Σημεία συνάντησης για το AdvONride 2017

malco

Μέλος
Περιοχή
περιστερι
Όνομα
Κωνσταντινος Μαλλιος
Μοτό
Bmw r1200gs ADVENTURE
Σαββατο μεσημερι (13.00-14.00) θα ξεκιναω για Ευηνο και κατα προτιμηση απο Ριο-Αντιριο. Ρυθμος αργος και βασανιστικος :p

Για οποιον βολευεται, και μηνυμα δεχομαστε και κλησεις στο κινητο (ο αριθμος στο προφιλ)
Γιώργη μαζί σου, αλλά θα σου πω με σιγουριά το βράδυ, γιατί Εάν έχω ελεύθερη όλη μέρα αύριο, ενδέχεται να φύγω πιο νωρίς χαράζοντας πιο μακρινή διαδρομή για να γεμίσω τη μέρα...
 

Shogun

Ρόδα, τσάντα και κοπάνα!
Περιοχή
Πειραιάς
Όνομα
Chris
Μοτό
Tenere 700 '21
Adv. 1090 '18
Sv650s '01
Vespa 200px '89
Εγω πάντως είμαι στο συνεργείο και δεν βλέπω κανέναν :woot:
 

ilai

Μέλος
Όνομα
HΛΙΑΣ
Μοτό
.
Όποιος φύγει αύριο Σάββατο από Αθήνα, μου λέει, γιατί ακόμα το παλεύω...
Σκέφτομαι να φύγω αύριο μεσημέρι από Αστρος και μέσω Κορίνθου - Πάτρας να ανέβω Εύηνο να βρώ την ομάδα ! Αν το ψήνεις κανονίζουμε συνάντηση ! @GiorgosGS1200 και @malco ακούει??
 

malco

Μέλος
Περιοχή
περιστερι
Όνομα
Κωνσταντινος Μαλλιος
Μοτό
Bmw r1200gs ADVENTURE
Σκέφτομαι να φύγω αύριο μεσημέρι από Αστρος και μέσω Κορίνθου - Πάτρας να ανέβω Εύηνο να βρώ την ομάδα ! Αν το ψήνεις κανονίζουμε συνάντηση ! @GiorgosGS1200 και @malco ακούει??
Οκ. Λιάκο ....τι ώρα θα είσαι Κόρινθο;
 

malco

Μέλος
Περιοχή
περιστερι
Όνομα
Κωνσταντινος Μαλλιος
Μοτό
Bmw r1200gs ADVENTURE
3 Καλά είναι....κάπου μετά την γέφυρα το Ισθμού δεξιά.....να κανονίσω και με τον Γιώργο..
 

ilai

Μέλος
Όνομα
HΛΙΑΣ
Μοτό
.
3 Καλά είναι....κάπου μετά την γέφυρα το Ισθμού δεξιά.....να κανονίσω και με τον Γιώργο..
ωραία στις 3 λοιπόν !!! Επέιδη εγώ θα ανεβαίνω από Αστρος να βρεθούμε στα ΣΕΑ στο Κιάτο κατά τις 3.15? θα σουστείλω και το κινητό μου
 

malco

Μέλος
Περιοχή
περιστερι
Όνομα
Κωνσταντινος Μαλλιος
Μοτό
Bmw r1200gs ADVENTURE
ωραία στις 3 λοιπόν !!! Επέιδη εγώ θα ανεβαίνω από Αστρος να βρεθούμε στα ΣΕΑ στο Κιάτο κατά τις 3.15? θα σουστείλω και το κινητό μου
Οκ
 

malco

Μέλος
Περιοχή
περιστερι
Όνομα
Κωνσταντινος Μαλλιος
Μοτό
Bmw r1200gs ADVENTURE
@GiorgosGS1200 @malco βγηκα εκτος υπηρεσιας απο δουλεια οποτε μπορω να ακολουθησω αν ισχυει το προγραμμα
Ναι Γιάννη, κατά τις 2 παρά, περίπτερό Χαϊδαρίου
 
Top Bottom