Υφασματινο μπουφάν Dainese Lola, με διαφορα extra.

Ταξιδευτής

Αμετανόητα ονειροπόλος
Περιοχή
71° 10′ 11.32″ N 25° 46′ 58.27″ E
Όνομα
Νίκος
Μοτό
Αύρα
Πωλείται σπορ μπουφάν Dainese Lola, μέγεθος 48 με πολύ ωραία αξεσουάρ αγορασμένα ξεχωριστά.

Το μπουφάν είναι υφασμάτινο αλλά έχει σουέντ δέρμα σε διάφορα σημεία και στη πλάτη έχει δέρμα από πάνω μέχρι κάτω.

Ειναι σε αξιοπρεπεστατη κατασταση και πρόσφατα έγινε επιμελής καθαρισμός (στεγνό καθάρισμα για να προστατευτεί το δέρμα). Έχει κάποια λίγο μαυρισμένα σημεία αλλά δεν είναι σε σημείο που να ενοχλούν.

Ενα μεγαλο ατου στο μπουφάν αυτό ομως είναι τα έξτρα αξεσουαρ που έχει.

Πρώτον, διαθέτει αφαιρούμενη σκληρή προστασία πλάτης της Dainese και δεύτερον έχει επίσης αφαιρούμενη προστασία μέσης που δένει στο μπουφάν με φερμουάρ.

Εννοειται οτι τόσο η πλάτη oσο και η προστασία μέσης μπορούν να χρησιμοποιηθούν και σε άλλα μπουφάν της Dainese.

Πέραν αυτού το μπουφάν εχει τη κλασσικη αφαιρούμενη χειμερινή επένδυση της Dainese καθώς και όλες τις αυθεντικές Dainese προστασίες σε χέρια, αγκώνες και ώμους.

Το μόνο μειονέκτημα του συγκεκριμένου μπουφάν κατά τη γνώμη μου είναι ότι δεν είναι αδιάβροχο.
Παρολαυτα αποτελεί μια φοβερή επιλογή για άνοιξη/φθινόπωρο με τη ποιότητα και το design της Dainese.

Τιμή 50 ευρώ.



















 

theo_ts

Advexperience.gr
Περιοχή
Στη Γενέτειρα του Ευριπίδη
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
Suzuki Gs 500
New Force NF 500
Καλησπερα,

Με ενδιαφέρει

Για τι σωματοτυπο ειναι περιπου?? Γιατι τα δερματινα με τα υφασμάτινα εχουν διαφορα στο νουμερο.

Ευχαριστώ
 

Ταξιδευτής

Αμετανόητα ονειροπόλος
Περιοχή
71° 10′ 11.32″ N 25° 46′ 58.27″ E
Όνομα
Νίκος
Μοτό
Αύρα
Θα ελεγα οτι ειναι για αδύνατο σωματοτυπο. Κάνει εύκολα σε κάποιον γύρω στο 1.65-1.70 με κιλά γύρω στα 60-68. Εγώ είμαι 1.68 και 58 κιλά και μου είναι παρα πολυ άνετο.

Πολύ ευχαρίστως να βρεθούμε και να το δοκιμάσεις αν μένεις στην Αθήνα.
 
Τελευταία επεξεργασία:

theo_ts

Advexperience.gr
Περιοχή
Στη Γενέτειρα του Ευριπίδη
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
Suzuki Gs 500
New Force NF 500
Δυστυχώς μου ειναι μικρο, είμαι πιο τσουπωτος :happy:

Ευχαριστώ
 

Ταξιδευτής

Αμετανόητα ονειροπόλος
Περιοχή
71° 10′ 11.32″ N 25° 46′ 58.27″ E
Όνομα
Νίκος
Μοτό
Αύρα
Καλησπερα με ενδιαφερει. Το στελνεις επαρχια; γιαννενα συγκεκριμενα;
Ναι, κανένα πρόβλημα. Μπορούμε να το κανονίσουμε. Αν θες πάρε ένα τηλ μετά τις 7.30 μμ σήμερα να τα πούμε.
 

ibar

Μέλος
Περιοχή
Αρτεμιδα
Όνομα
Ηλιας
Μοτό
r1200gs
Ναι, κανένα πρόβλημα. Μπορούμε να το κανονίσουμε. Αν θες πάρε ένα τηλ μετά τις 7.30 μμ σήμερα να τα πούμε.
θες να δωσεις το τηλ? δεν ειναι στο προφιλ θελει ενας φιλος τα σαμαρια
 

Ταξιδευτής

Αμετανόητα ονειροπόλος
Περιοχή
71° 10′ 11.32″ N 25° 46′ 58.27″ E
Όνομα
Νίκος
Μοτό
Αύρα
Top Bottom