Την γνώμη σας για εξοπλισμό

ckalfas

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
Χρήστος
Μοτό
BMW R 1200 GSA
KTM 640 ADV
Yamaha Virago 250
Μιας κι εδώ γράφουμε γνώμες, με σκοπό να βοηθήσουμε, θα ήθελα να συμπληρώσω...
Προτίμησε στο κράνος που θα πάρεις, να έχουν υποσιάγωνο (νομίζω πως το AGV έχει), για να εμποδίζει τον κρύο αέρα τον χειμώνα. Ένα κράνος διπλής χρήσης με αφαιρούμενο γείσο κι υποσιάγωνο είναι ότι πιο βολικό και όμορφο...
 

N4pSt3R

Lost Balkaneros
Περιοχή
Ορεστιάδα
Όνομα
Στέφανος
Μοτό
BMW F800gs
Μιας κι εδώ γράφουμε γνώμες, με σκοπό να βοηθήσουμε, θα ήθελα να συμπληρώσω...
Προτίμησε στο κράνος που θα πάρεις, να έχουν υποσιάγωνο (νομίζω πως το AGV έχει), για να εμποδίζει τον κρύο αέρα τον χειμώνα. Ένα κράνος διπλής χρήσης με αφαιρούμενο γείσο κι υποσιάγωνο είναι ότι πιο βολικό και όμορφο...

Να προσθέσω ότι και το ARAI Tour-x3 έχει πτυσώμενο....
 

MikeKav

Μέλος
Περιοχή
Καβάλα - Ορεστιάδα
Όνομα
Μιχάλης
Μοτό
Varadero
Δες και το Tourmax της Caberg τα έχει όλα και σε καλη τιμή και όπως κάθε κράνος αυτής της εταιρίας έχει και καλές επιδόσεις στα crash test. Βέβαια όπως κάθε κράνος αυτής της εταιρίας είναι κοντα στα 1700gr.
 

πυξιδας990

Μέλος
Περιοχή
Λεωνιδιο Τσακωνιας
Όνομα
μανωλης
Μοτό
aprilia DORSODURO RED
αναζητωντας μπουφαν το επομενο διαστημα,πετυχα σε προσφορες τα παρακατω
1.held hakuna
2.scott all terrain

εχουμε αποψη για τα παραπανω?
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
φιλε δεν εχω να σου προτεινω μαρκες αλλα μπορω να σου πω με σιγουρια οτι καλο ειναι να παρεις καλα πραματα!!!δηλαδη να επενδυσεις μια φορα!!!!
στην περιπτωση του μοτοσυκλετιστη το ρητο οτι το φτηνο κρεας για τα σκυλια θεωρω οτι ειναι σωστο!!!
 

ΜΟΥΡΙΚΗΣ

Μέλος
Περιοχή
ΚΡΑΝΙΔΙ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ. ΚΑΙ ΦΩΚΙΑΝΟ ΑΡΚΑΔΙΑΣ.
Όνομα
Γιώργος Μουρίκης.
Μοτό
ΚΤΜ 640 Adventure R (07)
YAMAHA YZF 600R (97) Thundercat
φιλε δεν εχω να σου προτεινω μαρκες αλλα μπορω να σου πω με σιγουρια οτι καλο ειναι να παρεις καλα πραματα!!!δηλαδη να επενδυσεις μια φορα!!!!
στην περιπτωση του μοτοσυκλετιστη το ρητο οτι το φτηνο κρεας για τα σκυλια θεωρω οτι ειναι σωστο!!!
Και ότι παλιό και καλό βλέπε παλιά δερμάτινα !! :ok:
 

πυξιδας990

Μέλος
Περιοχή
Λεωνιδιο Τσακωνιας
Όνομα
μανωλης
Μοτό
aprilia DORSODURO RED
και εγω προς το scott κλεινω.εχει αριστες κριτικες στον βορρα και στην προσφορα ειναι ευκαιρια....
 

paramedic

Μέλος
Περιοχή
Αττική
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
Aprilia ETV 1000 Caponord RRR
Το vanucci να αναφέρουμε ότι είναι πιο πολύ για off-road και για ανοιξιάτικη-αρχή φθινοπώρου χρήση μιας και ούτε θερμική επένδυση έχει ούτε αδιάβροχο είναι.
 
Top Bottom