Στο χωριό του Διάκου - Αρτοτίνα

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
φήμες λένε ότι οι χονταίοι με το ΝΤ1100 είναι σεξουάλες και ζευγαρωμένοι όλοι, δεν φταίει το "φτιάχτηκαν για έναν", απλά καβαλάτε άθλιες μοτοσικλέτες, μάθετε μπαλίτσα από τους άρχοντες με τα κοτόφτερα
Πολυ κραξιμο
Ετοιμος για Africa εισαι
:roflmao:
 

apos.zeitou

Μέλος
Περιοχή
ATHENS
Όνομα
ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
Μοτό
Αναποφασιστος!!!
Ασε ...ΑΣΕ γιατί έβαλες φωτιές...το μόνο που επλίζω είναι να μην βολεύει τη γυναίκα...αλλιώς βλέπω να το γυρίζω το Γερμανικο μπιφτέκι..
Ανυπομονώ να βολταρουμε μαζί και καλορίζικα ....εδώ πριν με το τενερε και γουσταρα τον Ρυθμό σου , τώρα θα είναι για πολύ στρίψιμο το νέο εργαλειο

xrv_world_explorer
 

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Πολυ κραξιμο
Ετοιμος για Africa εισαι
:roflmao:
Εννοείται από το 2020 παρακαλάμε για τιμές με τον εξοπλισμό που θέλουμε και για ένα τεστ ride. Έχουμε πάρει παραπομπή στην επίσημη ιστοσελίδα που δεν είχα καμία ανάγκη τον έμπορο για να δω και τεστ στην norton way honda σε άλλη χώρα. Αν δεν υπήρχανε οι φανατικοί χονταδιστές δεν θα πουλούσαν ούτε τα ψίχουλα αυτά τα οποία πουλάνε με αυτή τη συμπεριφορά
 

sugariasgeorge

οδηγος της γλυκοΓιωργαινας
Περιοχή
ΝΑΥΠΛΙΟ
Όνομα
ΓΙΩΡΓΟΣ
Μοτό
AFRICA TWIN XRV750

BETA 300 RR (se)
Ο σογκουνης μου έκανε χειρονομίες σουγκαρια όλη μερα
Έχω δημιουργήσει "σχολή" λέμεεεεε...

Άσε που έχει κάνει και μισό οδοιπορικό 1821 μαζί μου.....
Και είχε και την Βανέσσα μαζί...

:UH:
 

ChristosGR

Σκουριασμένο Μέλος
Περιοχή
Αθηνα
Όνομα
Χρηστος
Μοτό
V-Strom 800 DE - Husaberg FE-390
Αυτό που ψάχνετε μηχανάκι που να χωράει καλά κ η γυναίκα...να το κοιτάξετε :friend:
Δεν έχουν όλοι τις ίδιες προταιρεοτητες.
Μερικοί κάνουν σεξ ακόμα, και τα προσέχουν τα οπίσθια του καλύτερου μισού τους.
1-0
 

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Αυτό που ψάχνετε μηχανάκι που να χωράει καλά κ η γυναίκα...να το κοιτάξετε :friend:
Κοιτάμε ρε μανμου αλλά είναι ανώμαλες, τα άνετα ονοφ τις χαλάνε και θέλει το σκυφτόΝ.
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Δεν έχουν όλοι τις ίδιες προταιρεοτητες.
Μερικοί κάνουν σεξ ακόμα, και τα προσέχουν τα οπίσθια του καλύτερου μισού τους.
1-0
Για να μην σας πικράνω μπαρμπάδες (μαζί κι εγώ), τη περασμένη βδομάδα είδα στην εθνική ζευγαράκι με Ducati Diavel. Πραγματικά το κοριτσάκι ενώ τα είχε μαζεμένα τα οπίσθια τα μισά τα φύσαγε ο αέρας απο πίσω. Κρεμασμένη ήταν επάνω στο μηχανακι σε φάση hold on to dear life! Πώς έιναι κάτι σκύλοι κρεμασμένοι στο παράθυρο λες ΄τωρα θα φύγει έξω απο το αμάξι. Αυτοί μάλλον το κάνανε και το σεξάκι τους το βράδυ και μάλιστα θα ήταν και καλό γιατί το κορίτσι θα είχε και μια ευγνωμοσύνη στο σύμπαν που δεν κατέληξε με εγκαυματα τριβής τρίτου βαθμού (είναι αυτό το near death experience sex)

Συνεπώς ο δείκτης ενασχόλησης με το βολεμα του οπισθίου της κυρίας παίζει να είναι και αντιστρόφως ανάλογο απο το σεχ που κάνεις στη πραγματικότητα και ευθέως ανάλογο με την παντόφλα που τρώς.

1-3. Τα μαθηματικά μοντέλα τα λένε όχι εγώ..:hungry:
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Για να μην σας πικράνω μπαρμπάδες (μαζί κι εγώ), τη περασμένη βδομάδα είδα στην εθνική ζευγαράκι με Ducati Diavel. Πραγματικά το κοριτσάκι ενώ τα είχε μαζεμένα τα οπίσθια τα μισά τα φύσαγε ο αέρας απο πίσω. Κρεμασμένη ήταν επάνω στο μηχανακι σε φάση hold on to dear life! Πώς έιναι κάτι σκύλοι κρεμασμένοι στο παράθυρο λες ΄τωρα θα φύγει έξω απο το αμάξι. Αυτοί μάλλον το κάνανε και το σεξάκι τους το βράδυ και μάλιστα θα ήταν και καλό γιατί το κορίτσι θα είχε και μια ευγνωμοσύνη στο σύμπαν που δεν κατέληξε με εγκαυματα τριβής τρίτου βαθμού (είναι αυτό το near death experience sex)

Συνεπώς ο δείκτης ενασχόλησης με το βολεμα του οπισθίου της κυρίας παίζει να είναι και αντιστρόφως ανάλογο απο το σεχ που κάνεις στη πραγματικότητα και ευθέως ανάλογο με την παντόφλα που τρώς.

1-3. Τα μαθηματικά μοντέλα τα λένε όχι εγώ..:hungry:
Μέχρι να παντρευτούν τον αναβάτη ανεβαίνουν και κάνουν τα πάντα όλα.
Η κατηγορία που μιλάμε και είναι δείγμα βαρβατιλας, είναι ζευγάρι με παιδιά .....δεν βάζω εγγόνια

Δεν θέλουν να σας βλέπουν, όχι να ακολουθούν από πισω :pointu:
 

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Τύπε οι μαμάδες στο σχολείο συζητάνε ότι στην εμμηνόπαυση βαριούνται και το σεξ και περιμένουν πως και πως να τους πιάσει τους άντρες τους ανικανότητα να ησυχάσουν από το βάσανο. Ποιά μηχανή και πράσινα άλογα... (έχει και φωτεινές εξαιρέσεις μαθαίνω, αλλά...)
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Τύπε οι μαμάδες στο σχολείο συζητάνε ότι στην εμμηνόπαυση βαριούνται και το σεξ και περιμένουν πως και πως να τους πιάσει τους άντρες τους ανικανότητα να ησυχάσουν από το βάσανο. Ποιά μηχανή και πράσινα άλογα... (έχει και φωτεινές εξαιρέσεις μαθαίνω, αλλά...)
Ενώ πριν την εμμηνοπαυση ήταν μέσα στο σεξ και στην περιπέτεια
Αν υπάρχει η σωστή συνταγή από την αρχή, πάει καλά μέχρι το τέλος
 

ChristosGR

Σκουριασμένο Μέλος
Περιοχή
Αθηνα
Όνομα
Χρηστος
Μοτό
V-Strom 800 DE - Husaberg FE-390
Για να μην σας πικράνω μπαρμπάδες (μαζί κι εγώ), τη περασμένη βδομάδα είδα στην εθνική ζευγαράκι με Ducati Diavel. Πραγματικά το κοριτσάκι ενώ τα είχε μαζεμένα τα οπίσθια τα μισά τα φύσαγε ο αέρας απο πίσω. Κρεμασμένη ήταν επάνω στο μηχανακι σε φάση hold on to dear life! Πώς έιναι κάτι σκύλοι κρεμασμένοι στο παράθυρο λες ΄τωρα θα φύγει έξω απο το αμάξι. Αυτοί μάλλον το κάνανε και το σεξάκι τους το βράδυ και μάλιστα θα ήταν και καλό γιατί το κορίτσι θα είχε και μια ευγνωμοσύνη στο σύμπαν που δεν κατέληξε με εγκαυματα τριβής τρίτου βαθμού (είναι αυτό το near death experience sex)

Συνεπώς ο δείκτης ενασχόλησης με το βολεμα του οπισθίου της κυρίας παίζει να είναι και αντιστρόφως ανάλογο απο το σεχ που κάνεις στη πραγματικότητα και ευθέως ανάλογο με την παντόφλα που τρώς.

1-3. Τα μαθηματικά μοντέλα τα λένε όχι εγώ..:hungry:
Παραβλέπω το γεγονός ότι ταυτιστηκες με τον γιατρό και έσπευσες να δικηγορησεις για λογαριασμό του ( Extreme gay Alert ), και απλα θα πω ότι με κάλυψε ο Μaniac.

1-0 τελικό.
Ο Maniac στο VAR τα έβγαλε όλα offside. :ll:
 
Τελευταία επεξεργασία:

Γιώργος 1

Μέλος
Περιοχή
Καλαμάτα
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
YAMAHA XT 600e 02
BMW R80 GS 88
Αυτό που ψάχνετε μηχανάκι που να χωράει καλά κ η γυναίκα...να το κοιτάξετε :friend:
Μπορεί να πηγαίνουν δύο φίλοι ταξίδι και στο δρόμο, μία να οδηγεί ο ένας και μία ο άλλος.
Μην είναι όμως και οι δύο από 100+ κιλά.:D
 

boxer

Μέλος
Περιοχή
Ελλαδα
Όνομα
Νικος
Μοτό
BMW

Γιώργος 1

Μέλος
Περιοχή
Καλαμάτα
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
YAMAHA XT 600e 02
BMW R80 GS 88
Αυτό και αν είναι......



:ha
Όλο πονηρά σκέφτεσε.

Το σκέφτομαι σοβαρά, ένα μεγάλο ταξίδι με τον γιό μου με μία μηχανή.

Μικρός έχω κάνει πολυήμερο ταξίδι με μηχανή, μαζί με την αδερφή μου.
Με σκηνή και υπνόσακους.
 

boxer

Μέλος
Περιοχή
Ελλαδα
Όνομα
Νικος
Μοτό
BMW
Όλο πονηρά σκέφτεσε.

Το σκέφτομαι σοβαρά, ένα μεγάλο ταξίδι με τον γιό μου με μία μηχανή.

Μικρός έχω κάνει πολυήμερο ταξίδι με μηχανή, μαζί με την αδερφή μου.
Με σκηνή και υπνόσακους.
Μαστορα μου, μιλησες για δυο φιλους..... και μαλιστα να οδηγαει πότε ο ενας πότε ο αλλος...... και κατω απο εκατο κιλα εκαστος (για να ειναι ευελικτο το σχημα :p)...........
Που θελεις να παει το μυαλο μας, με τοσα που ακουμε στις μερες μας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :ha
 
Top Bottom