Στο βουνό του ΛΕΩΝΙΔΑ, Κυριακή 12/11/2017

Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Παιδιά άμα πρέπει να παει σε άλλο "θρεντ" πείτε μου.

Ποσα δίνετε για να σας αλλάξουν τα λάστιχα ρε παιδιά? Να βγάλουν ασφαλατινα να βάλουν τακουνατα.
Είχα μια κουβέντα με τον @achalatsis και τα 40€ που βρήκα του ακούστηκαν πολλά.
Τι παίζει στην αγορά? Ο προηγούμενος μου έπαιρνε 50€. Και ενας (που δε μου γέμισε το μάτι) 35€
:thinking:.
Αύριο είμαι μεσα!
Να βάζετε κάνα χεράκι μόνο να σηκώνουμε το μηχανάκι γιατί μονός θα κοψομεσιαστω..:allk:


Αυτό θα το μετακινήσουν οι άτλαντες...:D
Αλλού πάει όντως!
Νομίζω ότι η τράμπα και το πού την κάνεις και με πόσο, έχει να κάνει με τη σχέση που έχεις με τους λαστιχάδες, αν έχεις....
Αν δεν έχεις, ότι είπες! Από 20 έως 50, όσα λείπουν στον καθένα κι όπου σε βρούν ;)
Υπάρχει κόσμος που πάει μόνιμα όμως σε ένα λαστιχά και το κάνει τσάμπα. Θέλει καιρό να "χτιστεί' η σκέση, αλλά μετά ;) ....
Εννοείται ότι κάποια φορά θα βάλεις και λίγο πιο ακριβά κάποιο σετ. Αν ψάχνεις πάντα την καλύτερη τιμή, από μαγαζί σε μαγαζί, τότε θα πλερώνεις και κάθε τράμπα! ;)
 

ztakisg16

Μέλος
Όνομα
Τακης
Μοτό
Bmw Xchallenge
Πάντως αν σου κοστίζει κάθε φορά 50 ευρώ πιο καλά να πάρεις ένα δεύτερο ζευγάρι μεταχειρισμενες ζάντες με χωματινα και να κάνεις την αλλαγή μόνος σου που είναι σχετικά εύκολο...Σε 5-6 αλλαγές θα έχεις κάνει απόσβεση...
 

ztakisg16

Μέλος
Όνομα
Τακης
Μοτό
Bmw Xchallenge
Και μια και πιάσαμε για λάστιχα...Λόγω του μήκους της διαδρομής θα έχω μαζί μου 2 σαμπρέλες για 18 και 21 τροχό για παν ενδεχόμενο μήπως και χρειαστουμε..Δεν έχω ομως λεβιεδες και τρόμπα...Θα έχει κάποιος μαζί του η θα τις πάρω τσάμπα;;;
 

2wheeler

Μέλος
Όνομα
Τασος
Μοτό
F800GS, RSV MILLE

Carooly

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Thivai
Όνομα
Αpostolis
Μοτό
KTM EXCR 530
KAWASAKI KLR 250
1. Phoenix
2. el-Gatto
3. giannis1070
4. labros
5. ztakisg16
6. ouzakias
7. alfa7
8. vaelsod
9. kordix
10. achalatsis
11 -12. Shogun +1
13. lalou
14. forester
16. Carooly
17. gsmaniac
18. christof40
19. 2wheeler
20.


@Phoenix, @Carooly , @labros θα μας βρουν στο δρόμο (στείλτε μνμ πού ο καθένας για να μην περιμένουμε αλλού γι αλλού....:rolleyes: )

Οι υπόλοιποι 08:00 αναχώρηση από κεντρική πλατεία Κρυονερίου!
Εγω και phoenix θα συναντηθουμε θηβα. Labros εσυ?
 

todor

在中國,我們信任
Περιοχή
ΒΟΛΟΣ
Όνομα
ΘΟΔΩΡΗΣ
Μοτό
Τίμιος Κινέζος
Καλά λασπώματα να έχετε ωρέ λεβεντοπαλίκαρα ;)

Στάλθηκε από το X5 μου
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Παιδιά άμα πρέπει να παει σε άλλο "θρεντ" πείτε μου.

Ποσα δίνετε για να σας αλλάξουν τα λάστιχα ρε παιδιά? Να βγάλουν ασφαλατινα να βάλουν τακουνατα.
Είχα μια κουβέντα με τον @achalatsis και τα 40€ που βρήκα του ακούστηκαν πολλά.
Τι παίζει στην αγορά? Ο προηγούμενος μου έπαιρνε 50€. Και ενας (που δε μου γέμισε το μάτι) 35€
:thinking:.
Αύριο είμαι μεσα!
Να βάζετε κάνα χεράκι μόνο να σηκώνουμε το μηχανάκι γιατί μονός θα κοψομεσιαστω..:allk:
Χρηστάρα παρέα θα πέφτουμε, να βοηθαμε ο ενας τον αλλον!

:D :D

Στάλθηκε από το LG-H818 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

alfa7

for Life
Περιοχή
Χανιά,Κρήτης / Μαρούσι
Όνομα
Στέλιος
Μοτό
R1250GS F800GS X-ADV 690enduro XTX660 CRF450 CB50
Και μια και πιάσαμε για λάστιχα...Λόγω του μήκους της διαδρομής θα έχω μαζί μου 2 σαμπρέλες για 18 και 21 τροχό για παν ενδεχόμενο μήπως και χρειαστουμε..Δεν έχω ομως λεβιεδες και τρόμπα...Θα έχει κάποιος μαζί του η θα τις πάρω τσάμπα;;;
Θα έχω εγώ λεβιέδες, τρόμπα και μια σαμπρέλα 21''...
 

Μητσάρας

Μέλος
Περιοχή
Αιτωλικό
Όνομα
Μητσος
Μοτό
Ténéré XT660z

piaggio PX200
ηλπιζα μεχρι τελευταια στιγμη μηπως ξεγλυστρισω κ καταφερω να ερθω,αλλα που...
με μαγκωσαν οι ελαιες.

καλα να περασετε οσοι πατε,θα σας σκεφτομαι οσο θα λιωνω στο διαλογεα.
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Θα έχω εγώ λεβιέδες, τρόμπα και μια σαμπρέλα 21''...
Όποιος έχει χοντρό ιμάντα ρυμουλκησης....ας τον πάρει, γιατί έφαγα το γκαράζ και δεν τον βρίσκω
 

XLGeorge

Μέλος
Όνομα
George
Μοτό
αργά τζαμπανέζικα
Ειμαι σιγουρος οτι θα περασετε τελεια παιδες! :ok: :cool: Θαθελα πολυ ναμαι παρων αλλα δεν συμπεσανε οι ημερομηνιες που ειμαι Ελλαδα/Αθηνα. Βαλτε φωτο και γραφτε ιστοριες να τις δουμε κι'εμεις που δε θαρθουμε :yew:
 

ztakisg16

Μέλος
Όνομα
Τακης
Μοτό
Bmw Xchallenge
Όποιος έχει χοντρό ιμάντα ρυμουλκησης....ας τον πάρει, γιατί έφαγα το γκαράζ και δεν τον βρίσκω
Θα φέρω εγώ Κώστα...Είναι περτικαλις όμως...πειράζει;;;φοβάμαι μην με πουνε ρατσιστή...
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Θα φέρω εγώ Κώστα...Είναι περτικαλις όμως...πειράζει;;;φοβάμαι μην με πουνε ρατσιστή...
Με το δικό μου μαύρο...ταιριαζει παντως:D
Πέρα απο την πλάκα, κάποια εργαλεία πρέπει να τα έχουμε οπωσδήποτε και ένα από αυτά είναι ο ιμάντας......αχρειαστος να ειναι:rolleyes:
 

lmb990

Μέλος
Περιοχή
ΑΘΗΝΑ
Όνομα
ΛΑΜΠΡΟΣ
Μοτό
YAMAHA TENERE 700
ειμαι σιγουρος οτι θα περασετε τελεια... φοβερη ομαδα!!

*το καλο ειναι οτι θα ειναι ο μανιακ μαζι και θα δουμε πολλες και ωραιες φωτο..

*το κακο ειναι οτι θα τραβαει τις φωτο ο μανιακ και θα τις δουμε μετα απο 2-3 μερες..

:hungry::p:hungry::p
 

vaelsod

Μέλος
Όνομα
Ελένη
Μοτό
XR 250 Baja & Pegaso 660
Να ρωτησω, λόγω βραδινής υποχρέωσης θα πρέπει να είμαι σχετικά νωρίς πίσω, οπότε σκέφτομαι να την κάνω κατά το μεσημέρι γυρω στις 2-3. Θα υπάρχει τέτοια εναλλακτική; Δηλαδή κοντινή άσφαλτος; ή θα είμαστε χαμένοι στα βαθη των βουνων;
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.
Top Bottom