Το "ίσως" τού ADVrider... πόσο άνδρες είμαστε ρε;

Τι σημαίνει "ίσως"για έναν ADVrider?


  • Total voters
    32

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Άβυσσος τα "ίσως"της γυναίκας...που όσα ίσως αν βάλουμε εμείς απλά θα είναι πως να το πω....να...όπως όταν κανονιζεις ένα 2ημερο χαλαρο με τη μοτο κ εσύ βολεύεσαι με το τανκ μπαγκ,αυτή σου λεει φέρε αγάπη μου τις πλαϊνές έχω κάνα δυο πραγματακια...μετά σε ρωτάει δε φέρνεις κ την τρίτη βαλίτσα την κεντρική...και τέλος σου λέει κ το θεϊκό...θα το χρειαστείς οοοολο το τανκ μπαγκ αγάπη μου γιατί έχω κάνα δυο ακόμα απ'έξω...και θα είσαι πολυ τυχερός αν δεν κουβαλάς κ σακίδιο πλάτης...φυσικά εσύ με ένα τζηνακι και ένα σωβρακο θα τη βγάλεις(και θα στην πει κιόλας...)...ε ναι!
Ναι...έτσι...:D:fun
 

jotor

Μέλος
Περιοχή
κρανίδι
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
990 adventure 2008
Καμένος (όχι ο Πάνος) Δηλωμένος και συνειδητοποιήμενος. Και φαντάζεσαι @mAthosalas τι απάντησα στο ερωτηματολόγιο
 

petros KLR

Μέλος
Περιοχή
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΑΤΤΙΚΗΣ
Όνομα
ΠΕΤΡΟΣ
Μοτό
KAWASAKI KLR 650
Aprilia pegaso 650
Εγω ψηφισα......Ισως...παω ισως (δε σας λεω ειμαι κρυφη)...πολυ μου αρεσε το τελευταιο !!!!!


Σοβαρα τωρα....εγω γουσταρω μοτοβολτες με τα φιλαρακια......η γυναικα μου τρελλαινεται για εξορμησεις σε βουνα κ λαγκαδια αλλα με το "κουτι" που κανω κεφι κ εγω ομως.....εδω ερχεται το οικονομικο γιατι ειναι δυσκολο καθε ΣουΚου να εισαι εκτος οποτε........ΙΣΩΣ !!!!!!!
 
Τελευταία επεξεργασία:
Περιοχή
Ηράκλειο κρήτης
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
Transalp 600 '95,VFR 800 vtec '02
Δεν υπάρχει ''ΙΣΩΣ'' (τουλάχιστον από αυτά που υπάρχουν στην ψηφοφορία):D

Λάθος διάλογος
-Ίσως να βγαίνει στο ....*(*=ασυνάρτητη τοποθεσία-τοπωνύμιο,τύπου ''μεγάλη βρύση'',''μπλέ σπίτι'',''λοξό δένδρο'',κλπ) ...από αυτό τον χωματόδρομο?!
-Ίσως ναι,ίσως όχι:friend:

Σωστός διάλογος
-Πάμε να δούμε από εδώ που βγαίνει ?
-Πάμε ...ανοιχτά!!( και μάτια σαν τον Καμπαμαρού που βλέπει μακαρονάδα)

,φιλικά πάντα!!
 
Top Bottom