Σημεία συνάντησης για το AdvONride 2017

Shogun

Ρόδα, τσάντα και κοπάνα!
Περιοχή
Πειραιάς
Όνομα
Chris
Μοτό
Tenere 700 '21
Adv. 1090 '18
Sv650s '01
Vespa 200px '89
Καλημέρα σε όλους.
Θα ξεκινήσει κανένα γκρουπακι απο Αθήνα Παρασκευή απόγευμα κατά τις 17:00?
 

tonyduke

Μέλος
Όνομα
Θέμης
Μοτό
R1200GSA
Καλημέρα σε όλους.
Θα ξεκινήσει κανένα γκρουπακι απο Αθήνα Παρασκευή απόγευμα κατά τις 17:00?
Εγώ είμαι σίγουρα ένας.
Μου έχουν πει τα παιδιά από το boxer garage οτι θα εκκινήσουν κατά τις 17:30 (χωρίς επιβαιβέωση ακόμα) και σκέφτομαι μήπως κολλήσω εκεί.
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Σ' αυτό το θέμα κανονίζουμε τα ραντεβού μας ;)
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Καπιοι θα ξεκινήσουν Παρασκευή πρωί κατα της 10
Θα ανακοινωθεί σημείο και ακριβής ωρα
 

ilai

Μέλος
Όνομα
HΛΙΑΣ
Μοτό
.
Κυριακή πρωί θεού θέλοντος και καιρού επιτρέποντος θα συναντηθώ με @BillyGs και @staga1200 στην Κόρινθο για να ανέβουμε μέσω Ρίου στον Εύηνο να συναντήσουμε τα ρεμάλια και να πάρουμε μέρος στην Κυριακάτικη βόλτα :) όποιος επιθυμεί μονοημέρακι είναι ευπρόσεδεκτος ;)
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Κυριακή πρωί θεού θέλοντος και καιρού επιτρέποντος θα συναντηθώ με @BillyGs και @staga1200 στην Κόρινθο για να ανέβουμε μέσω Ρίου στον Εύηνο να συναντήσουμε τα ρεμάλια και να πάρουμε μέρος στην Κυριακάτικη βόλτα :) όποιος επιθυμεί μονοημέρακι είναι ευπρόσεδεκτος ;)
Πάρτε και απο ενα καλσόν μαζι σας :ll::dstpc:
 

ilai

Μέλος
Όνομα
HΛΙΑΣ
Μοτό
.
Πάρτε και απο ενα καλσόν μαζι σας :ll::dstpc:
:ha:ha:ha ένα θα σου πω αύριο μπαίνει καινούργιο τιμόνι και είναι και πορτοκαλί ! αυτό σημαίνει 20 αλόγατα ακόμα καταλαβαίνεις τι έχει να πάθει ο θερμοσύφωνας:fun
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Ρε σεις, μη σπαμαρετε καθε θεμα...o_Oo_Oo_O
 

Shogun

Ρόδα, τσάντα και κοπάνα!
Περιοχή
Πειραιάς
Όνομα
Chris
Μοτό
Tenere 700 '21
Adv. 1090 '18
Sv650s '01
Vespa 200px '89
Εγώ είμαι σίγουρα ένας.
Μου έχουν πει τα παιδιά από το boxer garage οτι θα εκκινήσουν κατά τις 17:30 (χωρίς επιβαιβέωση ακόμα) και σκέφτομαι μήπως κολλήσω εκεί.
Καλησπέρα Στέργιο κράτα με ενήμερο σε παρακαλώ οταν παρθεί η απόφαση για ώρα και μέρος και θα έρθω κι εγώ μαζί.
Με V2 όμως όχι με μπόξερ. :p
 

Filippos749

Μέλος
Όνομα
Φίλιππος
Μοτό
Kawasaki z
Παρασκευη πρωι μεχρι τις 9.30 θα ξεκινησω κ εγω απο αθηνα.
Θεωρητικά θα βρεθούμε με τα κοπέλια απο κρητη κάπου,όπως και πέρυσι, κ θα ανηφορίζουμε όλοι μαζι.
Το ακριβές σημείο θα το δούμε συντομα
 

John-Aigio

Nα γιατί GS
Περιοχή
ΑΙΓΙΟ
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
BMW R1150GS
δεν πατάω χώμα
Κυριακή πρωί θεού θέλοντος και καιρού επιτρέποντος θα συναντηθώ με @BillyGs και @staga1200 στην Κόρινθο για να ανέβουμε μέσω Ρίου στον Εύηνο να συναντήσουμε τα ρεμάλια και να πάρουμε μέρος στην Κυριακάτικη βόλτα :) όποιος επιθυμεί μονοημέρακι είναι ευπρόσεδεκτος ;)
Καλέ αγόρια!!!!!! θα με πάρετε και εμένα απο τα βενζινάδικα τις εθνικής επάνω απο το Αίγιο;)?
 

ilai

Μέλος
Όνομα
HΛΙΑΣ
Μοτό
.
Καλέ αγόρια!!!!!! θα με πάρετε και εμένα απο τα βενζινάδικα τις εθνικής επάνω απο το Αίγιο;)?
Εννοειτε φιλε :) το μονο που με προβληματίζει ειναι οτι μεχρι στιγμης θα ειμαι μονος με τρία b m w :D:p
 

BillyGs

Μέλος
Περιοχή
Lagonisi
Όνομα
Βασίλης
Μοτό
R 1200 GS
Καλέ αγόρια!!!!!! θα με πάρετε και εμένα απο τα βενζινάδικα τις εθνικής επάνω απο το Αίγιο;)?
Έλα να μαζευόμαστε τα Bmw να τον πικάρουμε τον Ktmάκια...!! Αν και έχει και περτικαλί τιμόνι τώρα και με έχει πιάσει μια τρεμούρα..!!


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Εννοειτε φιλε :) το μονο που με προβληματίζει ειναι οτι μεχρι στιγμης θα ειμαι μονος με τρία b m w :D:p
Οποτε δε μενεις στο δρομο με τπτ. Θα σε φερουν ;)
 
Top Bottom