Χαριζονται μποτες Sidi

Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.

Fanismpartzhs

Μέλος
Όνομα
Φανης
Φιλε μου απ οτι λεπω δεν τα εχει ζητησει κανεις.Οποτε αν θελεις στειλε μου τα στοιχεια σου με π.μ.

Σιγουρεψου ομως πρωτα οτι ειναι το νουμερο σου.
Για να είμαι βέβαιος ότι μου κάνουν γιατί με μπερδεψες λίγο με το 41 και 42 σου λέω απλά ότι πήρα το μέτρο και το πόδι μου είναι 27 cm γιατί ή αλήθεια είναι αλλο φοραω σε αθλητικά και άλλο σε μποτακια .


Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
Τελευταία επεξεργασία:

Pan-dvs

Μέλος
Περιοχή
Ιωαννινα
Όνομα
Παναγιωτης
Μοτό
Gs 1200
Για να είμαι βέβαιος ότι μου κάνουν γιατί με μπερδεψες λίγο με το 41 και 42 σου λέω απλά ότι πήρα το μέτρο και το πόδι μου είναι 27 cm γιατί ή αλήθεια είναι αλλο φοραω σε αθλητικά και άλλο σε μποτακια .
Τα στοιχεία μου είναι:
************************

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Kαταρχην σβησε αμεσα τα προσωπικα σου στοιχεια απο το θεμα.

Απο εκει και περα εγω ειμαι στα 25.5 cm και μου κανουνε ειναι οριακα.Αρα δεν σου κανουνε.


Το ξαναλεω οι μποτες ειναι Νο 42,αλλα επειδη ειναι σκληρες κανουνε μονο σε αυτους που φορανε παπουτσια ενα νουμερο μικροτερο,δηλαδη Νο 41.

Μιας και δεν κανουνε στον φιλο μας,συνεχιζουνε να ειναι διαθεσιμες για τον επομενο.
 

Fanismpartzhs

Μέλος
Όνομα
Φανης
Kαταρχην σβησε αμεσα τα προσωπικα σου στοιχεια απο το θεμα.

Απο εκει και περα εγω ειμαι στα 25.5 cm και μου κανουνε ειναι οριακα.Αρα δεν σου κανουνε.


Το ξαναλεω οι μποτες ειναι Νο 42,αλλα επειδη ειναι σκληρες κανουνε μονο σε αυτους που φορανε παπουτσια ενα νουμερο μικροτερο,δηλαδη Νο 41.

Μιας και δεν κανουνε στον φιλο μας,συνεχιζουνε να ειναι διαθεσιμες για τον επομενο.
Οκ ..
ευχαριστώ
 

S.P

Μέλος
Περιοχή
ιλιον
Όνομα
παναγιωτης
Μοτό
Ttr 250
Γεια σου Πανό pan(dvs)..έχω ψαχνομαι για μποτάκια και φοραω 41 εάν δεν τις εχεις δώσει κάπου θα τις ηθελα..τα στοιχεία μου είναι στο προφίλ..εάν μπορείς επικοινώνησε μαζί μου..
 

tripper.gr

Μέλος
Επαγγελματίας
Περιοχή
ΛΑΡΙΣΑ
Όνομα
Γούλας Θάνος
Μοτό
KTM 990R
Μπράβο Πανγιώτη , η χαρά που παίρνεις όταν χαρίζεις είναι ανεκτίμητη γνωρίζοντας ότι θα φτιάξεις κάποιον που τις χρειάζεται περισσότερο από την ντουλάπα !!!Πάντα τέτοια!!
 

Pan-dvs

Μέλος
Περιοχή
Ιωαννινα
Όνομα
Παναγιωτης
Μοτό
Gs 1200
Γεια σου Πανό pan(dvs)..έχω ψαχνομαι για μποτάκια και φοραω 41 εάν δεν τις εχεις δώσει κάπου θα τις ηθελα..τα στοιχεία μου είναι στο προφίλ..εάν μπορείς επικοινώνησε μαζί μου..
Δεν τις εχω δωσει στειλε διευθυνση κλπ με π.μ.Εχεις το σωστο νουμερο και θα σου κατσουνε μια χαρα.
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.
Top Bottom