ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ για έλεγχο μοτο.

thn

Μέλος
Περιοχή
Καστοριά
Όνομα
Θανάσης
Μοτό
06' TE610
Παιδιά καλησπέρα, χρειάζομαι ένα συνεργείο στην Αθήνα για έλεγχο μοτο, έχω μιλήσει με τον πωλητή και είναι διατεθειμένος να πάει σε συνεργείο επιλογής μου πριν πάω να δω εγώ τη μηχανή, για να μην κάνω τζάμπα καταδρομική ~900χλμ και γυρίσω με άδεια χέρια :laugh:

Η μοτό είναι ένα ΧΤ660 και ο έλεγχος πρέπει να γίνει το πολύ μέχρι Πέμπτη το μεσημέρι.
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
6977219646...Παρασκευας
boxergarage....στον Νεο κοσμο
Του μιλησα και περιμενει τηλεφωνημα σου
 

ΗΛΙΑΣ

Μέλος
Περιοχή
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Όνομα
ΗΛΙΑΣ
Μοτό
XLV 1000, XRV 650, HUSKY WR 250
......άσε τι λέει ο μανιακός......σου προτείνω τον "πετσάκια"....είναι πιο καλός :yew::yew:
 

Onastrom

Μέλος
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
BMW R1200Gs 2009
Και από εμένα τον Παρασκευά θα ακούσεις να σου λεω.
Μετά από διάφορες μηχανές που περασαν απο τα χέρια μου και πολλά πάρε δώσε με πολλούς και διάφορους μηχανικούς, αυτό που είδα να κάνει ο Παρασκευάς, η όρεξη του και οι γνωσεις του με άφησαν άφωνο.
Οπότε και από εμένα η πρόταση μου είναι Boxer Garage
 

thn

Μέλος
Περιοχή
Καστοριά
Όνομα
Θανάσης
Μοτό
06' TE610
Σας ευχαριστώ παιδιά, και τον Παρασκευά που μίλησα στο τηλέφωνο ήταν κατατοπιστικότατος και μου εξήγησε και μερικά πράγματα. Δυστυχώς όμως μας τα χάλασε ο πωλητής γιατί μόλις του είπα να περάσει απο το συνεργείο ξεκίνησε τις δικαιολογίες οπότε άκυρος, φτηνά την γλυτώσαμε :D μερικά άτομα ακόμα που μίλησα ήταν αρνητικοί και αυτοί οπότε αλλαγή σχεδίων και ψάξιμο πάλι, αλλά είμαι αναποφάσιστος ίσως βρω κάτι μικρό(125) για να ικανοποιήσω μόνο της μεταφορικές μου ανάγκες και αργότερα βρίσκω κάτι πιο αξιόλογο ή τα σκορπάω όλα και πάω στη δεύτερή μοτο της λίστας μου το DRZ400S και επιστρέφω πάλι στα χωμάτινα. :yew:
 

ΗΛΙΑΣ

Μέλος
Περιοχή
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Όνομα
ΗΛΙΑΣ
Μοτό
XLV 1000, XRV 650, HUSKY WR 250
Το DRZ400S που θα ψάξεις να είναι μετά το 2001 μοντέλο.

africafon
 

akis69

Μέλος
Όνομα
ακης
Μοτό
F800gs
αν θες και αλλον εναν
https://www.facebook.com/4japsgr-222723954553059/?fref=ts
ειναι μελος σε αλλο φορουμ και οταν βρηκα κι εγω το στρωμ στην αθηνα,το εστειλα εκει.η "ματια" που του εριξε ηταν 1.5-2 ωρες,ουτε δικος μου μαστορας δεν το κοιταξε ετσι που λεει ο λογος.20 ευρω μου πηρε,οτι μου ειπε ακριβως,μου ειπε και ο δικος μου μηχανικος μολις την εφερα πατρα.
 
Top Bottom