Συγνώμη είναι λίγο

Alexandra

Συνεπιβατιδα του sugarias george
Περιοχή
ΝΑΥΠΛΙΟ
Όνομα
Αλεξανδρα
Μοτό
LIFAN 50QT
θα στην σπασω την κεφαλα εαν εχεις στεναχωρησει τον νικολη μου...:hh:
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
θα στην σπασω την κεφαλα εαν εχεις στεναχωρησει τον νικολη μου...:hh:
Αλεξάνδρα παρτον τηλεφωνο και Πεστου οτι χάνω την υπομονη μου
 

CubMan

Μέλος
Όνομα
Darth Pleguis
Μοτό
Imperial Speeder
Σήμερα πήρα πάλι αλλά δεν μου το σήκωσε ούτε και με πήρε.. Με αγχωσε λίγο!
Λίγο λούγκρικο ακούστηκε αυτό :laugh:

Δεν υπάρχει θέμα Σάββα, την πρώτη φορά με πέτυχες σε "δύσκολη" στιγμή και δεν μπορούσα να μιλήσω πολύ, χθες που πήρες ήμουν στο λιμάνι και φωτογράφιζα κάτι πλοία, μέχρι να βγάλω το κινητό από το τσαντάκι μπουρδουκλώθηκα με τη φωτογραφική στο χέρι και δεν το πρόλαβα. Προσπάθησα
σήμερα 5-6 φορές και από το κινητό και από το σταθερό μου αλλά δεν έβγαινε γραμμή με τίποτα, ευτυχώς πρέπει να πήρες το SMS που σου έστειλα.
Μπορείς να καλέσεις όποτε θέλεις, αν δεν απαντήσω ή θα είμαι στη μηχανή ή δεν θα το ακούω, ξαναπάρε άλλη στιγμή.
Αν θες να ακούς τα σχολιανά σου για τα ΚΤΜ :D:p:laugh: στείλε στο FB ένα αίτημα και θα τα λέμε από εκεί :D


Επειδή την απόφασή μου την έχω πάρει εδώ και πολλές μέρες, έχω τους λόγους μου που δεν θέλω να επιστρέψω στο φόρουμ και δεν θεωρώ ότι
οι λόγοι αυτοί είναι αντικείμενο συζήτησης, οπότε παρακαλώ να γίνει σεβαστή η απόφασή μου, πάρα πολύ απλά.
Επίσης παρακαλώ τις γνωστές πατρινοκρητικές λουκριτίες:p να μη με πρήζουν στο Facebook γιατί, το τι θέλω, τι μου αρέσει και τι με χαλάει είναι
προσωπικές μου κρίσεις. Στο FB έμειναν όσοι έπρεπε να μείνουν.

Αυτά, ήταν ωραία βόλτα το ADVride, από αυτές που μου άφησαν κάτι. Τα λέμε στους δρόμους...όσο μπορώ ακόμα.
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Λίγο λούγκρικο ακούστηκε αυτό :laugh:

Επειδή την απόφασή μου την έχω πάρει εδώ και πολλές μέρες, έχω τους λόγους μου που δεν θέλω να επιστρέψω στο φόρουμ και δεν θεωρώ ότι
οι λόγοι αυτοί είναι αντικείμενο συζήτησης, οπότε παρακαλώ να γίνει σεβαστή η απόφασή μου, πάρα πολύ απλά.
Επίσης παρακαλώ τις γνωστές πατρινοκρητικές λουκριτίες:p να μη με πρήζουν στο Facebook γιατί, το τι θέλω, τι μου αρέσει και τι με χαλάει είναι
προσωπικές μου κρίσεις. Στο FB έμειναν όσοι έπρεπε να μείνουν.

Αυτά, ήταν ωραία βόλτα το ADVride, από αυτές που μου άφησαν κάτι. Τα λέμε στους δρόμους...όσο μπορώ ακόμα.
Εδω μια συμμετοχη εκ των "λουκρητια"...:D:p...κι οσο γυριζει η Γη θα σε αγαπαμε...ειτε εδω ειτε στο FB ειτε εκει εξω...το ADVride ειναι εδω και παντα με ανοιχτη πορτα και ανοιχτο μυαλο.:secret:
 

Big twin

Orange blood
Όνομα
Σαββας
Μοτό
Ktm 990 smt 2011
Λίγο λούγκρικο ακούστηκε αυτό :laugh:
Ακόμα δεν μπήκες πάλι μου την είπες ρε φίλε! :roflmao:Απίστευτος!
Φίλε δεν έχω fb.. Έχω όμως το τηλ σου αν χρειαστεί ξέρω τι θα κάνω..
Τώρα για το ότι θες να φύγεις.. Η πρωταπριλιά ήταν πριν 5 μέρες! o_O:roflmao:
 
Last edited by a moderator:

Big twin

Orange blood
Όνομα
Σαββας
Μοτό
Ktm 990 smt 2011
:UH: δεν ξέρω τι μαλ... έκανα και ήρθε έτσι η απάντηση... Ας μου πει κάποιος να μην ξανα γίνει
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
:UH: δεν ξέρω τι μαλ... έκανα και ήρθε έτσι η απάντηση... Ας μου πει κάποιος να μην ξανα γίνει
Στο διορθωσα εγω...
Το λαθος σου ειναι οτι ενω εκανες quote το ποστ του Νικου εγραψες απαντηση(κειμενο δικο σου)μεσα στο quote...δηλαδη πριν το [/quote] oποτε ποσταρες ...αχταρμά :p
 

Nick_990

Μέλος
Περιοχή
Ηρακλειο κρητης
Όνομα
Νικος
Μοτό
KTM 990R
Ακόμα δεν μπήκες πάλι μου την είπες ρε φίλε! :roflmao:Απίστευτος!
Φίλε δεν έχω fb.. Έχω όμως το τηλ σου αν χρειαστεί ξέρω τι θα κάνω..
Τώρα για το ότι θες να φύγεις.. Η πρωταπριλιά ήταν πριν 5 μέρες! o_O:roflmao:
Πριν 5 μέρες ;; εδώ πριν 6... έχουμε μάλλον μια μέρα διαφορά Ελλάδα Γερμανία :p
Χοχοχο Χαχαχα :p :p




Sent from my iPhone using Tapatalk
 

Big twin

Orange blood
Όνομα
Σαββας
Μοτό
Ktm 990 smt 2011
Πριν 5 μέρες ;; εδώ πριν 6... έχουμε μάλλον μια μέρα διαφορά Ελλάδα Γερμανία :p
Χοχοχο Χαχαχα :p :p

Sent from my iPhone using Tapatalk
Χεχε.. Τι μου θύμισες τώρα.. Πάντα ξεχνουσα αν η Ελλαδιτσα μας πάει 1 ώρα μπροστά η πίσω.. Όπου μια μέρα ένας παππούς μου λέει... Αγόρι μου 1 ώρα μπροστά... Η Ελλάδα πάει μια ώρα μπροστά... ΕΊΝΑΙ ΣΤΟ ΜΌΝΟ ΠΟΥ ΠΆΜΕ ΜΠΡΟΣΤΆ:ha:ha
Από τότε δεν το ξέχασα ποτέ ξανά
 
Last edited by a moderator:

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Παλι διορθωσεις...:UH::thinking:

@mAthosalas οκ? Πάλι την ίδια μαλ... έκανα :fun
Ανεπιδεκτος μαθήσεως...!!!αυριο με τον κηδεμονα σου...βλεπω να μενεις στην ιδια ταξη...:D:laugh::laugh:Σ εχει φαει το ΚαΤεΜι και οι σουζες και δεν στρωνεις κ@λο κατω για διαβασμα...:happy:
 

jmar

''Κουζουλό κοπέλι''
Περιοχή
ΧΑΝΙΑ
Όνομα
ΓΙΑΝΝΗΣ
Μοτό
BMW R 1200 GS '09
Επίσης παρακαλώ τις γνωστές πατρινοκρητικές λουκριτίες:p να μη με πρήζουν στο Facebook ...

Αη μαρη Γιαπωνεζικη ποντικομαμη που σε πρήζουμε κιόλας :friend:
 
Top Bottom