Χαμένη βαλίτσα στην Χαλκιδική!

tattoopanther

★Zavarakatranemia
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδική
Όνομα
ΚρίστοΠαντέρα
Μοτό
R1200GS
Καλημερα , οι βορειοι φίλοι που κινούνται στο δρόμο παρακαλούνται αν δουν ένα group 25 Ιταλών
με μοτοσυκλετες να τους ενημερώσουν ότι η βαλίτσα Moto Guzzi που έχασαν
βρίσκεται στη Σαρτη στο καφέ Πεπονακι Καρπουζακι ....



 

Gus

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
Sutzouki
Άνοιξες να δεις τι έχει μέσα? Γιατί μπορεί να περιέχει απο σώβρακα μέχρι.................. o_O
 

tattoopanther

★Zavarakatranemia
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδική
Όνομα
ΚρίστοΠαντέρα
Μοτό
R1200GS
Άνοιξες να δεις τι έχει μέσα? Γιατί μπορεί να περιέχει απο σώβρακα μέχρι.................. o_O

....πλουτόνιο? :pointu:

Φίλος την βρήκε δεν γνωρίζω τι έχει μέσα,
όπως και να΄ναι ότι και νά΄χει,
ξέρεις πως είναι αυτά... μάκαρι να γίνει κάτι και να την βρεί ο άνθρωπος!
 

Noe

Μέλος
Όνομα
Νίκος
Μοτό
CRF 300L
Μμμ,πέτυχα χθές απόγευμα μια ομάδα καμιά 25αριά έξω από την Άμφισσα με κατεύθυνση προς Μπράλο..
Ήταν και ένα τρίτροχο μαζί....
Οι ίδιοι;;;;;
Δεν είχα δει την ανάρτηση....
 

tattoopanther

★Zavarakatranemia
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδική
Όνομα
ΚρίστοΠαντέρα
Μοτό
R1200GS
Γράφτε πάνω στα πραγματά σας το κινητό σας τηλέφωνο.
Τόσο απλό είναι.
εσυ σε κάθε βαλίτσα έχεις πάνω το κινητό σου ?

:roflmao:.
 

tattoopanther

★Zavarakatranemia
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδική
Όνομα
ΚρίστοΠαντέρα
Μοτό
R1200GS
Μμμ,πέτυχα χθές απόγευμα μια ομάδα καμιά 25αριά έξω από την Άμφισσα με κατεύθυνση προς Μπράλο..
Ήταν και ένα τρίτροχο μαζί....
Οι ίδιοι;;;;;
Δεν είχα δει την ανάρτηση....
ποιος ξέρει μπορεί να το κόψανε κατα κάτω..
 
Reactions: Noe

Γιώργος 1

Μέλος
Περιοχή
Καλαμάτα
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
YAMAHA XT 600e 02
BMW R80 GS 88
εσυ σε κάθε βαλίτσα έχεις πάνω το κινητό σου ?

:roflmao:.
Στις βαλίτσες, στις τσάντες, στο κράνος, στο μπουφάν, στα γυαλιά ηλίου, στα κλειδιά, στο gps, στο usb στικάκι, στο αντίσκηνο, στον υπνόσακουπνόσακο, στα εργαλεία, ...
Ή με ανεξίτηλο μαρκαδόρο, ή με αυτοκόλλητη ετικέτα από ετικετογράφο.
 
Τελευταία επεξεργασία:

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Στις βαλίτσες, στις τσάντες, στο κράνος, στο μπουφάν, στα γυαλιά ηλίου, στα κλειδιά, στο gps, στο usb στικάκι, στο αντίσκηνο, στον υπνόσακουπνόσακο, στα εργαλεία, ...
Ή με ανεξίτηλο μαρκαδόρο, ή με αυτοκόλλητη ετικέτα από ετικετογράφο.
Guat de actual fak!!!!

Please dont tell us you write your name on the sobrako too θα σου ανακληθεί η άδεια να οδηγάς δίτροχο! Ίσως οριακά σκούτερ!!
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Θα μπορούσες να γράψεις και στο μέτωπο το τηλ σου σε περίπτωση που χαθείς να μη σε βγάλουν amber alert :p
 

Padis

ven pasa ...
Περιοχή
Άγ.Στέφανος Αττικής
Όνομα
Παντελής
Μοτό
®1200 adv
Drz400E
Στις βαλίτσες, στις τσάντες, στο κράνος, στο μπουφάν, στα γυαλιά ηλίου, στα κλειδιά, στο gps, στο usb στικάκι, στο αντίσκηνο, στον υπνόσακουπνόσακο, στα εργαλεία, ...
Ή με ανεξίτηλο μαρκαδόρο, ή με αυτοκόλλητη ετικέτα από ετικετογράφο.
Μου θύμησες την μάνα μου όταν πήγαινα στρατό... Μόνο στο σώβρακο δεν ήθελε να βάλει όνομα.
Μάλιστα κένταγε τα αρχικά σε κάθε ρούχο... Μην χαθεί!
Και φυσικά τίποτε δεν γύρισε πίσω.....
 

boxer

Μέλος
Περιοχή
Ελλαδα
Όνομα
Νικος
Μοτό
BMW
Μου θύμησες την μάνα μου όταν πήγαινα στρατό... Μόνο στο σώβρακο δεν ήθελε να βάλει όνομα.
Μάλιστα κένταγε τα αρχικά σε κάθε ρούχο... Μην χαθεί!
Και φυσικά τίποτε δεν γύρισε πίσω.....
Ούτε το.... άγραφο σωβρακο;;; :ha
 

Γιώργος 1

Μέλος
Περιοχή
Καλαμάτα
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
YAMAHA XT 600e 02
BMW R80 GS 88
Θα μπορούσες να γράψεις και στο μέτωπο το τηλ σου σε περίπτωση που χαθείς να μη σε βγάλουν amber alert :p
Είναι γραμμένο το όνομα, ο αριθμός τηλεφώνου και το e-mail πάνω στο τηλέφωνο, στα κλειδιά, και σε άλλα πράγματα που έχω μαζί μου, ώστε σε περίπτωση που με βρουν χωρίς αισθήσεις και να μου έχουν κλέψει το πορτοφόλι, να ξέρουν ποιος είμαι.:D
 

Γιώργος 1

Μέλος
Περιοχή
Καλαμάτα
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
YAMAHA XT 600e 02
BMW R80 GS 88
Μου θύμησες την μάνα μου όταν πήγαινα στρατό... Μόνο στο σώβρακο δεν ήθελε να βάλει όνομα.
Μάλιστα κένταγε τα αρχικά σε κάθε ρούχο... Μην χαθεί!
Και φυσικά τίποτε δεν γύρισε πίσω.....
Εννοείται όταν πήγα στρατό έβαλα τη μάνα μου και μονόγραψε κεντητά σώβρακα, κάλτσες, φανέλες, πετσέτες, ρούχα, τα πάντα.
Όχι να τσακώνουμε με τους άλλους, ποια είναι τα δικά μου και ποια είναι τα δικά τους.
Δεν έχασα τίποτα.:D
 

boxer

Μέλος
Περιοχή
Ελλαδα
Όνομα
Νικος
Μοτό
BMW
Είναι γραμμένο το όνομα, ο αριθμός τηλεφώνου και το e-mail πάνω στο τηλέφωνο, στα κλειδιά, και σε άλλα πράγματα που έχω μαζί μου, ώστε σε περίπτωση που με βρουν χωρίς αισθήσεις και να μου έχουν κλέψει το πορτοφόλι, να ξέρουν ποιος είμαι.:D
Εννοείται όταν πήγα στρατό έβαλα τη μάνα μου και μονόγραψε κεντητά σώβρακα, κάλτσες, φανέλες, πετσέτες, ρούχα, τα πάντα.
Όχι να τσακώνουμε με τους άλλους, ποια είναι τα δικά μου και ποια είναι τα δικά τους.
Δεν έχασα τίποτα.:D
Νοικοκύρης!!!!
 

ibar

Μέλος
Περιοχή
Αρτεμιδα
Όνομα
Ηλιας
Μοτό
r1200gs
Εννοείται όταν πήγα στρατό έβαλα τη μάνα μου και μονόγραψε κεντητά σώβρακα, κάλτσες, φανέλες, πετσέτες, ρούχα, τα πάντα.
Όχι να τσακώνουμε με τους άλλους, ποια είναι τα δικά μου και ποια είναι τα δικά τους.
Δεν έχασα τίποτα.:D
είσαι σίγουρα από την Καλαμάτα... :thinking::p
 
Top Bottom