Ρεκόρ Guinness για την μηχανή κουρέματος γκαζόν της Honda!!

black_hawk

Μέλος
Περιοχή
Κερκυρα
Όνομα
Θανασης
Μοτό
R 1200 GS
Περιοχή
ΚΑΒΑΛΑ
Όνομα
Παναγιώτης
Μοτό
XRV 650 - XRV 750 - Varadero - VFR 800 - CB 750 F Bol d' Or
...............Εμ, βεβαια.. Με τοσα "οικοπεδα" που "αγοραζουν" οι αναβατες της στις "δυσκολες" διαδρομες, προφανως χρειαζονται και ενα γρηγορο χλοοκοπτικο για το κουρεμα, μετα!! :roflmao::roflmao::roflmao:
.............
Ωχ, άρχισαν (και εδώ) οι προκλήσεις..................... Εκτός δηλαδή από "μη ψαγμένοι" τώρα και κουλομαρίες;

Έχουμε καμιά έρευνα, καμιά στατιστική;
 

black_hawk

Μέλος
Περιοχή
Κερκυρα
Όνομα
Θανασης
Μοτό
R 1200 GS
Eν πρωτοις, δεν θελω "τετρημενα" σχολιακια του στυλ..





κλπ..κλπ..
 

black_hawk

Μέλος
Περιοχή
Κερκυρα
Όνομα
Θανασης
Μοτό
R 1200 GS
..Κατα δευτερον, το σχολιο μου ειναι σχεδον "αντιγραφη" απο το κατ'εξοχην "φιλο-HONDA-κικο" κοινό, του γνωστου μας, απο το moto, "Λυκου"! (Απο το facebook..)

https://www.facebook.com/groups/10511727618/?fref=ts

E, κατι περισσοτερο θα ξερουν, οι ανθρωποι!! :D:D:p
 
Περιοχή
ΚΑΒΑΛΑ
Όνομα
Παναγιώτης
Μοτό
XRV 650 - XRV 750 - Varadero - VFR 800 - CB 750 F Bol d' Or
Πάντως, μεταξύ μας, αν κατηγοριοποιήσω ανά μάρκα από τον προσωπικό μου κύκλο γνωριμιών (που όπως ξέρεις είναι αρκετά ευρύς), οι οδηγοί των Honda είναι "μικροοικοπεδούχοι" σε σχέση με άλλους με "βαρύ" Ε9........... :D
 

paschalis

gone4riding
Περιοχή
Thessaloniki
Όνομα
Πασχάλης
Μοτό
R 1200 GS 'O4
Ας ειμαστε ρεαλιστες απαιτωντας το αδυνατον!
Ολα ειναι δρομος!
Ακομα και ο κηπος!!!


Ωχ, άρχισαν (και εδώ) οι προκλήσεις..................... Εκτός δηλαδή από "μη ψαγμένοι" τώρα και κουλομαρίες;

Έχουμε καμιά έρευνα, καμιά στατιστική;
Σιγα την προκληση βρε Παναγιωτη!
Ριχτου ενα βιντεακι με τo Starlet που προσπερναει το 1150 στην Εθνικη και πατσισαμε!
 

Koive k9

Μέλος
Περιοχή
Kavala
Όνομα
Panos
Μοτό
Bmw , vespa
Λοιπον εγω θα τα πουλησω όλα και θα κυκλοφορω ένα τετοιο!Θα δυλωνω κυπουρος και δεν θα πληρωνω ουτε τελη ουτε ασφαλειες ουτε διοδια ουτε τιποτα!!!:cool:
 

black_hawk

Μέλος
Περιοχή
Κερκυρα
Όνομα
Θανασης
Μοτό
R 1200 GS
Λοιπον εγω θα τα πουλησω όλα και θα κυκλοφορω ένα τετοιο!Θα δυλωνω κυπουρος και δεν θα πληρωνω ουτε τελη ουτε ασφαλειες ουτε διοδια ουτε τιποτα!!!:cool:
Κινητηρα V2 1000αρι απο VTR εχει.. ΑΡΧΟΝΤΑΣ! θα'σαι!! :D:D
 
Top Bottom