Συγνώμη είναι λίγο

Big twin

Orange blood
Όνομα
Σαββας
Μοτό
Ktm 990 smt 2011
Ήρθαν τα άγρια να διώξουν τα ήμερα.. Αν είναι δυνατόν...Εχω κάνει γκάφα και δύο βδομάδες δεν το είχα πάρει καν πρέφα σήμερα μου ήρθε pm από gsmaniac και των ευχαριστώ πολύ.. Ζητώ συγνώμη από CubMan,να πω βέβαια ότι αυτός που θα έπρεπε να παρεξηγηθεί είμαι εγώ αλλά για λόγο που αυτός δεν ήξερε οπότε και προσπάθησα να το περάσω στο φλου λέγοντας του κάτι που νόμιζα ότι θα το πάρει στην πλακα αλλά δεν... Αυτα εχει το πληκτρολόγιο καμία φορά... Παρατηρήθηκε από άτομα που των αγαπανε ότι εδώ και δύο βδομάδες δεν μπαίνει άλλο στο φόρουμ.. Νίκο αν κάποιος πρέπει να φύγει από εδω( αν και δε νομίζω) αυτός θα είμαι εγώ που ήρθα τώρα και όχι εσύ! Μίλησα μαζί του στο τηλ και από τα λίγα που είπαμε γιατί είχε δουλειά φάνηκε να είναι όλα οκ.. Αύριο το πρωί θα ξανά πάρω να τα πούμε καλύτερα.. Συγνώμη λοιπόν... Μεγάλε Νίκο :friendship:...Πόσο μαρεσει να ζητάω συγνώμη όταν το νιώθω, όσο και να κάνω σουζα! Μπορώ να το κάνω όλη μέρα δηλαδή:fun
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Μπράβο για την κίνηση να ζητήσεις συγνωμη στον Νικόλα.
Όλοι κάνουμε λάθη, γιατί δεν είμαστε θεοί και πρέπει να βρίσκουμε την δύναμη να ζητάμε συγνωμη.....γιατι οι άντρες από 2 πράγματα ξεχωρίζουμε :D

Ελπίζω ο Νικόλας να κάνει δεκτή την συγνωμη και να ξαναέρθει κοντά μας, γιατί η αγάπη και η εκτίμηση προς το πρόσωπό του νομίζω είναι αυτονόητη!!!
 

sugariasgeorge

οδηγος της γλυκοΓιωργαινας
Περιοχή
ΝΑΥΠΛΙΟ
Όνομα
ΓΙΩΡΓΟΣ
Μοτό
AFRICA TWIN XRV750

BETA 300 RR (se)
Ελπίζω ο Νικόλας να κάνει δεκτή την συγνωμη και να ξαναέρθει κοντά μας, γιατί η αγάπη και η εκτίμηση προς το πρόσωπό του νομίζω είναι αυτονόητη!!!
το ιδιο ευχομαι και ελπιζω...
για αυτο και εχω αποκλεισει τον twin ....ειναι στην ingnore list....
επειδη ξερω τι εχει γινει και επειδη μου λειπει αφανταστα ο φ@υστης ο παπιοτσοπερας....
νικολη επειδη μπαινεις που και που , τσακω μια δροσερη γκαζοζα :friendship:....:ltg:
 
Τελευταία επεξεργασία:

Big twin

Orange blood
Όνομα
Σαββας
Μοτό
Ktm 990 smt 2011
το ιδιο ευχομαι και ελπιζω...
για αυτο και εχω αποκλεισει τον twin ....ειναι στην ingnore list....
επειδη ξερω τι εχει γινει και επειδη μου λειπει αφανταστα ο φ@υστης ο παπιοτσοπερας....
νικολη επειδη μπαινεις που και που , τσακω μια δροσερη γκαζοζα :friendship:....:ltg:
:thinking::thumbsdown:
 

jmar

''Κουζουλό κοπέλι''
Περιοχή
ΧΑΝΙΑ
Όνομα
ΓΙΑΝΝΗΣ
Μοτό
BMW R 1200 GS '09
Μα κάτι μου είπε για κάτι παλιοΚΤΜαδες αλλά δεν έδωσα βάση, του είπα μην ασχολείσαι μ' αυτούς όλο χαλάνε :laugh:

Μπράβο για την κίνηση, ελπίζω το γιαπωνέζικο παρτάλι να την δεχτεί :p

Πολλές φορές το πληκτρολόγιο δημιουργεί παρεξηγήσεις διότι δεν έχεις τον άλλο μπροστά να καταλάβεις αν λέει κάτι στην πλάκα η οχι, όπως επίσης και τα ορια του καθενός ειναι διαφορετικά :friendship:
 

ΜΟΥΡΙΚΗΣ

Μέλος
Περιοχή
ΚΡΑΝΙΔΙ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ. ΚΑΙ ΦΩΚΙΑΝΟ ΑΡΚΑΔΙΑΣ.
Όνομα
Γιώργος Μουρίκης.
Μοτό
ΚΤΜ 640 Adventure R (07)
YAMAHA YZF 600R (97) Thundercat
Δεν ξέρω τι θέμα προέκυψε. ...αλλά η Συγνώμη είναι σημαντική !!!
Αλλά και το τι γράφουμε εδώ μέσα ..... γιατί η περισσότεροι δεν ξέρουμε ούτε καν τα κανονικά ονόματα των μελών του ADVride.gr !!!
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Εγώ χαμπάρι δεν πήρα τι και πώς έγινε...
Μόνο την απουσία του πάπια κατάλαβα και δε μ' αρέσει.
Ελπίζω ότι η εξήγηση και η συγνώμη του Σάββα είναι ότι χρειάζεται και το θέμα θα λυθεί και ο Νικόλας θα επανέλθει δριμύτερος ;)
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Πάπια ξερω οτι βλεπεις !!!!!
Άκου τωρα !!!
Αν δεν γυρίσεις σε εύλογο χρονικό διάστημα
Θα φορέσω το καινουργιο ροζ φουστανι και θα έρθω εκει που δουλεύεις
Ξερω οτι πήρες απόσπαση για τα κεντρικά
Ξερω οτι υπαρχουν πολλα κανάλια !!!
Και ξέρεις οτι θα κανω το θεμα πανελλαδικό με το δικο μου τροπο
Αυτο Φυσικα δεν ειναι απειλή αλλα η πραγματικότητα
Μου είχες ταξει οτι θα ειμαστε μαζι για παντα παντου !!!
Σε μια Ευρώπη ανοιχτόμυαλη και ενάντια σε κοινωνικούς αποκλεισμούς ευαίσθητων ομάδων!!!! πιστεύω οτι το θεμα θα παει μεχρι και τον νταισεμπλουμ τον γερουν!!!
Αυτα
Σαββα οπως ολοι εισαι μια ιδιάζουσα περίπτωση
Απο την μεχρι τωρα εμπειρία μου με τους ανθρωπους πιστεύω οτι αν το θελήσεις μπορεις να γίνεις τρομακτικά χρήσιμος στον εαυτο σου ( ακομα περισοτερο ) αλλα και στους αλλους
Πιστεύω σε ολους τους ανθρωπους οτι μπορούμε να γίνουμε πιο άνθρωποι ,στα γκανιαν και στους απροσδιόριστους λιγο παραπανω( υποκειμενικό και με βολεύει) γιατι κάπου εκει μεσα ειμαι και εγω
Αυτα !!!!

ΥΓ

ΠΑΠΙΑ περιμένω .........
 

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
Πάπια ξερω οτι βλεπεις !!!!!
Άκου τωρα !!!
Αν δεν γυρίσεις σε εύλογο χρονικό διάστημα
Θα φορέσω το καινουργιο ροζ φουστανι και θα έρθω εκει που δουλεύεις
Ξερω οτι πήρες απόσπαση για τα κεντρικά
Ξερω οτι υπαρχουν πολλα κανάλια !!!
Και ξέρεις οτι θα κανω το θεμα πανελλαδικό με το δικο μου τροπο
Αυτο Φυσικα δεν ειναι απειλή αλλα η πραγματικότητα
Μου είχες ταξει οτι θα ειμαστε μαζι για παντα παντου !!!
Σε μια Ευρώπη ανοιχτόμυαλη και ενάντια σε κοινωνικούς αποκλεισμούς ευαίσθητων ομάδων!!!! πιστεύω οτι το θεμα θα παει μεχρι και τον νταισεμπλουμ τον γερουν!!!
Αυτα
Σαββα οπως ολοι εισαι μια ιδιάζουσα περίπτωση
Απο την μεχρι τωρα εμπειρία μου με τους ανθρωπους πιστεύω οτι αν το θελήσεις μπορεις να γίνεις τρομακτικά χρήσιμος στον εαυτο σου ( ακομα περισοτερο ) αλλα και στους αλλους
Πιστεύω σε ολους τους ανθρωπους οτι μπορούμε να γίνουμε πιο άνθρωποι ,στα γκανιαν και στους απροσδιόριστους λιγο παραπανω( υποκειμενικό και με βολεύει) γιατι κάπου εκει μεσα ειμαι και εγω
Αυτα !!!!

ΥΓ

ΠΑΠΙΑ περιμένω .........
Σε λιγο βλεπω να σου αφιερωνει μουσικο βιδεο με Νικο Ζιωγαλα ''Μην ξαναρθεις απ τη δουλεια, δεν το αντεχω'' :cool::muted:
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
@Phoenix ...ενα εχω να πω.... ΩΧ!!! :sk:
Παω Νικολουλη...αν δεν εμφανιστει ο Παπιας θα μπουμε σε περιπετειες...:rles:
Ε ναι !!
 

Big twin

Orange blood
Όνομα
Σαββας
Μοτό
Ktm 990 smt 2011
MAthosalas + Phoenix είμαι σίγουρος θα διαβάσει τα 2 τελευταία ποστ και θα σας κάνει παιχνίδι! Για να μην γυρίσει αποκλείεται δεν έγινε και τίποτα τόσο σοβαρό...
 

Nick_990

Μέλος
Περιοχή
Ηρακλειο κρητης
Όνομα
Νικος
Μοτό
KTM 990R
Μπραβο Σαββα για την κινηση σου αυτη!
Ο παπιας δεν μπορει χωρις advride, ηδη θα εχει γραφτει απο αλλο λογαριασμο για να μην τον παρουμε χαμπαρι και μας το παιζει δυσκολος :p :p :p :p

Nικολα, φτου ξελευθερια φιλε :p χαχαχαχαχα
 

Big twin

Orange blood
Όνομα
Σαββας
Μοτό
Ktm 990 smt 2011
Μπραβο Σαββα για την κινηση σου αυτη!
Ο παπιας δεν μπορει χωρις advride, ηδη θα εχει γραφτει απο αλλο λογαριασμο για να μην τον παρουμε χαμπαρι και μας το παιζει δυσκολος :p :p :p :p

Nικολα, φτου ξελευθερια φιλε :p χαχαχαχαχα
Δεν ξέρω πάντως πολύ λίγο που μιλήσαμε στο τηλ φαίνεται πολύ εντάξει τύπος.. Σήμερα πήρα πάλι αλλά δεν μου το σήκωσε ούτε και με πήρε.. Με αγχωσε λίγο!
 

jmar

''Κουζουλό κοπέλι''
Περιοχή
ΧΑΝΙΑ
Όνομα
ΓΙΑΝΝΗΣ
Μοτό
BMW R 1200 GS '09
Δεν ξέρω πάντως πολύ λίγο που μιλήσαμε στο τηλ φαίνεται πολύ εντάξει τύπος.. Σήμερα πήρα πάλι αλλά δεν μου το σήκωσε ούτε και με πήρε.. Με αγχωσε λίγο!
Ειναι επίσης και χαλαρός τύπος καθότι παπιοβιος, μη μου τον πιέζετε :D
 

BillyGs

Μέλος
Περιοχή
Lagonisi
Όνομα
Βασίλης
Μοτό
R 1200 GS
Χίλια μπράβο για την κίνησή σου και ελπίζω να έχει ανταπόκριση.. Δεν ξέρω τι έγινε και δεν θα ήθελα να μάθω εκτός και αν μας αφορά σαν παρέα!!! Σας έχω διαβάσει και τους δύο και για τον πάπια μόνο σεβασμό θα μπορούσα να εκφράσω ενώ για εσένα φίλε Big twin δείχνεις άνθρωπος ανοιχτόμυαλος και με περίσσιο χιούμορ! Και πάλι μπράβο σου για την συγνώμη και ελπίζω όλα να είναι παρελθόν γρήγορα!!
 
Top Bottom