Χαρίζονται διάφορα

δημήτρης

Μέλος
Περιοχή
Λάρισα
Όνομα
Δημήτρης
Μοτό
CRF 300L
Χαρίζονται τα παρακάτω.

Μεταλλικό μπαράκι από τιμόνι Renthal CR High 7/8 σε άριστη κατάσταση.


Διάφορες κινέζικες λάμπες Η4 και Η7 λευκού χρώματος. Οι 2 H7 είναι led. Δεν τις έχω δοκιμάσει ποτέ. Λογικά δουλεύουν. endtourista


Τσάντα 3λτ με υδρόσακο 2λτ. Είναι πολύ λίγο χρησιμοποιημένη και σε άριστη κατάσταση. Ο υδρόσακος αν και κινέζικος δεν μύριζε. Datr




2 τσαντάκια. Είναι ποδηλατικά αλλά προσαρμόζονται και σε κάγκελα μοτοσυκλέτας για μικροπράγματα. Σε άριστη κατάσταση. nick_89


Προστασίες άξονα πηρουνιού. Είναι για crf 250 300 450 R,X,RX. Ίσως να τροποποιούνται και κάνουν και σε άλλα μοντέλα.


Μπλε σκούρο αντιολισθητικό κάλυμμα σέλας. Κάνει για χωμάτινα και μικρά μηχανάκια. Ενδεικτικές διαστάσεις 84x38
 
Τελευταία επεξεργασία:

Datr

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Βαγγελης
Μοτό
KTM 660 SMC
KTM 625 SXC
KTM EXC 125
Voge 300
CCM 404
Καλησπέρα και μπράβο για τη κίνηση!!! Μπορώ να έχω τον υδροσακο με τη τσάντα???
 

δημήτρης

Μέλος
Περιοχή
Λάρισα
Όνομα
Δημήτρης
Μοτό
CRF 300L
Καλησπέρα και μπράβο για τη κίνηση!!! Μπορώ να έχω τον υδροσακο με τη τσάντα???
Δικό σου. Να περιμένουμε λίγες μέρες για μαζική αποστολή, αν σας βολεύει. Φαντάζομαι συμφωνείς.
 

konkost

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κώστας
Μοτό
transalp 650
crf 300l
Καλησπερα
Θα ηθελα τα προστατευτικα για το crf

Αληθεια γιατι δεν τα βαζεις στο δικο σου;
 

δημήτρης

Μέλος
Περιοχή
Λάρισα
Όνομα
Δημήτρης
Μοτό
CRF 300L
Καλησπερα
Θα ηθελα τα προστατευτικα για το crf

Αληθεια γιατι δεν τα βαζεις στο δικο σου;
Δικά σου. Δεν μπαίνουν στο δικό μας. Ίσως μπαίνει το ένα, αλλά το άλλο θέλει τροποποίηση. Δες πως είναι το δικό μας εκεί.
 
Τελευταία επεξεργασία:

konkost

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κώστας
Μοτό
transalp 650
crf 300l
Δικά σου. Δεν μπαίνουν στο δικό μας. Ίσως μπαίνει το ένα, αλλά το άλλο θέλει τροποποίηση. Δες πως είναι το δικό μας εκεί.
Μμμμ δικιο εχεις Ας τα παρει λοιπον τοτε καποιος που θα του ειναι χρησιμα
Ευχαριστω!
 

endtourista

'' ... ''
Όνομα
ΣΠΥΡΟΣ
Ελεύθερα από μένα τα ποδηλατικά τσαντάκια. Βρέθηκε άλλος τρόπος να λυθεί το πρόβλημα, ευχαριστώ.
 

nick_89

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Νίκος
Μοτό
Honda XL650V Transalp
Εάν δεν πάρεις τα τσαντάκια, θα μπορούσα να τα έχω εγώ?
Εάν δεν μπαίνουν στο transalp τα δίνω στον επόμενο :)
 

nick_89

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Νίκος
Μοτό
Honda XL650V Transalp
Ευχαριστώ!! Όταν χρειαστείς πες μου να σου στείλω διεύθυνση για αποστολή (με δικά μου έξοδα) ή αν είσαι Αθήνα να βρεθούμε :)
 

δημήτρης

Μέλος
Περιοχή
Λάρισα
Όνομα
Δημήτρης
Μοτό
CRF 300L
Ευχαριστώ!! Όταν χρειαστείς πες μου να σου στείλω διεύθυνση για αποστολή (με δικά μου έξοδα) ή αν είσαι Αθήνα να βρεθούμε :)
Δυστυχώς είμαι Λάρισα. Να περιμένουμε μήπως δηλώσει και κάποιος άλλος ενδιαφέρον, μήπως βολέψει να τα στείλω όλα μαζί Αθήνα και να τα χωρίσετε εσείς.
 
Top Bottom