Τοπόλοβγκρατ BG Οκτωβρης 2016

efthymis

Μ.Π.Α.Π.
Περιοχή
Naxos|Cyclades
Όνομα
Ευθύμης
Μοτό
KTM 1290 saT
KTM 620 lc4
KTM 350 exc
Τελευταιο ΣΚ του Οκτωβρίου ταξιδέψαμε στο topolovgrad της Βουλγαρίας οπου και κυνηγήσαμε για δυο μερες φασιανούς, αλλάξαμε παραστάσεις και γυρίσαμε με χαμόγελα στο νησί.
Παραθετω το βιντεακι που ετοίμασα για αρχη, επιστρεφω με το πλήρες οδηπορικο!
Καλημερες!

 

endtourista

'' ... ''
Όνομα
ΣΠΥΡΟΣ
Μπράβο φίλε μου! Φοβερές εικόνες! Βλέπω και ξαναβλέπω το video με τους φίλους μου και δε το χορταίνουμε!
Κάνατε πολύ καλή δουλειά, εντυπωσιάστηκα... άσε που αναβαθμίζεται θεματολογικά και το forum!

Πάντως ευτυχώς δε πέρναγαν από κει τίποτα παλιομηχανάκια γιά να σας κάνουν χαλάστρα.... ΕΥΤΥΧΩΣ!

(Έχει αισθανθεί κανένας σας αυτό το ΞΥΝΟ βλέμμα κυνηγού που ξεροσταλιάζει στην άκρη του δρόμου περιμένοντας να τη μπουμπουνίσει σε ότι ανύποπτο τολμήσει και περάσει από κει όταν περνάτε με τη μηχανή ? Πλάκα δεν έχει?)
 

efthymis

Μ.Π.Α.Π.
Περιοχή
Naxos|Cyclades
Όνομα
Ευθύμης
Μοτό
KTM 1290 saT
KTM 620 lc4
KTM 350 exc
Μπράβο φίλε μου! Φοβερές εικόνες! Βλέπω και ξαναβλέπω το video με τους φίλους μου και δε το χορταίνουμε!
Κάνατε πολύ καλή δουλειά, εντυπωσιάστηκα... άσε που αναβαθμίζεται θεματολογικά και το forum!

Πάντως ευτυχώς δε πέρναγαν από κει τίποτα παλιομηχανάκια γιά να σας κάνουν χαλάστρα.... ΕΥΤΥΧΩΣ!

(Έχει αισθανθεί κανένας σας αυτό το ΞΥΝΟ βλέμμα κυνηγού που ξεροσταλιάζει στην άκρη του δρόμου περιμένοντας να τη μπουμπουνίσει σε ότι ανύποπτο τολμήσει και περάσει από κει όταν περνάτε με τη μηχανή ? Πλάκα δεν έχει?)
Χαχαχα ναι εχεις δικιο!
Ευχαριστω κιολας!
Ειναι πολυ οργανωμένα τα πράγματα εκει όσων αφορα στο κυνήγι και τους ελέγχους που γίνονται!
Ημουν στη μια ρόδα το Σκ που πέρασε και δεν πρόλαβα αλλα συντομα θα γράψω και περισσότερα τιπς και πλεροφοριες για την εξόρμηση! ;)
 

endtourista

'' ... ''
Όνομα
ΣΠΥΡΟΣ
Χαχαχα ναι εχεις δικιο!
Ευχαριστω κιολας!
Ειναι πολυ οργανωμένα τα πράγματα εκει όσων αφορα στο κυνήγι και τους ελέγχους που γίνονται!
Ημουν στη μια ρόδα το Σκ που πέρασε και δεν πρόλαβα αλλα συντομα θα γράψω και περισσότερα τιπς και πλεροφοριες για την εξόρμηση! ;)

ΩΧ! ... ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ;....
 

efthymis

Μ.Π.Α.Π.
Περιοχή
Naxos|Cyclades
Όνομα
Ευθύμης
Μοτό
KTM 1290 saT
KTM 620 lc4
KTM 350 exc
ΚΡΙΜΑ που δεν υπαρχει dislike
Ενημερωτικά δεν βάλαμε τιποτα στο ψυγειο, οργανώθηκε συμπόσιο που φαγαμε με φιλους Φασιανό σπεσιαλιτέ και προσφέραμε και σε ενα ορφανοτροφείο 15 καθαρισμένα πουλάκια.
Ο κυνηγετικός τουρισμός ειναι και αυτος τουρισμός, σε κάποιους αρεσει σε κάποιους οχι, δεκτές όλες οι απόψεις.
 

KORAX

Γερολυκος
Περιοχή
Μεσσηνια
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
Κουλουρι 650 ,2004
KTM exc300 '06
Ελαφινα 700 '23
Γιατι φιλε μου, κρεας δεν τρως? Αν ειναι νομιμο το κυνηγι ποιο το προβλημα?
Τι θελεις τωρα?Αντιπαραθεση?
Τουλαχιστον ο Ευθυμης ηταν ποιο ηπιος
Το κυνηγι το θεωρεις ισως spor,εγω το θεωρω ανανδρο.Εχεις την αποψη σου και εγω την δικη μου.Στο φορουμ αυτο ομως ηρθα για να διαβασω και να γραψω για μηχανες και οτι εχει να κανει με και γυρω απο αυτες.Φαντασου παραδειγμα να αρχισουμε και τα πολιτικα εδω και μολις εκφρασεις οτι δεν σου αρεσει να σε ρωτησω "Γιατι φιλε μου ,εσυ δεν ψηφιζεις?Σε παρακαλω μην μου απαντησεις,εχω πολλους λογους να αντιπαθω τους κυνηγους(ξεροντας οτι υπαρχουν αναμεσα τους και αξιολογα ατομα) και δεν μου αλλαζεις γνωμη,ουτε εγω προσπαθω να αλλαξω την δικη σου,απλα δυσαρεστηθηκα που ειδα το θεμα σε αυτον το χωρο.
Εαν η διαχειριση νομιζει οτι ειμαι λαθος να μου το πει και εγω θα την κανω με ελαφρια πηδ...
 

jmar

''Κουζουλό κοπέλι''
Περιοχή
ΧΑΝΙΑ
Όνομα
ΓΙΑΝΝΗΣ
Μοτό
BMW R 1200 GS '09
Τι θελεις τωρα?Αντιπαραθεση?
Τουλαχιστον ο Ευθυμης ηταν ποιο ηπιος
Το κυνηγι το θεωρεις ισως spor,εγω το θεωρω ανανδρο.Εχεις την αποψη σου και εγω την δικη μου.Στο φορουμ αυτο ομως ηρθα για να διαβασω και να γραψω για μηχανες και οτι εχει να κανει με και γυρω απο αυτες.Φαντασου παραδειγμα να αρχισουμε και τα πολιτικα εδω και μολις εκφρασεις οτι δεν σου αρεσει να σε ρωτησω "Γιατι φιλε μου ,εσυ δεν ψηφιζεις?Σε παρακαλω μην μου απαντησεις,εχω πολλους λογους να αντιπαθω τους κυνηγους(ξεροντας οτι υπαρχουν αναμεσα τους και αξιολογα ατομα) και δεν μου αλλαζεις γνωμη,ουτε εγω προσπαθω να αλλαξω την δικη σου,απλα δυσαρεστηθηκα που ειδα το θεμα σε αυτον το χωρο.
Εαν η διαχειριση νομιζει οτι ειμαι λαθος να μου το πει και εγω θα την κανω με ελαφρια πηδ...
Καμία αντιπαράθεση, μια πολύ απλή ερώτηση σου έκανα, καθώς κι εσύ απλά πεταξες κάτι χωρίς αιτιολογία.
Επίσης για το κρέας που τρώμε, δεν φέρονται και με τον πλέον "ευγενικό" τρόπο στα ζωντανά, γι αυτό το λόγο το είπα...
Ούτε σου είπα ότι θέλω να συμφωνήσουμε κάπου, το αν την κάνεις η όχι είναι δικό σου θέμα, η διαχείριση δεν διώχνει κανένα λόγω άλλης άποψης, μην είστε τόσο ευαίσθητοι και με την πρώτη διαφωνία σε κάποια άποψη πετάτε φεύγω... χαλαρά κουβέντα κάνουμε
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Τι θελεις τωρα?Αντιπαραθεση?
Τουλαχιστον ο Ευθυμης ηταν ποιο ηπιος
Το κυνηγι το θεωρεις ισως spor,εγω το θεωρω ανανδρο.Εχεις την αποψη σου και εγω την δικη μου.Στο φορουμ αυτο ομως ηρθα για να διαβασω και να γραψω για μηχανες και οτι εχει να κανει με και γυρω απο αυτες.Φαντασου παραδειγμα να αρχισουμε και τα πολιτικα εδω και μολις εκφρασεις οτι δεν σου αρεσει να σε ρωτησω "Γιατι φιλε μου ,εσυ δεν ψηφιζεις?Σε παρακαλω μην μου απαντησεις,εχω πολλους λογους να αντιπαθω τους κυνηγους(ξεροντας οτι υπαρχουν αναμεσα τους και αξιολογα ατομα) και δεν μου αλλαζεις γνωμη,ουτε εγω προσπαθω να αλλαξω την δικη σου,απλα δυσαρεστηθηκα που ειδα το θεμα σε αυτον το χωρο.
Εαν η διαχειριση νομιζει οτι ειμαι λαθος να μου το πει και εγω θα την κανω με ελαφρια πηδ...
Δημήτρη ....και εγώ δεν κυνηγω, αλλά τρώω κυνήγι.
Όπως δεν ψαρεύω, αλλά τσακιζω τα ψάρια.
Ο ευθυμης έκανε μια εκδρομη στα βουνά της Βουλγαρίας σε οργανωμένο κυνηγοτοπο και με θηράματα εκτροφής.

Το θέμα το εβαλε στις εκδρομές χωρίς μότο, όπως έχω βάλει και εγώ και πολλοί άλλοι και είναι άσχετες με μοτοσυκλέτα.

Θα συμφωνήσω ότι δεν είναι θέμα για αντιπαράθεση μεταξύ μας ....
Αλλά νομίζω ότι δεν είναι σωστό να την σβήσουμε.
 

endtourista

'' ... ''
Όνομα
ΣΠΥΡΟΣ
Μπράβο φίλε μου! Φοβερές εικόνες! Βλέπω και ξαναβλέπω το video με τους φίλους μου και δε το χορταίνουμε!
Κάνατε πολύ καλή δουλειά, εντυπωσιάστηκα... άσε που αναβαθμίζεται θεματολογικά και το forum!

Πάντως ευτυχώς δε πέρναγαν από κει τίποτα παλιομηχανάκια γιά να σας κάνουν χαλάστρα.... ΕΥΤΥΧΩΣ!

(Έχει αισθανθεί κανένας σας αυτό το ΞΥΝΟ βλέμμα κυνηγού που ξεροσταλιάζει στην άκρη του δρόμου περιμένοντας να τη μπουμπουνίσει σε ότι ανύποπτο τολμήσει και περάσει από κει όταν περνάτε με τη μηχανή ? Πλάκα δεν έχει?)

Δεν υπάρχει αμφιβολία ότι η ειρωνεία είναι εργαλείο που βοηθά στην καυστικότητα τού χιούμορ, με το οποίο παρεμπιπτόντως πάντα (καλυμμένα) λέμε κάτι σοβαρό.

Αυτό σημαίνει ότι η χρήση της, επιτυχής η όχι, δεν αποσκοπεί απαραίτητα στο να θίξει η να μειώσει κάποιον.

Προς αποφυγή τυχόν παρεξηγήσεων, και

Όποιος κατάλαβε κατάλαβε …
 

efthymis

Μ.Π.Α.Π.
Περιοχή
Naxos|Cyclades
Όνομα
Ευθύμης
Μοτό
KTM 1290 saT
KTM 620 lc4
KTM 350 exc
Τι θελεις τωρα?Αντιπαραθεση?
Τουλαχιστον ο Ευθυμης ηταν ποιο ηπιος
Το κυνηγι το θεωρεις ισως spor,εγω το θεωρω ανανδρο.Εχεις την αποψη σου και εγω την δικη μου.Στο φορουμ αυτο ομως ηρθα για να διαβασω και να γραψω για μηχανες και οτι εχει να κανει με και γυρω απο αυτες.Φαντασου παραδειγμα να αρχισουμε και τα πολιτικα εδω και μολις εκφρασεις οτι δεν σου αρεσει να σε ρωτησω "Γιατι φιλε μου ,εσυ δεν ψηφιζεις?Σε παρακαλω μην μου απαντησεις,εχω πολλους λογους να αντιπαθω τους κυνηγους(ξεροντας οτι υπαρχουν αναμεσα τους και αξιολογα ατομα) και δεν μου αλλαζεις γνωμη,ουτε εγω προσπαθω να αλλαξω την δικη σου,απλα δυσαρεστηθηκα που ειδα το θεμα σε αυτον το χωρο.
Εαν η διαχειριση νομιζει οτι ειμαι λαθος να μου το πει και εγω θα την κανω με ελαφρια πηδ...
Συμφωνω σε καποια που λες, οπως και στο οτι εχει παρα πολλους κυνηγούς μ@λακες. Παρολαυτα απο μ@λακες δόξα να εχει ο μεγαλοδυναμος, γεμάτοι ειναι όλοι οι χώροι, (ειτε κυνήγι ειτε ψαρεμα ειτε μηχανές...)
θα συμφωνήσεις πιστευω πως οι γενικότητες ειναι ευκολα παρεξηγισιμες ειδικα στον γραπτό λογο και αν δεν τεκμηριώνονται κουβέντες. οποτε, αφου δε σου αρεσει σαν σπορ η ασχολία το κυνηγι, σεβαστό, διάβασε απο τα αλλα που σου αρέσουν και γραψε και εσυ με τη σειρα σου να διαβάσουμε οι υπόλοιποι! Και ολα καλα!
Και εγω την πλακα μου εκανα και τη μοιράστηκα στο τραπέζι με 5-10 φιλους και διαδυκτιακα με άλλους 20.
Φιλικά
 

KORAX

Γερολυκος
Περιοχή
Μεσσηνια
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
Κουλουρι 650 ,2004
KTM exc300 '06
Ελαφινα 700 '23
Συμφωνω σε καποια που λες, οπως και στο οτι εχει παρα πολλους κυνηγούς μ@λακες. Παρολαυτα απο μ@λακες δόξα να εχει ο μεγαλοδυναμος, γεμάτοι ειναι όλοι οι χώροι, (ειτε κυνήγι ειτε ψαρεμα ειτε μηχανές...)
θα συμφωνήσεις πιστευω πως οι γενικότητες ειναι ευκολα παρεξηγισιμες ειδικα στον γραπτό λογο και αν δεν τεκμηριώνονται κουβέντες. οποτε, αφου δε σου αρεσει σαν σπορ η ασχολία το κυνηγι, σεβαστό, διάβασε απο τα αλλα που σου αρέσουν και γραψε και εσυ με τη σειρα σου να διαβάσουμε οι υπόλοιποι! Και ολα καλα!
Και εγω την πλακα μου εκανα και τη μοιράστηκα στο τραπέζι με 5-10 φιλους και διαδυκτιακα με άλλους 20.
Φιλικά
Ευθυμη οπως ειπα δεν συμπαθω τους κυνηγους και το κυνηγι (στην μορφη που εχει σημερα τουλαχιστον),εχω προσωπικους λογους γι αυτο(εχω φαει τουφεκια στην παλια πιστα πισω απ τη Βαρη Αττικης επειδη του τρομαξα τα θηραματα με το θορυβο της μηνανης και ναι με πετυχε σε ωμους και κεφαλι το κρανος με εσωσε)οποτε τα συναισθηματα μου δεν ειναι ανατρεψιμα,παρολα αυτα αναγνωριζω οτι δεν ειναι ολοι οι κυνηγοι μ@λ@κες οπως λες κ εσυ.
Ανοιξες ενα θεμα (απ του οποιου τον τιτλο δεν μπορουσα να δω οτι περιεχει κυνηγια και αλλες τετοιες ανδραγαθειες)μπηκα ,ειδα (βιντεο)και εκανα ενα πολυ μικρο σχολιο που εκφραζει την αποψη μου και ισως και την απογοητευση μου που το ειδα Εδω,δεν εβρισα ουτε προσβαλα κανεναν...θα μπορουσε να ειχε τελειωσει εκει,αλλα ΟΧΙ καποιος ηθελε να μου ζητησει τα ρεστα.
Και αφου θα γραφονται και τετοια θεματα στο φορουμ θα παρακαλουσα οταν ανοιγει καποιο θεμα αχετο με την μοτ/τα να ειναι εμφανες στον τιτλο το αντικειμενο του θεματος ωστε αν καποιοι απο εμας ενοχλουνται απ αυτο να μην το ανοιγουν(να μην χαλιομαστε κ εμεις ουτε να χαλαμε κ εσας τους υπολοιπους)
Πιστεψε με ειμαι ηπιος-ησυχος ανθρωπος,αλλα μου πατησατε τον καλο
Επισης φιλικα
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Ευθυμη οπως ειπα δεν συμπαθω τους κυνηγους και το κυνηγι (στην μορφη που εχει σημερα τουλαχιστον),εχω προσωπικους λογους γι αυτο(εχω φαει τουφεκια στην παλια πιστα πισω απ τη Βαρη Αττικης επειδη του τρομαξα τα θηραματα με το θορυβο της μηνανης και ναι με πετυχε σε ωμους και κεφαλι το κρανος με εσωσε)οποτε τα συναισθηματα μου δεν ειναι ανατρεψιμα,παρολα αυτα αναγνωριζω οτι δεν ειναι ολοι οι κυνηγοι μ@λ@κες οπως λες κ εσυ.
Ανοιξες ενα θεμα (απ του οποιου τον τιτλο δεν μπορουσα να δω οτι περιεχει κυνηγια και αλλες τετοιες ανδραγαθειες)μπηκα ,ειδα (βιντεο)και εκανα ενα πολυ μικρο σχολιο που εκφραζει την αποψη μου και ισως και την απογοητευση μου που το ειδα Εδω,δεν εβρισα ουτε προσβαλα κανεναν...θα μπορουσε να ειχε τελειωσει εκει,αλλα ΟΧΙ καποιος ηθελε να μου ζητησει τα ρεστα.
Και αφου θα γραφονται και τετοια θεματα στο φορουμ θα παρακαλουσα οταν ανοιγει καποιο θεμα αχετο με την μοτ/τα να ειναι εμφανες στον τιτλο το αντικειμενο του θεματος ωστε αν καποιοι απο εμας ενοχλουνται απ αυτο να μην το ανοιγουν(να μην χαλιομαστε κ εμεις ουτε να χαλαμε κ εσας τους υπολοιπους)
Πιστεψε με ειμαι ηπιος-ησυχος ανθρωπος,αλλα μου πατησατε τον καλο
Επισης φιλικα
Είναι στην ενότητα "χωρίς μότο" . ....Δημήτρη !

Μια ενότητα που μπορεί να μην έχει σχέση με μοτοσυκλέτα , αλλά αν κοιτάξεις καλύτερα ....έχει ταξιδάρες.
 

KORAX

Γερολυκος
Περιοχή
Μεσσηνια
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
Κουλουρι 650 ,2004
KTM exc300 '06
Ελαφινα 700 '23
Είναι στην ενότητα "χωρίς μότο" . ....Δημήτρη !

Μια ενότητα που μπορεί να μην έχει σχέση με μοτοσυκλέτα , αλλά αν κοιτάξεις καλύτερα ....έχει ταξιδάρες.
Σωστα αλλα δεν γραφει τπτ για κυνηγια οποτε θα το ειχα αποφυγει,χωρις μοτο ειναι και η ορεβασια και ενα καρο αλλα παγματα που μ αρεσουν
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
...Και αφου θα γραφονται και τετοια θεματα στο φορουμ θα παρακαλουσα οταν ανοιγει καποιο θεμα αχετο με την μοτ/τα να ειναι εμφανες στον τιτλο το αντικειμενο του θεματος ωστε αν καποιοι απο εμας ενοχλουνται απ αυτο να μην το ανοιγουν(να μην χαλιομαστε κ εμεις ουτε να χαλαμε κ εσας τους υπολοιπους)
Επισης φιλικα
Δημητρη ηδη ειμαστε στην Κατηγορια "Χωρις Μοτο"...οποτε αναφερομαστε σε ταξιδια χωρις μοτοσυκλετα.Κι οπως το ειπες.Μπαινουμε οσοι θελουμε,διαβαζουμε κραταμε πεταμε οτι δεν συμβαδιζει με οσα "θελω μας"...Και χαιρομαι που μεσα απο διαφωνιες,ο διαλογος μεταξυ ολων μας διακατεχεται απο σεβασμο στον αλλο χωρις υβρεις προσβολες και ψηλους τονους...Μοτοσυκλετα γαρ...αυτο ειναι πιο πανω απο τα υπολοιπα μεταξυ μας:friendship:
 

efthymis

Μ.Π.Α.Π.
Περιοχή
Naxos|Cyclades
Όνομα
Ευθύμης
Μοτό
KTM 1290 saT
KTM 620 lc4
KTM 350 exc
Σωστα αλλα δεν γραφει τπτ για κυνηγια οποτε θα το ειχα αποφυγει,χωρις μοτο ειναι και η ορεβασια και ενα καρο αλλα παγματα που μ αρεσουν
Οκ, στη θέση σου ισως να είμασταν ευαίσθητοι και εμεις στο θεμα κυνηγι κλπ ωστοσο και εγω εχω φάει Τουφεκιά (καταλαθος απο ενα κόπανο) αλλα δεν το γενικευσα τοσο. ;)
Σε καθε περιπτωση επρεπε και εγω αντί να γραφω για να εξηγησω τα αυτονόητα να γραφω για το ταξιδι (που ηταν τρελή περιπετεια κιολας)
Θα επανέλθω συντομα και αν δε θες μην διαβάσεις :friendship:
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Σωστα αλλα δεν γραφει τπτ για κυνηγια οποτε θα το ειχα αποφυγει,χωρις μοτο ειναι και η ορεβασια και ενα καρο αλλα παγματα που μ αρεσουν
Για αυτό τον λόγο φτιάξαμε πριν 3 χρόνια την κατηγορία.
Διότι κάνουμε και άλλα πράγματα περιπετειώδη και θέλουμε να τα δειχνουμε στα φιλαράκια μας.

Θέλω να ευχαριστήσω και εγώ για το επιπεδο που υπάρχει στις κουβέντες μας, παρά τις όποιες διαφωνίες. ....

Θέλω λεπτομέρειες από κοντά. ...Για την τουφεκια που εφαγες:eek:
 

efthymis

Μ.Π.Α.Π.
Περιοχή
Naxos|Cyclades
Όνομα
Ευθύμης
Μοτό
KTM 1290 saT
KTM 620 lc4
KTM 350 exc
Ευθυμη οπως ειπα δεν συμπαθω τους κυνηγους και το κυνηγι (στην μορφη που εχει σημερα τουλαχιστον),εχω προσωπικους λογους γι αυτο(εχω φαει τουφεκια στην παλια πιστα πισω απ τη Βαρη Αττικης επειδη του τρομαξα τα θηραματα με το θορυβο της μηνανης και ναι με πετυχε σε ωμους και κεφαλι το κρανος με εσωσε)οποτε τα συναισθηματα μου δεν ειναι ανατρεψιμα,παρολα αυτα αναγνωριζω οτι δεν ειναι ολοι οι κυνηγοι μ@λ@κες οπως λες κ εσυ.
Ανοιξες ενα θεμα (απ του οποιου τον τιτλο δεν μπορουσα να δω οτι περιεχει κυνηγια και αλλες τετοιες ανδραγαθειες)μπηκα ,ειδα (βιντεο)και εκανα ενα πολυ μικρο σχολιο που εκφραζει την αποψη μου και ισως και την απογοητευση μου που το ειδα Εδω,δεν εβρισα ουτε προσβαλα κανεναν...θα μπορουσε να ειχε τελειωσει εκει,αλλα ΟΧΙ καποιος ηθελε να μου ζητησει τα ρεστα.
Και αφου θα γραφονται και τετοια θεματα στο φορουμ θα παρακαλουσα οταν ανοιγει καποιο θεμα αχετο με την μοτ/τα να ειναι εμφανες στον τιτλο το αντικειμενο του θεματος ωστε αν καποιοι απο εμας ενοχλουνται απ αυτο να μην το ανοιγουν(να μην χαλιομαστε κ εμεις ουτε να χαλαμε κ εσας τους υπολοιπους)
Πιστεψε με ειμαι ηπιος-ησυχος ανθρωπος,αλλα μου πατησατε τον καλο
Επισης φιλικα
Κλεινω εδω σημειώνοντας οτι
Έγραψα στο πρώτο ποστ...

"Τελευταιο ΣΚ του Οκτωβρίου ταξιδέψαμε στο topolovgrad της Βουλγαρίας οπου και κυνηγήσαμε για δυο μερες φασιανούς, αλλάξαμε παραστάσεις και γυρίσαμε με χαμόγελα στο νησί."

Και στο βιντεο είχε τίτλο hunting etc οποτε οχι οτι σε παραπλάνησε κανεις να δεις βιντεο που σε χαλαει ή κατι αλλο.
 

KORAX

Γερολυκος
Περιοχή
Μεσσηνια
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
Κουλουρι 650 ,2004
KTM exc300 '06
Ελαφινα 700 '23
Για αυτό τον λόγο φτιάξαμε πριν 3 χρόνια την κατηγορία.
Διότι κάνουμε και άλλα πράγματα περιπετειώδη και θέλουμε να τα δειχνουμε στα φιλαράκια μας.

Θέλω να ευχαριστήσω και εγώ για το επιπεδο που υπάρχει στις κουβέντες μας, παρά τις όποιες διαφωνίες. ....

Θέλω λεπτομέρειες από κοντά. ...Για την τουφεκια που εφαγες:eek:
μολις βρεθουμε θα τα πουμε απο κοντα (στις 25-11 ισως για καφε Αθηνα)
 
Top Bottom