kexrimbaris
Μέλος
1η Ημερα Θεσσαλονίκη - βασιλίτσα - δίστρατο - βοϊδομάτης
2η Ημέρα Βοιδομάτης - Αρίστη- Βίκος-Καλπάκι- Ιωάννινα-Ηγουμενίτσα- Πάργα
3η Ημέρα Πάργα--Νεκρομαντείο-Αμμουδιά-Πηγές Αχέροντα -Πάργα
4η Ημέρα Πάργα- Μέτσοβο- Βοβούσα (Απο τον παραλίμνιο δρόμο) Περιβόλι- Γρεβενά- Θεσσαλονίκη.
1η Μέρα
ΑΠΟ ΒΑΣΙΛΙΤΣΑ ΠΡΟΣ ΔΙΣΤΡΑΤΟ
ΑΠΟ ΤΟΥς ΠΑΔΕΣ ΜΕ ΦΟΝΤΟ ΤΗ ΓΚΑΜΗΛΑ
ΒΟΙΔΟΜΑΤΗΣ
2η ΜΕΡΑ
ΠΡΩΙΝΟ ΞΥΠΝΗΜΑ ΣΤΟ ΒΟΙΔΟΜΑΤΗ !!!
ΑΝΕΒΑΙΝΟΝΤΑΣ ΠΡΟΣ ΠΑΠΙΓΚΟ
ΠΑΡΓΑ
3η ΜΕΡΑ
ΝΕΚΡΟΜΑΝΤΕΙΟ ΚΑΠΟΙΑ ΤΜΗΜΑΤΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΟ 6000 ΜΕΧΡΙ ΤΟ 3500 Π.Χ.!!!!!!
ΕΚΒΟΛΕΣ ΑΧΕΡΟΝΤΑ
ΑΝΕΒΑΙΝΟΝΤΑΣ ΤΟΝ ΑΧΕΡΟΝΤΑ ΠΡΟΣ ΤΙΣ ΠΥΛΕς ΤΟΥ ΑΔΗ
4η ΜΕΡΑ
ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΦΙΟΡΔ ΛΙΜΝΗ ΜΕΤΣΟΒΟΥ
ΑΩΟΣ ΣΤΗ ΒΟΒΟΥΣΑ
Τελευταία επεξεργασία: