Σκονισμένα μακροβούτια 24/7/16

Corki

Μέλος
Όνομα
Ν!κολας
Μοτό
Μάρκα Απεριορίστων Διαδρομών
Αυριο που λετε ..........θα παμε μια βολτουλα με τον Λευκαδιο.........ξεκινώντας από Τιταν (Μανδρα) με κατευθυνση Αλεποχώρι.

Ναι ξερω .............οτι θα εχει 37 βαθμους.......

Ναι ξερω ..............οτι ο φυσιολογικος κοσμος για να κανει μια βουτια βαζει την "αρκουδα" στο "κουτι" και στηνεται στην ουρα.......

Αλλα εμεις τα μπανια του λαου τα κανουμε ανορθοδοξα......και θα βρεθούμε στο Περίφτερο "Γαϊδαρίου" κατά τις 9:00-9:15 για να αναχωρήσουμε μετά απο γρήγορο καφεδάκι.

Bonus....Corki&Λευκαδιοςμεμαγιο .................αν φτασουμε στο τελος!

Οσοι μουρλοί προσελθετε......να ειστε ολοι εκει.
 

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
Αυριο που λετε ..........θα παμε μια βολτουλα με τον Λευκαδιο.........ξεκινώντας από Τιταν (Μανδρα) με κατευθυνση Αλεποχώρι.

Ναι ξερω .............οτι θα εχει 37 βαθμους.......

Ναι ξερω ..............οτι ο φυσιολογικος κοσμος για να κανει μια βουτια βαζει την "αρκουδα" στο "κουτι" και στηνεται στην ουρα.......

Αλλα εμεις τα μπανια του λαου τα κανουμε ανορθοδοξα......και θα βρεθούμε στο Περίφτερο "Γαϊδαρίου" κατά τις 9:00-9:15 για να αναχωρήσουμε μετά απο γρήγορο καφεδάκι.

Bonus....Corki&Λευκαδιοςμεμαγιο .................αν φτασουμε στο τελος!

Οσοι μουρλοί προσελθετε......να ειστε ολοι εκει.
Σημερα που ήσασταν και εκανα φασινα σπιτι? Για παρεα σε βολτα το λεω, οχι για βοηθεια!! Χαχαχα
Καλη βολτα παιδια, μια χαρα θα ειναι.
 

Corki

Μέλος
Όνομα
Ν!κολας
Μοτό
Μάρκα Απεριορίστων Διαδρομών
Πηγαμε ....ηρθαμε....μια χαρα περασαμε....και εις αλλα με υγεια!

Προσεχως μινι φωτο ροματζο απο Λευκαδιο ....γιατι εγω εκτελουσα χρεη μοντελου σε αυτην την βολτα.
 

konkost

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κώστας
Μοτό
transalp 650
crf 300l
Κριμα αργησα μια μερα! Χτες το βραδυ εφτασα Αθηνα
Και δεν μου λετε? Πως ηταν? Ενα μπανιο στην θαλασσα και δεκα στον ιδρωτα?
 

Corki

Μέλος
Όνομα
Ν!κολας
Μοτό
Μάρκα Απεριορίστων Διαδρομών
Βασικα οσο και να φαινεται απιστευτο .........το βουνο δεν ειχε τοσο ζεστη.........εγω δλδ δεν δυσφορισα καθολου . Αυτο ειπαμε και με τον Λευκαδιο οτι παρολο τους 37 δεν ενοχλουσε και η βολτα ηταν πολυ ανετη. Καναμε 3 στασεις στο συνολο ....αν δεν απατωμαι........

Μολις βεβαια πιασαμε παραλια .....εκει δεν παλευοταν με τπτ
 

Λευκάδιος

Μέλος
Περιοχή
West Side Athens
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
BRP
Μια χαρά ήταν,η ζέστη ήταν ανεκτή και η σκόνη ακόμη λιγότερη γιατί δυο χελώνες τι σκόνη να σηκώσουν :D .Ηπιαμε τα καφεδάκια μας,κάναμε τις βουτιές μας, και μια παγωμένη μπυρίτσα στην επιστροφή ήταν το ιδανικό κλείσιμο της βόλτας.Ραντεβού τον Σεπτέμβρη!

Δεν ξερω αν φαίνονται οι φωτό,το Tapatalk σέρνεται τελευταία ..






Στάλθηκε από το GT-S7562 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
Top Bottom