Τοπιο στην ομιχλη...

Stowaway

Μέλος
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
BMW R1150GS '02
Ομορφιες........από έναν αναβατη του κρύου.
Αναβάτες που προσωπικά εκτιμώ και σέβομαι πολύ.
Να είσαι καλά να βολταρεις και να μας τα δειχνεις:friendship:
Κωστα, ειμαι απο αυτους που δε θεωρουν οτι η μηχανη και το ταξιδι με αυτη,
ανηκει στους χειμερινους Ολυμπιακους Αγωνες!!!:p
Με ενα μικρο προσωπικο τιμημα και μια μικρη δοση λογικης,:cautious:
ειναι κατι που μπορεις να ευχαριστιεσαι 24/7/365(6), απολυτα και ολοκληρωτικα!!:ok:
 

Stowaway

Μέλος
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
BMW R1150GS '02
Έχουν πάντα την δικιά τους μοναδική αίγλη και ομορφιά,
η μοναχικές βόλτες.
Απο οτι εχω δει και στο blog σου αλλα κι εδω, καταλαβαινεις πολυ καλα την αξια και την ομορφια τους,φιλε..:ok:;)
 

ΚΟΥΤΑΚΙΑΣ

Μέλος
Περιοχή
THIS IS ΠΑΤΡΑΑΑΑΑ
Όνομα
ΑΝΔΡΕΑΣ
Μοτό
YAMAHA XTZ 750 SUPER TENERE
:photo::hailbig::hailbig:Απίστευτες οι Φωτογραφίες σου!!!! Κάποια μέρη αν δεν έλεγες που και ποια είναι δεν θα καταλάβαινα ότι είναι αυτά κι ας έχω περάσει από εκεί!!! Πανέμορφες!!!! Α και μας κακομαθαίνεις να ξέρεις και περιμένουμε σύντομα κι Άλλες!!!!!!
 

Stowaway

Μέλος
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
BMW R1150GS '02
Νέο φωτογραφικο ταλεντο στη παρέα μας !!!!
Αυτο το "νεο" με ανατσουτσουρισε μολιε το ειδα!!:D
Ευχαριστω πολυ Γιωργο!!:)
:photo::hailbig::hailbig:Απίστευτες οι Φωτογραφίες σου!!!! Κάποια μέρη αν δεν έλεγες που και ποια είναι δεν θα καταλάβαινα ότι είναι αυτά κι ας έχω περάσει από εκεί!!! Πανέμορφες!!!! Α και μας κακομαθαίνεις να ξέρεις και περιμένουμε σύντομα κι Άλλες!!!!!!
Ανδρεα μου ειναι και η εποχη!! Εγω ειχα περασει απο καποια απο αυτα τα μερη πριν 2 εβδομαδες και τα βρηκα αγνωριστα!!!
Θεου θελοντος και καιρου επιτρεποντος....συντομα....;):cool:
 

Stowaway

Μέλος
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
BMW R1150GS '02
Τελευταία επεξεργασία:

kaf

Μέλος
Όνομα
Κων/νος
Μοτό
Voge 300 Rally
Εικονες και περιγραφες που δινουν εμπνευση αλλα και κινητρο και επιθυμια να βγουμε απο τη ζεστη του σπιτιου και μας υπενθυμιζουν γιατι βολταρουμε ακομα και solo!!Ευχαριστουμε!!!
 

Stowaway

Μέλος
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
BMW R1150GS '02
Εικονες και περιγραφες που δινουν εμπνευση αλλα και κινητρο και επιθυμια να βγουμε απο τη ζεστη του σπιτιου και μας υπενθυμιζουν γιατι βολταρουμε ακομα και solo!!Ευχαριστουμε!!!
:yew:

:photo::photo::photo::photo::photo:
:friendship::friendship::friendship::friendship::friendship:
:biker2::biker2::biker2::yew::yew::yew::yew::yew:
 

Stowaway

Μέλος
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
BMW R1150GS '02
Ωραια βολτα σε πανεμορφα μερη, με πολυ ωραιες φωτογραφιες.

Ευχαριστουμε που το μοιραστηκες!

:friendship:
Χαρα μου μεγαλη!!:)
Τα μερη εκεινα, απλα ειναι ατελειωτα απο ολες τις αποψεις!!
Οδηγικα και φωτογραφικα....
 

George_M.

..ο Βαρθολομαίος..!
Περιοχή
Ανατολικα της Αττικης...
Όνομα
George.
Μοτό
R1100GS 75th Aniversary Edition.
τελικα οσο περναν τα χρονια ανακαλυπτουμε αλλες διαστασεις στις εξορμησεις μας... που δεν φανταζομαστε καν πριν απο μια 10ετια+βαλε...
τι αραγες αλλαξε κ αναζητουμε εκεινη την μοναχικη,ομιχλωδες βολτα μες στο καταχειμωνο σε βουνα κ λιμνες παγωμενες?

ισως να ειναι ρητορικο το ερωτημα αλλα μεχρι να αντιληφθουμε το σφαλμα μας θα εχουμε προσφερει απιθανες στιγμες, εικονες κ διανυθεντα χιλιομετρα στους φιλους μας!

Jim :friendship:


τσιπουρακι δεν ειχε..?:secret:
 

Stowaway

Μέλος
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
BMW R1150GS '02
τελικα οσο περναν τα χρονια ανακαλυπτουμε αλλες διαστασεις στις εξορμησεις μας... που δεν φανταζομαστε καν πριν απο μια 10ετια+βαλε...
τι αραγες αλλαξε κ αναζητουμε εκεινη την μοναχικη,ομιχλωδες βολτα μες στο καταχειμωνο σε βουνα κ λιμνες παγωμενες?

ισως να ειναι ρητορικο το ερωτημα αλλα μεχρι να αντιληφθουμε το σφαλμα μας θα εχουμε προσφερει απιθανες στιγμες, εικονες κ διανυθεντα χιλιομετρα στους φιλους μας!

Jim :friendship:


τσιπουρακι δεν ειχε..?:secret:
Φιλε, ρητορικο μονο δεν ειναι το ερωτημα σου...
Απλα δεν εχει μια απαντηση για ολους..
Ο καθενας εχει τη δικη του απαντηση για τη δικη του αναγκη!!
Και την κραταει ο καθενας για τον εαυτο του, μοιραζομενος
με γνωστους και αγνωστους φιλους τη διαδικασια της...

George:friendship:

Ειχε στο Βαλτετσινίκο αλλα χωρις στοιχεια...:secret:
 

Stowaway

Μέλος
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
BMW R1150GS '02
Η ομορφιά , πέρα από τις πανέμορφες φωτογραφίες που μας χάρισες , βρίσκεται μέσα μας...:ok:
Σαφες και αυτονοητο φιλε!!;)
Χαιρομαι που σου αρεσαν!!:ok:
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years


Αρχισε ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ η μερα μου!!!:yew:Δημητρη εξαιρετικο ρεπορταζ και εικονες που μας διωχνουν για εκει πανω!Τα μερη πολυ ομορφα αλλά οσες φορες κι αν εχουμε περασει παντα ειναι η επομενη η καλυτερη!Να εισαι καλα να ταξιδευεις...και να μας τα λες:brv:
 
Top Bottom