαρό, δεν εξηγείται αλλιώς!!! χα χα χα (σε τρολάρω και εγώ λίγο....)

Θα πάρω world rally....

καθαρά για λόγους ανανέωσης... δικής μου....

το τενερε είναι το μοναδικό μηχανάκι που έχω κρατήσει τόσο μεγάλο χρονικό διάστημα!!! Συνήθως μετά από ένα ή δύο χρόνια τα αλλάζω....
 

clear

Μέλος
Περιοχή
Παλλήνη
Όνομα
Κλέαρχος
Μοτό
YAMAHA TENERE 700
Και εγώ το ίδιο σκέφτομαι για περισσότερο ( μακρύτερο) δρόμο και λιγότερο χώμα.
Όταν βλέπω την διαφορά των χρημάτων το μετανοιώνω (άλλαξα και τα αυτοκίνητα πρόσφατα) και λέω να μείνω με το παλιό (2020).
Πάντως αν κάποιος σου κάνει παζάρια για κάποια extra, εδώ είμαι εγώ ( αν και κάποια τα έχω και εγώ στο δικό μου)
Καλοπούλητο
 
Top Bottom