Χαριζονται μποτες Sidi

Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.

Pan-dvs

Μέλος
Περιοχή
Ιωαννινα
Όνομα
Παναγιωτης
Μοτό
Gs 1200
Μποτες εξαιρετικης ποιοτητας και αξεπεραστης αισθητικης,ψαχνουνε για νεο ιδιοκτητη.

Το γοβακι ειναι νουμερο 42,αλλα επειδη ειναι μποτες πιστας (σκληρες) κανουνε σε οσους φορανε παπουτσι Νο 41.Ειναι σε πολυ καλη κατασταση χωρις ιδιαιτερες φθορες και με αλλαγμενες σολες.

Οι εποχες ειναι δυσκολες για πολυ κοσμο και ελπιζω να πανε στα χερια καποιου που δεν εχει, και οχι στα χερια καποιου που εχει δυο ζευγαρια και θελει αλλο ενα.





Y.Γ.Παλικαρια μπαινουμε σε περιοδο γιορτων.Οσοι εχουνε παραφουσκωμενες τις ντουλαπες τους,ας ριξουνε μια ματια μηπως υπαρχουνε πραγματα που τους πιανουνε τζαμπα τον χωρο.Ας δειξουμε σε μερικα φιλαρακια μας εδω μεσα,οτι τους σκεφτομαστε.
 

Fanismpartzhs

Μέλος
Όνομα
Φανης
Καλημέρα και μπράβο για το χριστουγεννιάτικο πνεύμα θα ήθελα τα γοβακια εάν δεν τα έχει πάρει κανένας ευχαριστώ

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

tasosbob

Μέλος
Περιοχή
Εδεσσα
Όνομα
Τασος
Μοτό
Honda Transalp 650
Μπραβο Πανο!!!!!!!!αυτος ο clubman θα μας "κολλησει" ολους στο τελος "χαριστιτιδα"
Πολυ καλη κινηση οπως και η προτροπη σου....
Θα κοιταξω και γω στις ντουλαπες....
 

tasosbob

Μέλος
Περιοχή
Εδεσσα
Όνομα
Τασος
Μοτό
Honda Transalp 650
Από κλαμπ σε κλαμπ γυρνάει...ο ξενύχτης :pointu:
Ο δαιμων του τυπογραφειου χτυπησε και παλι οπως λενε στας εφημεριδας.....
Σορυ για την μεταλλαξη του nickname σου αν και με αυτα τα ντιρινταχτα που ακους(βλεπε Πανταζης: σε νοσταλγω)
καλα σε εκανα clubman:pointu::pointu::pointu:
 

Pan-dvs

Μέλος
Περιοχή
Ιωαννινα
Όνομα
Παναγιωτης
Μοτό
Gs 1200
Καλημέρα και μπράβο για το χριστουγεννιάτικο πνεύμα θα ήθελα τα γοβακια εάν δεν τα έχει πάρει κανένας ευχαριστώ

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Φιλε μου απ οτι βλεπω δεν τα εχει ζητησει κανεις.Οποτε αν θελεις στειλε μου τα στοιχεια σου με π.μ.

Σιγουρεψου ομως πρωτα οτι ειναι το νουμερο σου.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Pan-dvs

Μέλος
Περιοχή
Ιωαννινα
Όνομα
Παναγιωτης
Μοτό
Gs 1200
Παλικαρια δεν υπαρχει λογος για μπραβο.

Το στεφανι μου ητανε ξεκαθαρο:η τις εξαφανιζεις απο εδω για να ανοιξει ο χωρος,η στις βαζω εκει που ξερεις...:D


Οποτε να ναναι καλα αυτος που θα τις παρει για την χαρη που μου εκανε.:friendship:
 
Τελευταία επεξεργασία:

CubMan

Μέλος
Όνομα
Darth Pleguis
Μοτό
Imperial Speeder
Παλικαρια δεν υπαρχει λογος για μπραβο.

Το στεφανι μου μου ητανε ξεκαθαρο:η τις εξαφανιζεις απο εδω για να ανοιξει ο χωρος,η στις βαζω εκει που ξερεις...:D


Οποτε να ναναι καλα αυτος που θα τις παρει για την χαρη που μου εκανε.:friendship:
Μάλιστα, Ηπειρώτισα στακάτη και χωρίς πολλά πολλά :roflmao: (παθώς και μαθώς)


:pointu::pointu::pointu:
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Παλικαρια...
Το στεφανι μου ητανε ξεκαθαρο:η τις εξαφανιζεις απο εδω για να ανοιξει ο χωρος,η στις βαζω εκει που ξερεις...:D
Οποτε να ναναι καλα αυτος που θα τις παρει για την χαρη που μου εκανε.:friendship:
Οι Αντρες απο 2 πραματα ξεχωριζουμε...:cool:το ενα ειναι η μαγκιόρα γυναικα...:inlove:ωχ παναϊαμ...:blackeye:
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.
Top Bottom