Της τελευταίας στιγμής...

boxer

Μέλος
Περιοχή
Ελλαδα
Όνομα
Νικος
Μοτό
BMW
Βλέπω ότι αυτές τις μέρες δίνει βροχές, αλλά ή Τρίτη 27/02 δείχνει να είναι εντάξει. Λέμε λοιπόν με dodos να βγούμε Βαρυμπόμπη για λίγο χωματάκι. Εξερεύνηση εδώ στα πέριξ και λίγο παιχνίδι, γενικά κοντά. Αυτό είναι το πλάνο δηλαδή γιατί αν τον αφήσω να μπει μπροστά μας βλέπω στα Τρίκαλα:laugh:
Όποιος κάνει κέφι ευπρόσδεκτος.
Μια χαρά καιρό όμως θα έχει στα Τρίκαλα! :happy:
 

Savvas62

Μοτοβόλτα = ΙΕΡΗ - ΑΠΑΡΑΒΙΑΣΤΗ και ΑΙΤΙΑ ΠΟΛΕΜΟΥ
Όνομα
Σάββας
Μοτό
HONDA RC 90, HONDA HF-05, HONDA PCX 125+150, YAMAHA CYGNUS
Αύριο μάζωξη Σταθμό 14 κατά τις 09.20 με μίζα στις 09.30 προκειμένου να πάμε για καφέ στην μακρινή και εξωτική Πάχη Μεγάρων χωρίς διανυκτέρευση γιατί μας αρέσει το ζειν επικινδύνως.:p

Ρυθμός όσο μπορεί να πάει το 150άρι PCXόπουλο που θα βγάλω αύριο να γυρίσει κανά λάδι.

Θα δείτε κόκκινο PCX 150 και κάτι ασπρομάλληδες παππούδες για να μας γνωρίσετε.

Ευπρόσδεκτος-η όποιος θέλει καφεδάκι παραθαλάσσιο και μεσημέρι σπίτι για Κυριακάτικο οικογενειακό γεύμα.
 

fumantsu

Μέλος
Όνομα
Νίκος
Μοτό
KTM 1190 ADVENTURE R
Αύριο μάζωξη Σταθμό 14 κατά τις 09.20 με μίζα στις 09.30 προκειμένου να πάμε για καφέ στην μακρινή και εξωτική Πάχη Μεγάρων χωρίς διανυκτέρευση γιατί μας αρέσει το ζειν επικινδύνως.:p

Ρυθμός όσο μπορεί να πάει το 150άρι PCXόπουλο που θα βγάλω αύριο να γυρίσει κανά λάδι.
Είμαι σε αναζήτηση για ελαφρώς χωμάτινη διαδρομή, να στρώσω λίγο τις καινούργιες μπότες, να πατήσουν και λίγο χώμα γιατί είμαι και κουλομαρία.

Μετά τον καφέ στην Πάχη σκέφτομαι για διαδρομή προς Κεραία ΟΤΕ - Μέγαρα

Άλλες προτάσεις χωμάτινες ευπρόσδεκτες (αλλά επιείκεια) λόγο απειρίας.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Είμαι σε αναζήτηση για ελαφρώς χωμάτινη διαδρομή, να στρώσω λίγο τις καινούργιες μπότες, να πατήσουν και λίγο χώμα γιατί είμαι και κουλομαρία.

Μετά τον καφέ στην Πάχη σκέφτομαι για διαδρομή προς Κεραία ΟΤΕ - Μέγαρα

Άλλες προτάσεις χωμάτινες ευπρόσδεκτες (αλλά επιείκεια) λόγο απειρίας.
Ωραία διαδρομουλα για προπόνηση, πρόσεχε σε κάποια σημεία έχουν ρίξει 3Α χαλίκι και αλλού πατάς αλλου βρίσκεσαι.
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Είμαι σε αναζήτηση για ελαφρώς χωμάτινη διαδρομή, να στρώσω λίγο τις καινούργιες μπότες, να πατήσουν και λίγο χώμα γιατί είμαι και κουλομαρία.

Μετά τον καφέ στην Πάχη σκέφτομαι για διαδρομή προς Κεραία ΟΤΕ - Μέγαρα

Άλλες προτάσεις χωμάτινες ευπρόσδεκτες (αλλά επιείκεια) λόγο απειρίας.
Επίσης ένα ωραίος και βατός χωματόδρομος είναι Βοιωτία από τον πρόδρομο ανάβαση Ελικώνα μέχρι το διάσελο και κάτω μέχρι Αρβανίτσα.

 

IoannisB

Μέλος
Όνομα
Ιωάννης
Μοτό
AfricaTwin
Σκέφτομαι για μια χωμάτινη Γκιώνα Οίτη απτην δυτική πλευρά αν θέλει κάποιος , ρυθμοί χαλαροί ,διαδρομή ευέλικτη ανάλογα την όρεξη και τα περάσματα!
 
Τελευταία επεξεργασία:

Asxetos

Μέλος
Όνομα
Σταθης
Μοτό
XL750
Αν δε βρεθεί καμία ομαδούλα να κολλήσουμε έλεγα να επαναλάμβανα του Χελιώτη ή κάποια τέτοιου τύπου
 

Asxetos

Μέλος
Όνομα
Σταθης
Μοτό
XL750
Χωρις βια. Να πούμε 10:00 Αναστάσεως και 25ης Μαρτίου στου Παπάγου; Θέλετε νωρίτερα;
 
Τελευταία επεξεργασία:

IoannisB

Μέλος
Όνομα
Ιωάννης
Μοτό
AfricaTwin
Ψήνεται κανείς για βόλτα Σάββατο;


Δυο επιλογές

1. Παρνασσος -Γκιώνα . Ακολουθούν και μικρά ντεπόζιτα. 110χλμ. Στα 50 βενζινάδικο.. Έναρξη Αράχωβα , τερματισμός Ιτέα ή το ανάποδο.






2. Βαρδούσια κυκλική, από worksbike.Δεν την έχω κάνει.
157χλμ. 1 βενζινάδικο στην εκκίνηση Λιδωρίκι.




Sent from my iPhone using Tapatalk
 

Attachments

Τελευταία επεξεργασία:

Kardabix

Μέλος
Περιοχή
Αγρίνιο
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
Yamaha XTZ 690
Γιάννη , από Αρτοτίνα προς τα καταφύγια είχε πολλές κατολισθήσεις τέλος Οκτώβρη. Δεν ξέρω αν έχει περάσει μηχάνημα..
 
Top Bottom