Τελικά... εδώ ήσασταν?? Καλώς σας βρίσκω όλους!!

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
εγω ειμουν λιγο κρυμενος αλλα με προδωσαν!!!
καλως ορισες να μην αισθανετε και πολυ μοναξια ο θεολογος
 

Alex1150

Μέλος
Όνομα
Αλέξης
Μοτό
Gs1150
Phoenix, Commander καλώς σας βρίσκω... Ο πυρήνας των 1150 δυναμώνει συνεχώς :happy::happy:Σε λίγο θα βάλω και sidecar για να βολταρω όσους θέλουν να θυμηθούν τις γλυκές ροπές του boxer
 

paschalis

gone4riding
Περιοχή
Thessaloniki
Όνομα
Πασχάλης
Μοτό
R 1200 GS 'O4
Phoenix, Commander καλώς σας βρίσκω... Ο πυρήνας των 1150 δυναμώνει συνεχώς :happy::happy:Σε λίγο θα βάλω και sidecar για να βολταρω όσους θέλουν να θυμηθούν τις γλυκές ροπές του boxer
Ωπααα...
ο phoenix σας προδωσε και πηρε ενα αρρωστιαρικο 1200(σαν το δικο μου αλλα ασχημο)..απανω του!!!
 

Alex1150

Μέλος
Όνομα
Αλέξης
Μοτό
Gs1150
Ωπααα...
ο phoenix σας προδωσε και πηρε ενα αρρωστιαρικο 1200(σαν το δικο μου αλλα ασχημο)..απανω του!!!
Μπα... Τσιλιμπουρδισματα της στιγμής. Πως αλλιώς εξηγείς ότι όποιον χριστιανό συναντά με 1150 ζητάει να πατάει εκείνος την μιζα στην εκκινηση? Αμ το άλλο?? Να δίνει κοφτές γκαζιες στο ρελαντί και να ρωτάει πόσο λάδι καίει στα 1.000χλμ? Για αυτό σου λέω... Θέλει να επιστρέψει στα παλιά :muted::muted::muted:
 

commander

Μέλος
Περιοχή
Β.Π
Όνομα
θεολογος
Μοτό
1150adv desierto 3
AFRICA TWIN 650 88 Paris Dakar
[Μπα... Τσιλιμπουρδισματα της στιγμής. Πως αλλιώς εξηγείς ότι όποιον χριστιανό συναντά με 1150 ζητάει να πατάει εκείνος την μιζα στην εκκινηση? Αμ το άλλο?? Να δίνει κοφτές γκαζιες στο ρελαντί και να ρωτάει πόσο λάδι καίει στα 1.000χλμ? Για αυτό σου λέω... Θέλει να επιστρέψει στα παλιά :muted::muted::muted:
Καλα του ειπα εγω!!!!!!

ΤΣΟΥ ΡΕ ΛΑΚΗ!!!!!:D:D:D:happy::happy:
 

Alex1150

Μέλος
Όνομα
Αλέξης
Μοτό
Gs1150
Καλώς σε βρήκα χωματινε Don Saki.... Εύχομαι ευχάριστα διαδικτυακά αλλά και αληθινά χιλιόμετρα στα κοντέρ μας :)
 
Top Bottom