Σαν σήμερα

George_M.

..ο Βαρθολομαίος..!
Περιοχή
Ανατολικα της Αττικης...
Όνομα
George.
Μοτό
R1100GS 75th Aniversary Edition.
Σαν χτες πριν ένα χρόνο γνώρισα την "μπουγατσα", εις τιμήν λοιπόν των γενεθλίων κ των "λίγων" (3.000χιλ) που έχω κάνει μαζί της μπορώ να πω ότι είμαι πολύ χαρούμενος κ σίγουρα δεν μετάνιωσα δευτερόλεπτο για αυτή την επιλογή.
Αντιθέτως θα έλεγα ότι έπρεπε να είχα επιλέξει πολύ νωρίτερα στην μοτο-καριέρα μου μια τέτοια "μπουγατσα..."
Δεν έχει νόημα να μπω σε λεπτομέρειες κ τι μου αρέσει η' οχι όταν μιλάμε για μια μοτο 26 ετών καθώς πλέον βαδίζουμε σε υποκειμενικά μονοπάτια γεμάτα νωχελικες πιστόνιες σε οριζόντιο φόντο.
Να μαστε όλοι καλά να γράφουμε ασφαλή χιλιόμετρα κ χρόνια επάνω στις σελες που ο καθένας αγαπά!
 

apos.zeitou

Μέλος
Περιοχή
ATHENS
Όνομα
ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
Μοτό
Αναποφασιστος!!!
Σαν χτες πριν ένα χρόνο γνώρισα την "μπουγατσα", εις τιμήν λοιπόν των γενεθλίων κ των "λίγων" (3.000χιλ) που έχω κάνει μαζί της μπορώ να πω ότι είμαι πολύ χαρούμενος κ σίγουρα δεν μετάνιωσα δευτερόλεπτο για αυτή την επιλογή.
Αντιθέτως θα έλεγα ότι έπρεπε να είχα επιλέξει πολύ νωρίτερα στην μοτο-καριέρα μου μια τέτοια "μπουγατσα..."
Δεν έχει νόημα να μπω σε λεπτομέρειες κ τι μου αρέσει η' οχι όταν μιλάμε για μια μοτο 26 ετών καθώς πλέον βαδίζουμε σε υποκειμενικά μονοπάτια γεμάτα νωχελικες πιστόνιες σε οριζόντιο φόντο.
Να μαστε όλοι καλά να γράφουμε ασφαλή χιλιόμετρα κ χρόνια επάνω στις σελες που ο καθένας αγαπά!
Το θέμα είναι ποιος μερακλής είχε τέτοια καλοδιατηρημένη νύφη .....σε κάθε σου βόλτα χαζεύω με αγάπη την μπουγάτσα σου

Στάλθηκε από το Armor 8 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

George_M.

..ο Βαρθολομαίος..!
Περιοχή
Ανατολικα της Αττικης...
Όνομα
George.
Μοτό
R1100GS 75th Aniversary Edition.
Το θέμα είναι ποιος μερακλής είχε τέτοια καλοδιατηρημένη νύφη .....σε κάθε σου βόλτα χαζεύω με αγάπη την μπουγάτσα σου

Στάλθηκε από το Armor 8 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Πραγματικά εδώ ήμουν τυχερός κ μάλλον έγινε σωστή επιλογή.
Όντως η μοτοσυκλέτα ήταν κ είναι σαφώς σε εξαιρετική κατάσταση χωρίς ζημιές, φθορές κτλ.
Άρτια από πλευράς περιφεριακων χωρίς να λείπει κατι.
Τα σχεδόν 100Κ που είχε στα 25 χρόνια της δίνουν 4Κ ανά έτος που σημαίνει μικρή χρήση.

Με βασικές αντικατάστασεις αναλωσίμων κ ελάχιστη φροντίδα εξωτερικα είναι πλέον σε αριστη λειτουργίκη κ εμφάνισιακη κατάσταση.

Ουσιαστικά με ένα συνολικό κόστος καινούργιου παπιου έχει κανείς κάτι διαφορετικό αν αυτό επιθυμεί..
Not a bad deal..
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Ιταλία το 2011.
Το μπουφάν το έχω ακόμα, κλείνει, αλλά είναι τσίτα. Δεν είναι μόνο 12 χρόνια πίσω, είναι και σχεδόν 20 κιλά....


 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Ιταλία το 2011.
Το μπουφάν το έχω ακόμα, κλείνει, αλλά είναι τσίτα. Δεν είναι μόνο 12 χρόνια πίσω, είναι και σχεδόν 20 κιλά....


Τι σου κάνει ο γάμος...
 
Top Bottom