Φολόη. ...για μανιταροσουπα! !

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Λοιπον ασε τις θεωριες και ..ακολουθησε την Κυριακη γαι να κανεις επι τοπου τις.... διαπιστωσεις σου.:welcome:
Φοβάται :p

advφον!!
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Χωρίς πλακα.....φέρε την οικογένεια, να δουλεψει:D
Μιλάμε για πολύ μανιταρι:p
Ρε Κωστα!!!Ρε ΚΩΣΤΑ!Αυτα τα λενε απο την αρχη...;)














































κι εχω ταξει και στην πεθερα βολτα με τη μηχανη...Να της πω οτι θα γυρισω μόνος μου ή οχι;...:roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao:
 

boxer

Μέλος
Περιοχή
Ελλαδα
Όνομα
Νικος
Μοτό
BMW
Ρε Κωστα!!!Ρε ΚΩΣΤΑ!Αυτα τα λενε απο την αρχη...;)


κι εχω ταξει και στην πεθερα βολτα με τη μηχανη...Να της πω οτι θα γυρισω μόνος μου ή οχι;...:roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao:
Δε μασανε οι πεθερες απο τετοια!!! Ειναι γατονια:D!!!

Οταν εμεις πηγαιναμε.... αυτες γυρνουσαν:rolleyes:!!!
 

ΗΛΙΑΣ

Μέλος
Περιοχή
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Όνομα
ΗΛΙΑΣ
Μοτό
XLV 1000, XRV 650, HUSKY WR 250
Εδώ πάνω άρχισαν τα κρύα......μια ζεστή μανιταρόσουπα απο τη Φολόη θα είναι ότι πρέπει !!!!
 

DIMITRIS1964

Μέλος
Περιοχή
Αμαλιαδα
Όνομα
DIMITRIS AMALIADA
Μοτό
R1200GS 2006 ADV
Εδώ πάνω άρχισαν τα κρύα......μια ζεστή μανιταρόσουπα απο τη Φολόη θα είναι ότι πρέπει !!!!
Ηλια τωρα ειδα το μηνυμα σου αλλα δεν ξερω απο που θα ερθεις και ποτε..Πες μου λεπτομερειες και θα σου πω
 

DIMITRIS1964

Μέλος
Περιοχή
Αμαλιαδα
Όνομα
DIMITRIS AMALIADA
Μοτό
R1200GS 2006 ADV
Χμμ..το σκέφτομαι..για δώστε παραπάνω πληροφορίες σχετικά με τη βολτούλα..:)
(Σημείο συνάντησης, ώρα περίπου..)
Βασιλη θα βρεθουμε με τα παιδια απο το Αγρινιο καποια στιγμη το απογευμα και θα κανονισουμε λεπτομερειες..Εξαλλου εσυ εισαι διπλα..Θα στειλω μηνυμα το βραδυ στο forum..Τα λεμε.
 

VDR

Μέλος
Περιοχή
ΖΑΧΑΡΩ
Όνομα
ΒΑΣΙΛΗΣ
Μοτό
DR650SE
R1200GSA X2
Βασιλη θα βρεθουμε με τα παιδια απο το Αγρινιο καποια στιγμη το απογευμα και θα κανονισουμε λεπτομερειες..Εξαλλου εσυ εισαι διπλα..Θα στειλω μηνυμα το βραδυ στο forum..Τα λεμε.
Ευχαριστώ Δημήτρη..;)
 

ΗΛΙΑΣ

Μέλος
Περιοχή
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Όνομα
ΗΛΙΑΣ
Μοτό
XLV 1000, XRV 650, HUSKY WR 250
Ηλια τωρα ειδα το μηνυμα σου αλλα δεν ξερω απο που θα ερθεις και ποτε..Πες μου λεπτομερειες και θα σου πω
Δημήτρη όπως έγραψα το μήνυμά έφερα αναστάτωση........συγνώμη !!!
Ότι έχω ανοικτούς λογαριασμούς εκεί....χάμου είναι αλήθεια και χρήζουν εκπλήρωση. ......στο μέλλον! !!!
 

DIMITRIS1964

Μέλος
Περιοχή
Αμαλιαδα
Όνομα
DIMITRIS AMALIADA
Μοτό
R1200GS 2006 ADV
Ευχαριστώ Δημήτρη..;)
Βασιλη αυριο κατα τις 11.30 το ορωι θα πιουμε καφεδακι στο Λαλα στο Lalas village και μετα βολτιτσα στο δασος και κατα τις 1 φαγητο στους Κενταυρους.Το τλφ μου ειναι 6944974509.:welcome:
 

akis69

Μέλος
Όνομα
ακης
Μοτό
F800gs
εγω γιατι το ειδα μολις τωρα;;;;;πφφφφ... και το λεω καιρο οτι θελω να παω για μια ον οφαδα και πικ νικ εκει....
δυστυχως θα παω προς αιγιο σε ενα φιλαρακι....
να περασετε καλα και να βγαλετε φωτο...:friendship::friendship:
 

DIMITRIS1964

Μέλος
Περιοχή
Αμαλιαδα
Όνομα
DIMITRIS AMALIADA
Μοτό
R1200GS 2006 ADV
Α
εγω γιατι το ειδα μολις τωρα;;;;;πφφφφ... και το λεω καιρο οτι θελω να παω για μια ον οφαδα και πικ νικ εκει....
δυστυχως θα παω προς αιγιο σε ενα φιλαρακι....
να περασετε καλα και να βγαλετε φωτο...:friendship::friendship:
Απο Αιγιο μια γκαζια ..δρομος.Παρε τα φιλαρακια σου και ελα..Θα χασεις ..μανιταροσουπα??
 

boxer

Μέλος
Περιοχή
Ελλαδα
Όνομα
Νικος
Μοτό
BMW
Παρα το καυσαεριο του λεκανοπεδιου, εχω την αμυδρα εντυπωση οτι.... μια μυρωδια απο μανιταρακια, φτανει ως εδω:happy:!!!
Καλα να περασετε και καλη επιστροφη παιδες:)!!!
 
Top Bottom