Της τελευταίας στιγμής...

Doc.DD

Μέλος
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
r 1200gs 07/suzuki dr 350s 92
Το κοιτάω κ εγώ γιατί υπάρχει αλλαγή σχεδίων. Επειδή δεν είδα.θα πάμε Ιτέα από τον παλιό?δεσφοινα θισβη κλπ?
 

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
This is the way.
(εντάξει μπορείς να πας και από Αράχωβα/Δελφούς αλλά Κυριακή δεν έχεις λόγο)
 

strofakias

Μέλος
Περιοχή
Αθηνα
Όνομα
Ηλιας
Μοτό
Το καλυτερο
κατα προτροπη συντροχου (επειδη δεν τα γνωριζω κιολας) μαυρολιθαρι η παυλιανη.Αν εχει να προτεινει καποιος κατι συγκεκριμενο,ευχαριστως
 

Doc.DD

Μέλος
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
r 1200gs 07/suzuki dr 350s 92
Παυλιανη έχω να προτείνω ναι,θα το αποφασίσουμε στον καφέ με το καλο
 

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Παύλιανη συνήθως δεν έχει να κάτσεις Κυριακή..

Στο λιθάρι πιο πιθανό. Επίσης περνάμε δίπλα από Αθανάσιο Διάκο.
 

Doc.DD

Μέλος
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
r 1200gs 07/suzuki dr 350s 92
Παύλιανη συνήθως δεν έχει να κάτσεις Κυριακή..

Στο λιθάρι πιο πιθανό. Επίσης περνάμε δίπλα από Αθανάσιο Διάκο.
Και διακο μπορούμε να φάμε και στα διπλανά χωριά
 

FeatherBrain

Μέλος
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
Kawasaki Versys 1000
9:20 θα ειμαι σταθμο 14.
Μαξ 10 αναχωρηση.
Με ενα CF 800 θα ειμαι.Οποιος εχει διαθεση ευπροσδεκτος
Θα είμαι και εγώ κατά τις 9+ εκεί. Να πιούμε και ένα καφεδάκι πριν την εκκίνηση. Θα είμαι με ένα λευκό Versys 1000 και μπορεί να έρθει και άλλο ένα πράσινο.
 

Doc.DD

Μέλος
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
r 1200gs 07/suzuki dr 350s 92
Παίδες εγώ λόγω ανωτέρας βίας δεν ξέρω αν θα τα καταφέρω τελικά,αν ναι θα με δείτε εκεί το πρωί,αλλιώς με το καλό στην επόμενη
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Εγώ πάντως μόνο για καφέ είμαι και πίσω. Την άλλη βδομάδα έχει Ελάτη, οι παντρεμένοι θα καταλαβουν...
:)
Τσόκαρο.gr.....θα το αλλαξουμε:waiting:
 

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Cafe Poco, αριστερά από τον μώλο.


Έχει πολύ κόσμο παντού, δεν έχω δει την όταν Ιτέα τόσο γεμάτη σε κυριακάτικη βόλτα ξανά.
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Όταν (λεω...όταν) θα ξαναπάω ασφάλτινη βόλτα προς εκείνα τα μέρη, θα προτιμήσω να πιω τον σκέτο διπλό ελληνικό μου σε καμία πλατεΐτσα κανενός χωριού εκεί σαπάνου, όπου θα τραβώ ρουφηξιά και θα ακούγεται στις χαράδρες των βουνών, παρά αυτό το χάος που γίνεται κάθε κυριακή στα γνωστά στέκια, Γαλαξίδια κτλ
 

ibar

Μέλος
Περιοχή
Αρτεμιδα
Όνομα
Ηλιας
Μοτό
r1200gs
Όταν (λεω...όταν) θα ξαναπάω ασφάλτινη βόλτα προς εκείνα τα μέρη, θα προτιμήσω να πιω τον σκέτο διπλό ελληνικό μου σε καμία πλατεΐτσα κανενός χωριού εκεί σαπάνου, όπου θα τραβώ ρουφηξιά και θα ακούγεται στις χαράδρες των βουνών, παρά αυτό το χάος που γίνεται κάθε κυριακή στα γνωστά στέκια, Γαλαξίδια κτλ
ναι αλλά δεν εχει εξπρεσο...
 
Περιοχή
Πλαταιές Κιθαιρωνας
Όνομα
ΛΕΩΝΙΔΑΣ.
Μοτό
GS 1150 ADV
Όταν (λεω...όταν) θα ξαναπάω ασφάλτινη βόλτα προς εκείνα τα μέρη, θα προτιμήσω να πιω τον σκέτο διπλό ελληνικό μου σε καμία πλατεΐτσα κανενός χωριού εκεί σαπάνου, όπου θα τραβώ ρουφηξιά και θα ακούγεται στις χαράδρες των βουνών, παρά αυτό το χάος που γίνεται κάθε κυριακή στα γνωστά στέκια, Γαλαξίδια κτλ
Καφενέ με,ίσως ψαθινες καρέκλες κ μια γριούλα η ενα γεράκο να σου φέρνουν τον ελληνικό σε δίσκο παλιάς εποχής.

Αξία ανεκτίμητη.
 
Top Bottom