ΣΕΛΑ ΚΛΟΠΗ

batman

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Παναγιώτης
Μοτό
ktm 640 lc4 2000 respect
bmw r 1150 gs adventure 2003
Εντάξει,τα κρατάω στην άκρη και βλέπουμε
 

jojos_X

Μέλος
Όνομα
George
Μοτό
R1150GSA
Μιας και χαζεύω τώρα που μου σκίστηκε το κάλυμα της δικιάς μου για μτχ σέλες είδα μία στον moto22 στην Παλλήνη. Έχει και φωτογραφίες, για τσέκαρε μπας και είναι η δική σου, έχει χαρακτηριστικά τρία μικρά σκισιματάκια μπροστά. Αν, επίσης, κάποιος πουλάει σέλα τώρα ας μου στείλει μνμ
 

nickaoua11

Μέλος
Περιοχή
Middle Earth
Όνομα
Nikos
Μοτό
990adve
Μιας και χαζεύω τώρα που μου σκίστηκε το κάλυμα της δικιάς μου για μτχ σέλες είδα μία στον moto22 στην Παλλήνη. Έχει και φωτογραφίες, για τσέκαρε μπας και είναι η δική σου, έχει χαρακτηριστικά τρία μικρά σκισιματάκια μπροστά. Αν, επίσης, κάποιος πουλάει σέλα τώρα ας μου στείλει μνμ
Και γιατί να μη πας σε ένα σελάδικο να σου αλλάξουν κάλυμμα με 30-40ε?
 

sugariasgeorge

οδηγος της γλυκοΓιωργαινας
Περιοχή
ΝΑΥΠΛΙΟ
Όνομα
ΓΙΩΡΓΟΣ
Μοτό
AFRICA TWIN XRV750

BETA 300 RR (se)
Έχει και φωτογραφίες, για τσέκαρε μπας και είναι η δική σου
γιωργη.... συμπαθα με ... αλλα...
εαν απαντας στον batman να ξερεις οτι την σελα του την εκλεψαν τον Μαρτιο του ΄22....
οποτε ...:thnkg:
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
γιωργη.... συμπαθα με ... αλλα...
εαν απαντας στον batman να ξερεις οτι την σελα του την εκλεψαν τον Μαρτιο του ΄22....
οποτε ...:thnkg:
καλά κάνει όμως Γιώργη. Έστω και 2 χρόνια μετά ένα ανταλλακτικό που πουλιέται χαρακτηριστικό μπορεί να βγηκε σε κυκλοφορία και να ελεγχθει αν είναι κλεμμένο. Φυσικά καμία νύξη προς το συγκεκριμένο μαγαζί. Απλά ένας έλεγχος δε βλάπτει στην αγγελία.
 

batman

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Παναγιώτης
Μοτό
ktm 640 lc4 2000 respect
bmw r 1150 gs adventure 2003
Μιας και χαζεύω τώρα που μου σκίστηκε το κάλυμα της δικιάς μου για μτχ σέλες είδα μία στον moto22 στην Παλλήνη. Έχει και φωτογραφίες, για τσέκαρε μπας και είναι η δική σου, έχει χαρακτηριστικά τρία μικρά σκισιματάκια μπροστά. Αν, επίσης, κάποιος πουλάει σέλα τώρα ας μου στείλει μνμ
Τώρα το είδα και κοίταξα.Δεν έχει καμία για R1150GS ADV Εκτός και αν πουλήθηκε.Σε ευχαριστώ πάντως
 
Top Bottom