Χαλκίδα την Τετάρτη 12 Ιουλίου

Jeronimo

Simplicity
Περιοχή
Athens
Όνομα
George
Μοτό
Suzuki GT1000
Honda Super Cub C125
Honda SH350
Κάτι τόσο απλό εύκολο και γρήγορο έχει μείνει στην μέση ...
Οπότε :ida:



Συνάντηση στις 6 το απόγευμα (να σχολασουν και τα παιδια που δουλευουν εως απόγευμα) μετά τα πρώτα διόδια Αφιδνών, μέσα στο πάρκινγκ των Mac donalds.


@achalatsis @Simitis @Nikos Papakonstantinou @atomo perastiko-bandit-gsxr

Πάμε τρελά νερά & ότι προκύψει :sav:...

:w2:
 

naftilos

Μέλος
Περιοχή
Αθηνα Παλληνη-Ηρακλειο Μεσσαρα
Όνομα
Θωμας
Μοτό
Aprilia Pegaso 650ie - Caponord ETV 1000RR - Futura RST1000
Πάμε τρελά νερά & ότι προκύψει :sav:...

:w2:
Ότι προκύψει? :thinking:

Αν τελικά προκύψει ελλοχεύει ο κίνδυνος να μας ξυρίσεις κόντρα? :wtf,:
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Μου θύμησες εποχή forester.. δεν έχω πάει με μηχανάκι από εκεί.
Μέσα :D
18:30 στο καφέ στη Φυλή οι 2 μας κι όποια κουλομαρία θέλει ακολουθει? ;)
 

achalatsis

Συντρίμ team
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Αλέξανδρος
Μοτό
KTM ADV 990 R
KTM EXC 300
@forester με ψήνει, κάτσε να δούμε αν θα μαζευτεί κόσμος και αν είμαστε οι δυό μας ή θέλουν κι άλλοι φύγαμε από κει.
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
@forester με ψήνει, κάτσε να δούμε αν θα μαζευτεί κόσμος και αν είμαστε οι δυό μας ή θέλουν κι άλλοι φύγαμε από κει.
Ακόμα "το βλέπουμε" είπα :D παίζουν εργασίες στο πατρικό μου.... Τετάρτη θα ξέρω.
Πάντως, εφόσον ανηφορίσω προς τα τρελά νερά, μόνος ή με παρέα, μόνο από εκεί θα πάω ;)
Το έχω τάξει στη μαυρούλα άλωστε. ΕΟ, πλην εκτάκτου ανάγκης, ΠΟΤΕ!!!!
Επιστροφή, ανάλογα με τις μπύρες , γυρνάμε κι από ίσιωμα:p:D
 

Rangos

Stop buying, Start riding
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Χρηστος
Μοτό
BMW F 800 gs
KTM 300 exc
YAMAHA Majesty 125
YAMAHA CT 50
Ρε την γκαντεμιά μου μέσα...

Κανα χρόνο τώρα προσπαθώ κάπως να παρεβρεθώ και εγω, να σας γνωρίσω και απο κοντα να πουμε τίποτα.....και για 2η φορά που απ'οσο εχω δει γίνετε καφές στη Χαλκίδα, εγω πάλι ετυχε και δουλεύω απόγευμα:rage::rage:

Αν πάντως ερθείτε και το τραβήξετε μέχρι μετά τις 23:00, θα πιούμε καμια μπυρίτσα τότε:happy::happy:
 

naftilos

Μέλος
Περιοχή
Αθηνα Παλληνη-Ηρακλειο Μεσσαρα
Όνομα
Θωμας
Μοτό
Aprilia Pegaso 650ie - Caponord ETV 1000RR - Futura RST1000
Αν δυνάμεθα να γιγνώσκουμε από ημέραν τρίτην το προκριθέν δρομολόγιο, θα συνέβαλε τα μέγιστα προκειμένου να διαθέτουμε τον ελάχιστον απαιτούμενον χρόνον δια να θέσουμε σε επιχειρησιακήν ετοιμότητα το κατάλληλον δια την επίτευξην του στόχου μέσον.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Αν δυνάμεθα να γιγνώσκουμε από ημέραν τρίτην το προκριθέν δρομολόγιο, θα συνέβαλε τα μέγιστα προκειμένου να διαθέτουμε τον ελάχιστον απαιτούμενον χρόνον δια να θέσουμε σε επιχειρησιακήν ετοιμότητα το κατάλληλον δια την επίτευξην του στόχου μέσον.
Για καντο σε ψιλα παρακαλώ γιατι μπρουμουτισε ο εγκέφαλος μου απο τα απαρέμφατα
 

naftilos

Μέλος
Περιοχή
Αθηνα Παλληνη-Ηρακλειο Μεσσαρα
Όνομα
Θωμας
Μοτό
Aprilia Pegaso 650ie - Caponord ETV 1000RR - Futura RST1000
Αν μπορούμε να γνωρίζουμε από την τρίτη τουλάχιστον αν η διαδρομή της τετάρτης θα είναι βουνήσια η καμπίσια θα συνέβαλε σε ικανό βαθμό στο να προκάνουμε να ετοιμάσουμε το κατάλληλο δια το ανάγλυφο του εδάφους μέσον και να μην πάρουμε ότι βρούμε ετοιμοπόλεμο μπροστά μας την τελευταία στιγμή.

Το πάντα ετοιμοπόλεμο Caponοδοντο δεν συμπαθεί την εθνική του κάμπου, οπότε σε τυχόν επιλογή της εθνικής διαδρομής θα πρέπει να ετοιμάσω κάτι που αγαπά περισσότερο την εθνική και έχει μια φυσική απέχθεια στο βουνό και που θέλει μια διαδικασία δια να τεθεί σε επιχειρησιακή ετοιμότητα

Και το οποίο θα ετοίμαζα βεβαίως βεβαίως σύμφωνα με την αρχική διαδρομή που έβαλε ο Γιώργος από τα Μακντοναλτ στην εθνική, αλλά μετά έσκασε και η δεύτερη διαδρομή από το βουνό όπου αν προκριθεί δεν χρειάζεται να ετοιμάσω τίποτα.

Δεν ξέρω αν έγινα σαφής και κατανοητός
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Για καντο σε ψιλα παρακαλώ γιατι μπρουμουτισε ο εγκέφαλος μου απο τα απαρέμφατα
να επιλέξει το μηχανάκι που θα έρθει θέλει ο άνθρωπας:D:cool:
 

Giorgopro

Μέλος
Περιοχή
ΑΘΗΝΑ
Όνομα
ΓΙΩΡΓΟΣ
Μοτό
KTM 640 Adv. 1999
να επιλέξει το μηχανάκι που θα έρθει θέλει ο άνθρωπας:D:cool:
Η επιλογή είναι απλή,
Αν έχεις γιαπωνέζικα, διαλέγεις ποιό σου αρέσει να βολτάρεις, γυρνάς το κλειδί και έφυγες.
Αν έχεις ευρωπαικά, γυρνάς το κλειδί και όποιο δουλέψει έφυγες.
 

ilai

Μέλος
Όνομα
HΛΙΑΣ
Μοτό
.
Ρε παλιόπαιδα υπάρχει περίπτωση αυριο να ανεβω ξανα Αθήνα για κάποιες δουλειες και να μείνω και Πεμπτη . Αν γινει μήπως έρθω με την κτμαρα και Ακολουθήσω Χαλκίδα !! Ισχυει τελικα ;;
 
Top Bottom