Χαρίζεται καλοκαιρινό jacket Alpinestars, Μέγεθος Small

Ταξιδευτής

Αμετανόητα ονειροπόλος
Περιοχή
71° 10′ 11.32″ N 25° 46′ 58.27″ E
Όνομα
Νίκος
Μοτό
Αύρα
Μιας που εδώ και καιρό πλέον δεν έχω χρόνο για βόλτες με τη μηχανή, αποφάσισα να ξεκαθαρίσω τον εξοπλισμό μου, γιατί έχω ένα σωρό πράγματα που απλά κάθονται και πιάνουν σκόνη στη ντουλάπα και ίσως να ήταν χρήσιμα σε κάποιον άλλο.

Ετσι ξεκινάω με ένα καλοκαιρινό jacket της Alpinestars, Μέγεθος Small.

Είναι χρώματος κοκκινο/λευκό/μαύρο και σαν αυτό στις Φωτογραφίες.




Η κατάσταση του είναι αρκετά καλή. Είναι καθαρό, απλά από τα χρόνια έχει μαυρίσει λίγο το κολάρο και στον αριστερό ώμο έχει λίγο γρατζουνιστει από μια παλιά αγορά οικοπέδου.
Έχει προστασίες και εσωτερική αφαιρουμενη αδιάβροχη επένδυση.

Το μπουφάν ειναι στην Αθήνα.
Όποιος ενδιαφέρεται, είτε ΠΜ είτε τηλέφωνο.
 

Ταξιδευτής

Αμετανόητα ονειροπόλος
Περιοχή
71° 10′ 11.32″ N 25° 46′ 58.27″ E
Όνομα
Νίκος
Μοτό
Αύρα
Καλημερα!

Φίλε Κώστα, αν ο Λευκάδιος που ήδη εκδήλωσε ενδιαφέρον με ΠΜ δεν το θέλει τότε εννοείται ότι είναι δικό σου. :friendship:
 

kostas_366

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
Πόρκα κρίση :)
Μπράβο
 

Λευκάδιος

Μέλος
Περιοχή
West Side Athens
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
BRP
Καλημερα!

Φίλε Κώστα, αν ο Λευκάδιος που ήδη εκδήλωσε ενδιαφέρον με ΠΜ δεν το θέλει τότε εννοείται ότι είναι δικό σου. :friendship:
Καλημέρα Νίκο.Οπως σου είπα και στο πμ αυτή την στιγμή είμαι εκτός Αθηνών οπότε θα σε καλέσω Δευτέρα ή Τρίτη να κανονίσουμε να βρεθούμε με την κόρη μου να το δοκιμάσει.
Αν επείγει να αδειάσεις την ντουλάπα σου άμεσα παραχωρώ το δικαίωμα στον επόμενο.
 

Λευκάδιος

Μέλος
Περιοχή
West Side Athens
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
BRP
Η δοκιμή έγινε χωρίς θετικό αποτέλεσμα,το μπουφάν αν και small έχει αντρική γραμμή και δεν ταίριαξε στην θυγατέρα.
Οπότε αποσύρω το δικαίωμα.

Νίκο χάρηκα που τα είπαμε και θυμηθήκαμε ιστορίες από τα παλιά :ok:.
 

Ταξιδευτής

Αμετανόητα ονειροπόλος
Περιοχή
71° 10′ 11.32″ N 25° 46′ 58.27″ E
Όνομα
Νίκος
Μοτό
Αύρα
Η χαρά ήταν όλη δική μου που τα είπαμε φίλε!
Απλά παιδιά να πω ότι επειδή το μπουφάν είναι αντρικό, δεν κάνει για κοπέλες, γιατί τα γυναικεία μπουφάν έχουν εντελώς άλλη φόρμα (στενότερο στη μέση, πιο ανοιχτό στο στήθος κλπ)

Οπότε αν το θέλετε για εταίρα ήμισυ δεν κάνει, όπως τελικά είδαμε και σήμερα με τον φίλο Λευκάδιο που το δοκίμασε η συμπαθεστατη κόρη του. Πίστευα ότι ίσως να έκανε, αλλά ούτε κατά προσέγγιση.

Επισης, να σημειώσω για να είμαι σωστός οτι πριν λίγο με κάλεσε και ένα παλικάρι από άλλη μοτολεσχη (το είχα αναφερει σε μια συνάντηση την ίδια μέρα που είχα βάλει την αγγελία και είχε εκδηλώσει ενδιαφέρον) και θα έρθει αργότερα σήμερα να το δοκιμάσει για τον ίδιο.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Ταξιδευτής

Αμετανόητα ονειροπόλος
Περιοχή
71° 10′ 11.32″ N 25° 46′ 58.27″ E
Όνομα
Νίκος
Μοτό
Αύρα
Τελικά το μπουφάν δοκιμάστηκε και έκατσε σωστά στο παλικαράκι που ήρθε να το δοκιμάσει. Ελπίζω να είναι καλοτάξιδο και να πιάσει τόπο.

Άντε, και εις άλλα με υγεία.
 
Top Bottom