Τρόμπα βενζίνης r1150gs

Περιοχή
Πλαταιές Κιθαιρωνας
Όνομα
ΛΕΩΝΙΔΑΣ.
Μοτό
GS 1150 ADV
Ωραίος Λέω, άλλαξε κ φίλτρο βενζινης, είναι από το 2013, μην ανοίγεις πάλι.
Δες κ τα εβαπτιζομενα σωληνάκια ειδικά το "U" σε τι κατάσταση είναι.
Γιώργο θα το αλλάξω κ το φίλτρο ,τα σωληνάκια μέσα στο ντεπόζιτο από ότι βλέπω είναι σαν καινούργια.
Τα έξω σωληνάκια όμως νομίζω θα κοπούν μόλις ξανά βάλω τους σφιγκτήρες.
 
Περιοχή
Πλαταιές Κιθαιρωνας
Όνομα
ΛΕΩΝΙΔΑΣ.
Μοτό
GS 1150 ADV
Το 13 κατασκευαστηκε!
Ποτέ το έβαλε επάνω και πόσα χλμ έχει κάνει με αυτό; :p
Εγώ πάντως στο δικό μου...... δεν θυμάμαι!!!! :wacky:
Να σου πω την αλήθεια Νικόλα περίμενα να δω ημερομηνία 5-2002.
Αλλά ήταν μερακλής ο προηγούμενος ιδιοκτήτης:p
 

batman

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Παναγιώτης
Μοτό
ktm 640 lc4 2000 respect
bmw r 1150 gs adventure 2003
Γιώργο θα το αλλάξω κ το φίλτρο ,τα σωληνάκια μέσα στο ντεπόζιτο από ότι βλέπω είναι σαν καινούργια.
Τα έξω σωληνάκια όμως νομίζω θα κοπούν μόλις ξανά βάλω τους σφιγκτήρες.
Λεωνίδα καλησπέρα .σε γνώρισα στο Λάδωνα,είχα ένα 640.μας πάτησες και το τροχό με το θηρίο στο ttr του Ηλία για να αλλάξει σαμπρέλα.
Έιχα βάλει αυτή με εγγύηση εφόρου ζωής.Καποια στιγμή σε ένα συνεργείο μου είπαν ότι χάλασε και εν ριπή οφθαλμού μου βάλανε άλλη.οταν είπα δώστε μου τη παλιά,μα δεν ξέρω,τη πετάξαμε δεν ξέρω ποια είναι κλπ .μην μπω σε λεπτομέρειες που θα με σκοτίσουν πάλι .το ζουμί είναι ότι με ένα απλό email μου στείλανε μια άλλη χωρίς λεφτά και χωρίς να γυρίσω τη παλιά τους πίσω(πως θα μπορούσα άλλωστε) και την έχω Καβάντζα..μέχρι να χαλάσει αυτή του συνεργείου.οποτς ισχύει η εγγύηση εφόρου ζωής.υπαρχει και με έτοιμο φίλτρο βενζίνης..
Αυτά.
 
Περιοχή
Πλαταιές Κιθαιρωνας
Όνομα
ΛΕΩΝΙΔΑΣ.
Μοτό
GS 1150 ADV
Λεωνίδα καλησπέρα .σε γνώρισα στο Λάδωνα,είχα ένα 640.μας πάτησες και το τροχό με το θηρίο στο ttr του Ηλία για να αλλάξει σαμπρέλα.
Έιχα βάλει αυτή με εγγύηση εφόρου ζωής.Καποια στιγμή σε ένα συνεργείο μου είπαν ότι χάλασε και εν ριπή οφθαλμού μου βάλανε άλλη.οταν είπα δώστε μου τη παλιά,μα δεν ξέρω,τη πετάξαμε δεν ξέρω ποια είναι κλπ .μην μπω σε λεπτομέρειες που θα με σκοτίσουν πάλι .το ζουμί είναι ότι με ένα απλό email μου στείλανε μια άλλη χωρίς λεφτά και χωρίς να γυρίσω τη παλιά τους πίσω(πως θα μπορούσα άλλωστε) και την έχω Καβάντζα..μέχρι να χαλάσει αυτή του συνεργείου.οποτς ισχύει η εγγύηση εφόρου ζωής.υπαρχει και με έτοιμο φίλτρο βενζίνης..
Αυτά.
Καλησπέρα Παναγιώτη.
Θα σου στείλω πμ σε λίγο γιατί είμαι ον δε ροντ.
 
Περιοχή
Πλαταιές Κιθαιρωνας
Όνομα
ΛΕΩΝΙΔΑΣ.
Μοτό
GS 1150 ADV
Επιστροφή για το τανκ.

Ανταλλακτικά στην Θήβα δεν βρήκα κ έτσι κατέβηκα στα φιλαράκια στο moto drive στον Κορυδαλλό άφησα την τρόμπα.
Την άλλαξαν με rms κ μου την έφεραν κ σπίτι.
Τώρα τσίπουρα για το ευχαριστώ με yannis barel


Στάλθηκε από το SM-A346B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
Τελευταία επεξεργασία:
Top Bottom