Σελάκια Airhawk

Pan-dvs

Μέλος
Περιοχή
Ιωαννινα
Όνομα
Παναγιωτης
Μοτό
Gs 1200
Eγω στη θεση σου θα ρωταγα καποιον που ασχολειται με σελες.

Αφου ειναι ηδη αρκετα μαλακια η δικια σου,εχω την εντυπωση οτι ουτε αυτο θα σου κανει δουλεια.Θα το μασαει,αν με καταλαβαινεις.
 

chrisf

Μέλος
Περιοχή
Πετρούπολη Αττικής
Όνομα
Χρήστος
Μοτό
suzuki bandit 650
Eγω στη θεση σου θα ρωταγα καποιον που ασχολειται με σελες.

Αφου ειναι ηδη αρκετα μαλακια η δικια σου,εχω την εντυπωση οτι ουτε αυτο θα σου κανει δουλεια.Θα το μασαει,αν με καταλαβαινεις.
Πανο εγω εχω την μαμισια μπροστά.πισω την εχω μαλακώσει.τι εννοεις μασάει ;
 

Pan-dvs

Μέλος
Περιοχή
Ιωαννινα
Όνομα
Παναγιωτης
Μοτό
Gs 1200
Πανο εγω εχω την μαμισια μπροστά.πισω την εχω μαλακώσει.τι εννοεις μασάει ;
Μιλαω για τη σελα του Παρασκευα η οποια εχει πολυ υλικο.Το μαξιλαρακι δεν θα βρισκει αντισταση και θα βουλιαζει.
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Εγω πιστεύω οτι οποίος πρώτος αγοράσει καμία δεκαριά σελακια και τα βάλει για πούλημα και θα ξεπουλήσει και μεροκάματο θα βγάλει !!!
 

zandesiro

3MA owner.
Περιοχή
Πολυγυρος Χαλκιδικης
Όνομα
zandesiro
Μοτό
ΧΤ600Ε,Typhoon 50,ST1300A
Ρε παιδιά πόσα κιλά αναβάτη αντέχει αυτό το εργαλείο; Ας πούμε 150

Στάλθηκε από το D2303 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
125 κιλα σου φτανουν??Τοσα αντεχει το δικο μου!:p
 

N4pSt3R

Lost Balkaneros
Περιοχή
Ορεστιάδα
Όνομα
Στέφανος
Μοτό
BMW F800gs
Παίδες το μαξιλαράκι είναι κάτι τελειως διαφορετικό απο την σέλα...εγώ πχ σαν αναβάτης είμαι υπέρκαλυμένος με την σέλα adventure που φοράω στο απλό, αλλά για ένα μεγάλο ταξίδι που θα είμαι κάθε μέρα πάνω στην σέλα, για πολλές μέρες και με αρκετά χλμ ανά μέρα, θα προτιμήσω να πάρω κάποια στιγμή το airhawk, παρακαλουθώ με ενδιαφέρον το θέμα γι αυτό το λόγο, αλλά δεν θα ήθελα να χαλάσω την σέλα μου, ούτε αισθητικά ούτε ανατομικά για τις καθημερινές μου μετακινήσεις και τα 3ήμερα που κάνω.Αν πάρω μία σέλα για να την "χαλάσω" για την κάνω ανατομική, πιστεύω ότι θα γλιτώσω αρκετά χρήματα αν απλά πάρω ένα τέτοιο αεροσελάκι που θα μου μείνει για πάντα!!

ΥΓ:Ότι παραπάνω και σχεδιασμένο για αυτή τι δουλειά πιστεύω ότι θα κάνει κάτι καλύτερο απο το τίποτα, εδώ άλλοι βάζουν εκείνα τα φουντούκια που είχαν οι ταξιτζίδες τα '80s
 
Τελευταία επεξεργασία:
Top Bottom