Σαν σήμερα

Θανασεν

Μέλος
Περιοχή
ΚΟΡΙΝΘΟΣ
Όνομα
θανασης
Μοτό
21/18
Λουτράκοβόλτα !!!
2020 με χοντρή :)
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Πριν από 6 χρόνια τρέχαμε στις χειμερινές...
Στην 17η στη Λάβδα Γρεβενών.


Στάλθηκε από το Nokia 8.1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Doc.DD

Μέλος
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
r 1200gs 07/suzuki dr 350s 92
Πριν από 6 χρόνια τρέχαμε στις χειμερινές...
Στην 17η στη Λάβδα Γρεβενών.


Στάλθηκε από το Nokia 8.1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
γέρασαν πλέον οι διοργανωτές, ασπρισαν τα άσπρα μούσια τους,και φοβούνται τα χιόνια κ τα κρύα :p:yew:
 

nick_89

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Νίκος
Μοτό
Honda XL650V Transalp
Σαν σήμερα πριν ένα χρόνο ακριβώς, πήρα την πρώτη μου μηχανή. Ασχολίαστο το μουστάκι μου. :roflmao:
Περίμενα πως και πως να σχολάσω να πάω να πάρω το φιλαράκι μου, να πάμε στο μαγαζί να την ψωνίσω. Είχα πάρει μόνο το δίπλωμα και δεν ήθελα να οδηγήσω μέσα στην νύχτα από την Μεταμόρφωση μέχρι το σπίτι. Ήταν πολύ μακριά τότε!
Θυμάμαι να τον βλέπω στον καθρέφτη από το αμάξι (είχα το νισσανάκι τότε) και να χαμογελάω τόοοοοοοοοοοοσο πολύ!!!
Εδώ η πρώτη φώτο που μου την έβαλε στην πυλωτή. Είναι η πρώτη φωτό με την πρώτη μου μηχανή. Από τότε και μετά έγινα και μηχανόβιος με την βούλα :)
 

sugariasgeorge

οδηγος της γλυκοΓιωργαινας
Περιοχή
ΝΑΥΠΛΙΟ
Όνομα
ΓΙΩΡΓΟΣ
Μοτό
AFRICA TWIN XRV750

BETA 300 RR (se)
Σαν σήμερα πριν ένα χρόνο ακριβώς, πήρα την πρώτη μου μηχανή. Ασχολίαστο το μουστάκι μου. :roflmao:
Περίμενα πως και πως να σχολάσω να πάω να πάρω το φιλαράκι μου, να πάμε στο μαγαζί να την ψωνίσω. Είχα πάρει μόνο το δίπλωμα και δεν ήθελα να οδηγήσω μέσα στην νύχτα από την Μεταμόρφωση μέχρι το σπίτι. Ήταν πολύ μακριά τότε!
Θυμάμαι να τον βλέπω στον καθρέφτη από το αμάξι (είχα το νισσανάκι τότε) και να χαμογελάω τόοοοοοοοοοοοσο πολύ!!!
Εδώ η πρώτη φώτο που μου την έβαλε στην πυλωτή. Είναι η πρώτη φωτό με την πρώτη μου μηχανή. Από τότε και μετά έγινα και μηχανόβιος με την βούλα :)
:jp:prft::friendship::friendship::friendship::friendship::friendship::friendship:
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Τι καντήλια είχαν πέσει τότε :ha
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Είδα σήμερα ένα 1250 triple black και το λιγουρεύτηκα ειναι η αλήθεια.
 
Top Bottom