Το "ίσως" τού ADVrider... πόσο άνδρες είμαστε ρε;

Τι σημαίνει "ίσως"για έναν ADVrider?


  • Total voters
    32

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Με αφορμή ένα ποστ εδώ μέσα...
...Ανυπομονώ να τις δοκιμάσω! Την Κυριακή ισώς ανέβω λίγο Πάρνωνα να τις λασπώσω :)
...όπου ο Λιάκος μου δίνει ωραία πάσα...
Τελικά τι σημαίνει αυτό το... ίσως...για έναν ADVrider που σέβεται τον εαυτό του και τη... ρόδα του;...Μεταξύ σοβαρού κ αστείου,εν μέσω κρίσης υποχρεώσεων αλλά κ απολαύσεων με την ερωμένη μας(μότο εννοώ... διαβάζουν κ λελοι κ συζυγακια:p) ποια είναι η εκδοχή αυτού τού... ίσως;
Για πάμε:yew:
 

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
Το ''ισως'' του Ηλια, λογικα σημαίνει οτι αν δεν εχει πολυ λασπη ο Παρνωνας, θα τις λασπωσει αλλου!! :p
 

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
Μήπως η σωστή ερώτηση είναι
Θα την τρίξει την ανάρτηση τελικά ; Χαχαχα


Sent from my iPhone using Tapatalk
Ισως. :roflmao::roflmao:
 

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
Αααααυτο το ίσως....παραπέμπει σε λελο...:D:mooning::p
Στο σχολειο εχω μαθει οτι η σωστη απαντηση δεν ειναι με ναι ή οχι, αλλα με εξαρταται, μαλλον, θα δειξει...
:D:D
 

nikos_pc

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
Νίκος
Μοτό
TIGER 800 XC
Ο σωστός αντβεντουράς θα σηκωθεί κυριακή πρωί θα σκεφτεί να πάει καπου κοντά για καφέ και λίγες ώρες αργότερα θα είναι σε κάποιο ξεχασμένο χωριό πίνωντας ελληνικό καφέ, παρακαλώντας να του κάτσει κανένα τζόκερ μήπως και συνεχίση να ψάχνει τον πιό καλό χωματόδρομο για παιχνίδι με την πιό ωραία θέα και σκεφτόντας πιο θα είναι το επόμενο ταξίδι του. Δυστυχώς μετά την κυριακή έρχεται η δευτέρα και ακόμη 5 μέρες τον χωρίζουν απο την επόμενη εξόρμηση.

Το μόνο ΙΣΩΣ είναι σε πιά στροφή θα βρώ την καλήτερη διαδρομή.
 
Τελευταία επεξεργασία:

ilai

Μέλος
Όνομα
HΛΙΑΣ
Μοτό
.
Το ''ισως'' του Ηλια, λογικα σημαίνει οτι αν δεν εχει πολυ λασπη ο Παρνωνας, θα τις λασπωσει αλλου!! :p
Το δικο μου ισως ειναι 1ον και βασικοτερο) αν εχω παρεα και 2) αν εχω κουραγιο γιατι ειμαι πολυ κουρασμενος ρε φιλε :)
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Δεν υπάρχει ίσως . Η πας η δεν πας . Τελος


Sent from my iPhone using Tapatalk
Είσαι ανύπαντρος ;)
Φαίνεται!!!!:roflmao::laugh:
 

Miouos

Μέλος
Όνομα
Καρολος
Μοτό
ktm
Αλλά ρε φίλε άμα πεις πάω κάπου πας. Τι ίσως; Άμα πας σούπερ μάρκετ παίζει να πεις ίσως; Όχι απλά πας . Έτσι το βλέπω εγω


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Αλλά ρε φίλε άμα πεις πάω κάπου πας. Τι ίσως; Άμα πας σούπερ μάρκετ παίζει να πεις ίσως; Όχι απλά πας . Έτσι το βλέπω εγω


Sent from my iPhone using Tapatalk
Όταν με το καλό παντρευτείς (νυμφευθείς για την ακρίβεια...) και κάνεις και κανά παιδάκι, τότε θα μας πεις ;)
Τώρα ότι και να λες, μιλάς χωρίς τον ξενοδόχο! :laugh::laugh::laugh::laugh:
 

Miouos

Μέλος
Όνομα
Καρολος
Μοτό
ktm
Όταν με το καλό παντρευτείς (νυμφευθείς για την ακρίβεια...) και κάνεις και κανά παιδάκι, τότε θα μας πεις ;)
Τώρα ότι και να λες, μιλάς χωρίς τον ξενοδόχο! :laugh::laugh::laugh::laugh:
Φίλε εγώ την έχω σκίσει την γάτα
Φεύγω πάω να πλύνω κανα πιάτο τώρα γιατί φωνάζει η άλλη


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

Μητσάρας

Μέλος
Περιοχή
Αιτωλικό
Όνομα
Μητσος
Μοτό
Ténéré XT660z

piaggio PX200
για μενα το ισως ειναι σχεδον παντα και πρωτα απ ολα το οικονομικο και δευτερο ειναι η δουλεια,που δεν εχω σταθερη,αλλα οτι να ναι,και γενικα σε συνδιασμο με το πρωτο δημιουργουν ενα τεραστιο ισως...

το θεμα της παντοφλας,που βασανιζει πολυ κοσμο,ευτυχως μετα απο πολλες μαχες,καταφερα και την εχω αποταξει εν τη γεννεση της,εδω και πολλα χρονια,οταν αρχισα τις μοτοβολτες.
βασικα ειναι και το ξεκαθαρισμα νωρις,απο την αρχη,στο θεμα βολτας,αλλα και σε καποια αλλα πραγματα που δεν ειναι διαπραγματευσιμα.
:cool:
 
Τελευταία επεξεργασία:
Top Bottom