Σέρβις Ohlins πού; (Θεσσαλονίκη)

Περιοχή
ΚΑΒΑΛΑ
Όνομα
Παναγιώτης
Μοτό
XRV 650 - XRV 750 - Varadero - VFR 800 - CB 750 F Bol d' Or
Ζύγωσε η ώρα να κάνω ένα πλήρες σέρβις την πίσω ανάρτηση του Ντέρο.

Αναζητείται λοιπόν ΣΟΒΑΡΟ & ΥΠΕΥΘΥΝΟ σέρβις στην Θεσσαλονικη.
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Ζύγωσε η ώρα να κάνω ένα πλήρες σέρβις την πίσω ανάρτηση του Ντέρο.

Αναζητείται λοιπόν ΣΟΒΑΡΟ & ΥΠΕΥΘΥΝΟ σέρβις στην Θεσσαλονικη.
Εαν δεν βρεις ακρη, μπορεις να την στειλεις εδω χαμου.....και την παμε εμεις;)
 
Περιοχή
ΚΑΒΑΛΑ
Όνομα
Παναγιώτης
Μοτό
XRV 650 - XRV 750 - Varadero - VFR 800 - CB 750 F Bol d' Or
Εαν δεν βρεις ακρη, μπορεις να την στειλεις εδω χαμου.....και την παμε εμεις;)
Ελπίζω να μην χρειαστεί, αλλά το κρατάω σαν bagk-up πρόταση. Ευχαριστώ πάντως. :friendship:
 

Vvag

Αντβέτσουρερ
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
Άφρικα Τουίν Ιλέβεν Χάντρεντ
Πάνο οι μόνοι που ξέρω Σαλονίκη είναι ο Τσολερίδης όπως είπαν κι οι παραπάν', ο Βασίλης στο Bike Therapy κι ο Αραμπατζής, o οποίος νομίζω φέρνει και Ohlins (οι άλλοι δύο φέρνουν Wilbers και WP αντίστοιχα - αν δεν κάνω λάθος). Θεωρούνται και οι τρεις πολύ καλοί στις αναρτήσεις. :ok:
 

paschalis

gone4riding
Περιοχή
Thessaloniki
Όνομα
Πασχάλης
Μοτό
R 1200 GS 'O4
Πάνο οι μόνοι που ξέρω Σαλονίκη είναι ο Τσολερίδης όπως είπαν κι οι παραπάν', ο Βασίλης στο Bike Therapy κι ο Αραμπατζής, o οποίος νομίζω φέρνει και Ohlins (οι άλλοι δύο φέρνουν Wilbers και WP αντίστοιχα - αν δεν κάνω λάθος). Θεωρούνται και οι τρεις πολύ καλοί στις αναρτήσεις. :ok:
Διαφωνω με την επιλογη Αραμπατζη Κ. διοτι μου εχει καταστρεψει ενα πισω Οhlins απο Varadero mk1 προσπαθωντας να του προσαρμοσει ελατηριο wp για να το βαλουμε στο mk3.Τετοια λαθη επιτρεπονται μονο μια φορα......

adv phone
 

paschalis

gone4riding
Περιοχή
Thessaloniki
Όνομα
Πασχάλης
Μοτό
R 1200 GS 'O4
Τα αναλωσιμα ohlins ερχονται πλεον οπως κ οι αναρτησεις μεσω μοτοδυναμικης κι ετσι εχουν ολοι οι ειδικοι τεχνιτες προσβαση σε αυτα.Το "ειδικοι" ειναι που κανει τη διαφορα

adv phone
 

Manouel650

Μέλος
Περιοχή
Ρέθεμνος τση Κρήτης
Όνομα
Μανώλης
Μοτό
Domi 650
Τα αναλωσιμα ohlins ερχονται πλεον οπως κ οι αναρτησεις μεσω μοτοδυναμικης κι ετσι εχουν ολοι οι ειδικοι τεχνιτες προσβαση σε αυτα.Το "ειδικοι" ειναι που κανει τη διαφορα

adv phone
Την αντιπροσωπεία της OHLINS στην Ελλάδα την έχει πλέον ο Τασούλης, όχι η Μοτοδυναμική.
 

paschalis

gone4riding
Περιοχή
Thessaloniki
Όνομα
Πασχάλης
Μοτό
R 1200 GS 'O4
Την αντιπροσωπεία της OHLINS στην Ελλάδα την έχει πλέον ο Τασούλης, όχι η Μοτοδυναμική.
Αυτο ειναι καλη ειδηση διοτι θα καταφερω επιτελους να συννενοηθω να προμηθευτω τη σπασμενη κατω βαση ελατηριου για να φτιαξω το παλιο του vara.

adv phone
 
Τελευταία επεξεργασία:

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Six days Σταύρος Τσολεριδης

husqvarna 125
Μόνο εκει.Κι αν σου φανει ακριβός θα το ξεχασεις στην πρωτη στροφη που θα παρεις.
:cool:


adv phone
Μα..."6 days" για σερβις αναρτησης σε...varadero?:wacky:...Στην πρωτη στροφη θα ξεχασει την τιμη και...στην δευτερη θα ξεχασει το Vara για ενα ΚΤΜ :D
 

StepaS

Μέλος
Περιοχή
Νάουσα
Όνομα
Vag
Μοτό
KTM Adventure 990 `09
Τσολεριδης SixDays. Κατά τη γνώμη μου από τους πιο σωστούς επαγγελματίες στο είδος και με πολλές γνώσεις στο αντικειμενο με το οποίο ασχολείται.
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Καλο ειναι να μην κατηγορουμε επαγγελματιες, για ευνοητους λογους....;)
 
Top Bottom