Τα χεράκια μου, τα χεράκια μου.....

The Doctor

Μέλος
Περιοχή
Αχαρναί
Όνομα
Σταύρος
Μοτό
BMW GS1200R(04-Yellow),
YAMAHA TTR250
φώναζε ένας δικυκλιστής στα επείγοντα ενός νοσοκομείου που είχα βρεθεί για αθλητικό τραύμα αθλητή μου σε ένα αγώνα basket. ¨εχουν περάσει χρόνια από τότε αλλά το παρακάτω videaki μου τον θύμησε.

 
Τελευταία επεξεργασία:

Koive k9

Μέλος
Περιοχή
Kavala
Όνομα
Panos
Μοτό
Bmw , vespa
Είναι διαφορετικα να βλεπεις την ωμη αληθεια αλλα και παλι οι περισσοτεροι ,αν όχι ολοι,ξεχναμε ή λεμε ..''από εδώ εκει θα παω''...''σε μενα θα τυχει?''...''προσεχω εγω...''Και παλι καλα τα λεμε και παλι τα ιδια λαθη κανουμε...;)
 

obelix

Μέλος
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
Kawasaki
Το έχω πάθει και γω. Τραυματική εμπειρία. Με λιγότερα από 30 χλμ.Έγκαυμα πρώτου βαθμού. Ευτυχώς δεν είχα περισσότερα. Πάντα κράνος...
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years

NLS

Μέλος
Περιοχή
Πειραιάς
Όνομα
Νίκος
Μοτό
BMW R1200GS '07
Δεν βολεύουν όταν θες να πάρεις τηλέφωνο ή έστω να απαντήσεις, όταν θες να καπνίσεις και να πιεις το φραπέ σου.
(ναι οδηγώντας)

Να σηκώσει χέρι όποιος δεν τα έχει δει αυτά.
 

yns

Today is life, tomorrow never comes
Περιοχή
Ηράκλειο
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 990 Adventure
Honda NX650 Dominator
Δεν θα ξεχάσω κάποτε που ήμουν ακόμα φοιτητής και στα Επείγοντα που μας έφεραν έναν τύπο με Varadero ο οποίος πήρε μια τούμπα πάνω από ένα ταξί και προσγειώθηκε με τις παλάμες αφήνοντας το δέρμα του στην άσφαλτο. Για όσες εβδομάδες έμεινα στα ΤΕΠ το παλικάρι ερχόταν κάθε 2 μέρες για αλλαγές. Ούτε για κατούρημα δεν μπορούσε να πάει μόνος του...
 
Τελευταία επεξεργασία:

alx_k

Skipper
Περιοχή
Βόλος-Θεσσαλονίκη
Όνομα
Αλέξανδρος
Μοτό
BMW R1200GS '05
Το εχω παθει κι εγω με πανω απο 50 χλμ στο κοντέρ και αυτην την στιγμη γραφω χαρη στα γαντια που φορουσα τοτε!
Ετων 16-17...

Πολυ καλο θεμα!
 

Arisxios

Μέλος
Περιοχή
Πειραιάς
Όνομα
Αρης
Μοτό
Πατίνι
Αμάν ανατρίχιασα !!! :confused:
 
Top Bottom