Χαριζεται Dunlop Trailsmart μπροστινο απο CRF1000

XLGeorge

Μέλος
Όνομα
George
Μοτό
αργά τζαμπανέζικα
Το λαστιχο εχει κανει ακριβως 6000χμ και το αλλαξα σημερα το πρωι με ΜΤ90 επειδη ερχεται ταξιδι με αρκετο χωμα. Ειναι σε αριστη κατασταση και καταλληλο κυριως για KTM 950/990. Τοχω αφησει στο λαστιχαδικο που αλλαξα λαστιχα στην Αθηνα.
 

XLGeorge

Μέλος
Όνομα
George
Μοτό
αργά τζαμπανέζικα
Γιωργο θα το ηθελα εν οψη καλοκαιριου!!! Μπραβο για την κινηση!!
Εγινε Λαμπρο, τα υπολοιπα με πμ. Ειναι εξαιρετικο στο στεγνο αλλα θελει προσοχη στα ξαφνικα βρεγμενα και στο νερο. Και για την ακριβεια ειναι Trailmax και οχι Trailsmart, το τελευταιο ειναι πιο στρηταδικο.
 
Τελευταία επεξεργασία:

lmb990

Μέλος
Περιοχή
ΑΘΗΝΑ
Όνομα
ΛΑΜΠΡΟΣ
Μοτό
YAMAHA TENERE 700
Εγινε Λαμπρο, τα υπολοιπα με πμ. Ειναι εξαιρετικο στο στεγνο αλλα θελει προσοχη στα ξαφνικα βρεγμενα και στο νερο. Και για την ακριβεια ειναι Trailmax και οχι Trailsmart το οποιο ειναι πιο στρηταδικο.
Γιωργο δεν μπορω να σου στειλω πμ.. δεν ξερω γιατι.. μηπως εισαι γεματος?? στειλε μου εσυ για να απαντησω..
 

XLGeorge

Μέλος
Όνομα
George
Μοτό
αργά τζαμπανέζικα
Λαμπρο, εστειλα μηνυμα στο νημα που συζηταγαμε τα περι Αφρικα 1000 και ΚΤΜ 990/1090, καλοφορετο!
 

lmb990

Μέλος
Περιοχή
ΑΘΗΝΑ
Όνομα
ΛΑΜΠΡΟΣ
Μοτό
YAMAHA TENERE 700
ελπιζω να προλαβα οποιον το χρειαζεται το λαστιχο! εγω δεν εχω καταφερει να το παρω ακομα λογο δουλειας και μαλλον δεν θα προλαβω καν.. τι να κανεις?? πειεσμενο το προγραμμα... οποτε ας παει στον επομενο και χιλια συγνωμη για την καθυστερηση!!
 

XLGeorge

Μέλος
Όνομα
George
Μοτό
αργά τζαμπανέζικα
Ok Λαμπρο αφου δεν το πηρες ακομα, το λαστιχο κατακυρωνεται στον επομενο που το ειχε ζητησει.

Θα το παρω εγω απο τον λαστιχα (μαζι με το πισω) την επομενη φορα που θαμαι Αθηνα δηλ. συντομα ;)
 

πυξιδας990

Μέλος
Περιοχή
Λεωνιδιο Τσακωνιας
Όνομα
μανωλης
Μοτό
aprilia DORSODURO RED
τα λαστιχα ειναι παρα πολυ καλα,τα φοραω επανω.......οποιος τα παρει θα ειναι τζετ
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Γιώργη το ευχαριστώ είναι λίγο...!!!
:friendship::friendship::friendship:
Καινούρια τα λαστιχάκια...!!!
Ναι ο @XLGeorge κέρασε και το πίσω...!!!:yew:
 
Top Bottom