Χαρίζονται διάφορα κλινοσκεπασματα για κούνιες και μικρά κρεβατάκια

Turtle

Μέλος
Όνομα
Κώστας
Μοτό
Transalp 650 05
Χαρίζονται, όπως λέει και ο τίτλος διάφορα κουβερτακια παπλοματακια και σεντονακια για κούνια ή για μικρό κρεβατάκι. Είναι χρησιμοποιημένα αλλά σε εξαιρετική κατάσταση, αλλιώς δεν θα τα έδινα. Φωτογραφίες δεν βάζω γιατί είναι πάνω σε ντουλάπες και είναι δύσκολο να κατέβουν. Από κάθε είδος από τα παραπάνω υπάρχουν τουλάχιστον 2-3 τεμάχια. Όποιος έχει κάποιο μωράκι ή γνωρίζει κάποια οικογένεια που ίσως τα χρειάζεται ή κάποιο ίδρυμα, στέλνει μύνημα. Θα προτιμούσα να πάνε κάπου που θα χρησιμοποιηθούν και όχι να μπουν σε άλλη μια ντουλάπα όπως η δικιά μου. Ευχαριστώ πολύ.
 

Foris 1993

Μέλος
Όνομα
chris
Μοτό
XLV
Χαρίζονται, όπως λέει και ο τίτλος διάφορα κουβερτακια παπλοματακια και σεντονακια για κούνια ή για μικρό κρεβατάκι. Είναι χρησιμοποιημένα αλλά σε εξαιρετική κατάσταση, αλλιώς δεν θα τα έδινα. Φωτογραφίες δεν βάζω γιατί είναι πάνω σε ντουλάπες και είναι δύσκολο να κατέβουν. Από κάθε είδος από τα παραπάνω υπάρχουν τουλάχιστον 2-3 τεμάχια. Όποιος έχει κάποιο μωράκι ή γνωρίζει κάποια οικογένεια που ίσως τα χρειάζεται ή κάποιο ίδρυμα, στέλνει μύνημα. Θα προτιμούσα να πάνε κάπου που θα χρησιμοποιηθούν και όχι να μπουν σε άλλη μια ντουλάπα όπως η δικιά μου. Ευχαριστώ πολύ.
Δοκιμασε να επικοινωνησεις με το club του Transalp Turtle .Προσφατα μαζεψαν αρκετα πραγματα για τη στεγη θηλεων στο παλαιο φαληρο.Μπορει να φανουνε χρησιμα .
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Μπράβο Κωστή...!!! :friendship:
 

Turtle

Μέλος
Όνομα
Κώστας
Μοτό
Transalp 650 05
Δοκιμασε να επικοινωνησεις με το club του Transalp Turtle .Προσφατα μαζεψαν αρκετα πραγματα για τη στεγη θηλεων στο παλαιο φαληρο.Μπορει να φανουνε χρησιμα .
Στην στέγη θηλέων από όσο ξέρω έχει πιο μεγάλες ηλικίες. Αυτά που έχω είναι για νήπια. Το σκέφτηκα και εγώ.
 

KTiNoS

Μέλος
Όνομα
Athanassiou Nikos
Μοτό
XT 600 sm TDM 900
Έχεις κάποια επαφή εκεί και ξέρεις ότι χρειάζονται; έχω πρόβλημα με την μεταφορά και μου πέφτει κομμάτι μακριά.
Πάρε τηλέφωνο και ρώτα κι αν θέλουν βοηθάω μεταφορά
21 0897 0748

(ναι έχω πάει πράματα πολλές και πράματα που δεν ήθελαν μου είπαν ποιός μπορεί να θέλει)
 
Top Bottom