Σουνιάδα 10/11/19

kordix

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
PP27
Πάρτε ΑΔΙΑΒΡΟΧΑ. Στην περιοχή δεν πιάνει εύκολα βροχή αλλά καλό είναι να υπάρχουν

Η βόλτα θα γίνει κανονικά. Μόνο άμα αρχίσουν τίποτα αστραπόβροντα που έλεγε κι ο Ζήκος, θα αράξουμε για καφέ και μετά μόλις κόψει θα κυλιστούμε στις λάσπες σαν τα γουρούνια.
 

lunatickpr

Μέλος
Όνομα
Δημήτρης
Μοτό
vstrom 650,crm 125 ktm525
Exc 525 δέχεστε στην παρέα ή να κάτσω μόνος μου σε μία γωνία και να κλαίω;;;;;

Στάλθηκε από το Mi A1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

tonyduke

Μέλος
Όνομα
Θέμης
Μοτό
R1200GSA
Μιας και δε υπάρχει χρόνος για τακούνια, με χαμηλή πίεση σε anakee III ακολουθώ;
 

kordix

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
PP27
Exc 525 δέχεστε στην παρέα ή να κάτσω μόνος μου σε μία γωνία και να κλαίω;;;;;

Στάλθηκε από το Mi A1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Είναι βόλτα ον ΟΦ το πιο πιθανό είναι να βαρεθεις γιατί θα έχουμε και βαριες μηχανές στην παρέα.

Αν δεν σε πειράζει έλα με το θηρίο.
 

ztakisg16

Μέλος
Όνομα
Τακης
Μοτό
Bmw Xchallenge
Βόλταρα με τα όλα της και αντάμωμα με φίλους που είχα καιρό να δω...Αναμένουμε τον Κώστα να βάλει την επόμενη....Λίγες σκόρπιες φωτο από εμένα....


Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

lunatickpr

Μέλος
Όνομα
Δημήτρης
Μοτό
vstrom 650,crm 125 ktm525
Κώστα να σαι καλά για τη βόλτα ήταν πάρα πολύ ωραία... Λίγη ώρα αφότου φύγατε σταμάτησε η βροχή και κατέβηκα προς Ανάβυσσο και βρήκα τα πιστάκια πηγαίνοντας προς τον προφήτη Ηλία..... Απλά ....φανταστικά. Με το καλό και στην επόμενη βόλτα.

Στάλθηκε από το Mi A1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

kordix

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
PP27
Ωραία βόλτα παιδιά, ευχαριστώ για την παρέα. Σουπερ τερέν και παρέα, όλα κομπλέ.

Μετά τον καφέ είχε ένα τερέν όνειρο.

Η μόνη αβαρια είναι πως εμεινα στον Υμηττό από μπαταρία. Πατάγα μίζα ακουγόταν το ρελέ, μια ξεψυχισμένη μίζα και στην επόμενη μιζιά μόνο το ρελέ. Το έβαλα σπρωχτο και οκ γύρισα σπίτι.

Το έβαλα στον συντηρητή και δείχνει πως φορτίζει, άρα δεν είναι πεθαμένη εντελώς. Θέλω σίγουρα καινούργια μπαταρία αλλά θέλει και έλεγχο το σύστημα φόρτισης. Ανορθωτή έχω spare, αλλά εύχομαι να μην είναι πάλι τα Πηνία.
 

Synchro

Μέλος
Όνομα
Christos
Μοτό
No Bike Left
Πολυ ωραια βολτα παιδια. Ειλικρινα το χαρηκα παρα πολυ το σημερινο και ας εβρεξε.

Μετα τον καφε η βροχη που φαγαμε ηταν ελαχιστη και σχεδον ανοιξε τελειως ο καιρος.

Θα προσπαθησω να ανεβασω κανα βιντεο αλλιως θα βαλω λινκ απο youtube. Υπαρχουν βιντεο με σχεδον ολους, οπως επισης προβατα, συντονισμενη προσπαθεια ilai να κατεβει την πλαγια κτλ κτλ

Χρηστος
 
Top Bottom