Τη θέλω

NLS

Μέλος
Περιοχή
Πειραιάς
Όνομα
Νίκος
Μοτό
BMW R1200GS '07
Ακριβώς.
Το V-Max είναι μια καταναλωτική τρέλα.
Τρελή δύναμη, με ρυθμό και στυλ "αλέθω το δρόμο και αν περάσω ανάμεσα από 2 αυτοκίνητα θα εκτοπιστούν από το ωστικό κύμα", όχι σαν το "ωχ τώρα πως πηγαίνω με 260;" ενός superbike.
Στο φανάρι είναι σαν να έχει ο οδηγός σηκωμένα τα δυο του μεσαία δάχτυλα (χωρίς τα έχει :D).
Ναι το θες καμιά φορά. :)
Αλλά μέχρι εκεί.
 

ΗΛΙΑΣ

Μέλος
Περιοχή
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Όνομα
ΗΛΙΑΣ
Μοτό
XLV 1000, XRV 650, HUSKY WR 250
Αυτη που θελω την εχω, αλλα γουσταρω τρελα ησυχες και ανησυχες ;)βολτες με το παρακατω μοτορι
:)
Άσε ρε Μάνο!!!! που θα υποστηρίξω ........ τα ηλεκτροκίνητα !!!!
Να ξεχάσω τι είναι ο δυνατός μπάσος ήχος των τετράχρονων ή των "αλυσοπρίονων" δίχρονων που τρελαίνουν κάθε Σάββατο-Κυριακή τα βουνά. Δυστυχώς έρχονται κι αυτά...... τα οποία θα ζήσει ο γιός μου ΕΓΩ ΟΧΙ !!!!
Θέλω να καίω βενζίνη και να ρυπαίνω με την κάπνα του διχρονόλαδου και τον ήχο του τετράχρονου.......... σ' αυτά ΔΕΝ είμαι οικολόγος.
Και κάτι άλλο......αυτό δεν είναι μοτόρι.......μαγνήτες είναι:yew::yew:
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Άσε ρε Μάνο!!!! που θα υποστηρίξω ........ τα ηλεκτροκίνητα !!!!
Να ξεχάσω τι είναι ο δυνατός μπάσος ήχος των τετράχρονων ή των "αλυσοπρίονων" δίχρονων που τρελαίνουν κάθε Σάββατο-Κυριακή τα βουνά. Δυστυχώς έρχονται κι αυτά...... τα οποία θα ζήσει ο γιός μου ΕΓΩ ΟΧΙ !!!!
Θέλω να καίω βενζίνη και να ρυπαίνω με την κάπνα του δίχρονου και τον ήχο του τετράχρονου.......... σ' αυτά ΔΕΝ είμαι οικολόγος.
Και κάτι άλλο......αυτό δεν είναι μοτόρι.......μαγνήτες είναι:yew::yew:
Ρατσιστή. ....:p

advφον!!
 

dtz

Μίζα-μανιβέλα (Ευτραφής Περτικαλής Κυριούλης)
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Δημήτρης
Μοτό
BMW R 1200 GS
KTM 690 Enduro
Εγώ είμαι ρατσιστής......ή αυτοί βγάζουν μ@#$%^ες
Λίακο μαζί σου 99 % ... αν δε βρωμίσω διχρονόλαδο δεν γυρνάω σπίτι :D

στο υπόλοιπο 1%, δες το βιντεάκι ... το γαμίδι πηγαίνει "δαυλί" ...
από τον τρόπο που το ΠΑΕΙ, ο φίλος μας, πρέπει να έχει απίστευτη απόκριση στο γκάζι ...o_Oo_O

 

ΗΛΙΑΣ

Μέλος
Περιοχή
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Όνομα
ΗΛΙΑΣ
Μοτό
XLV 1000, XRV 650, HUSKY WR 250
Δημήτρη είχα την ευκαιρία να το κάνω μια βόλτα φέτος στην κοπή πίτας του ΜΑΚΙΝΑ. Όσο έχει μπαταρία πάει......σε 20 λεπτά χρήζει πάλι φόρτιση. Οπότε δεν ανησυχώ ιδιαίτερα. Τώρα οδηγικά, έχει μια γραμμικότητα και βγάζει δύναμη σε όλο το φάσμα της κίνησης και υπάρχουν "τρύπες" και κομπιάσματα". Κατά τα άλλα ψάξε για πρίζα στο βουνό :disgust:
 
Top Bottom