Χειμερινή διανυκτέρευση στα Κρητικά βουνά #2

MrAdventure

Live to Ride,Ride to Live
Περιοχή
Heraklion, Greece
Όνομα
George
Μοτό
KTM Adventure 1190R
Είστε μεγάλα νούμερα. Πάντα τέτοια Ρέι! !!!!!!!
Ο ψηλός πούλησε το 990 και πήρε 1200;;;;;
Το εδωσα ναι...Πειρα το bmw και ειδα την υγεια μου.Ταιριαζει πολυ καλυτερα στα οδηγικα μου δεδομενα και ειδικα τωρα που ξεκινησα τα ταξιδακια στο εξωτερικο.Μου λειπει η ωμη δυναμη και ο ηχος.Αλλα δεν μου λειπει ο συναιτερος μου ο βενζινας.Χαχαχαχαχα :)


Live to Ride,Ride to Live!!!
 

MrAdventure

Live to Ride,Ride to Live
Περιοχή
Heraklion, Greece
Όνομα
George
Μοτό
KTM Adventure 1190R
Πέρα απ' όλα αυτά τα πανέμορφα και απίστευτο που ζήσατε, ξέχασα να αναφέρω για το βίντεο με την τσουλήθρα.... Είναι πραγματικά όλα τα λεφτά! Ίσως από τα πιο ωραία και από τα πιο ευφάνταστα βίντεο που έχω ποτέ δει! Αλλά πέρα από το χιουμοριστικό του ταπεραμέντο, υποδηλώνει και την μαχιμότητα σας το σε τι συνθήκες είχατε ξανανέβει πάνω στο βουνό. Μπράβο ρε παιδιά πάντα τέτοια! Ειλικρινά έπαθα πλάκα!
Το βιντεο τραβηχτηκε μετα που σκουπησαμε τα τσισα μας και τα κακακια μας που πατησαμε πανω στον παγο αλλα απο θαυμα δεν μεσαμε-τσουρλησαμε εως τον γκρεμο.
Οποτε μετα το ριξαμε στο χαβαλε και εκανα την τσουρληθρα.Ευτηχως ηταν στροφη στο τελος του παγου και δεν επεσα απο κατω στο γκρεμο.Χαχαχαχα.Ειχε την πλακα του παντως :)


Live to Ride,Ride to Live!!!
 

Koive k9

Μέλος
Περιοχή
Kavala
Όνομα
Panos
Μοτό
Bmw , vespa
Μπραβο βρε παιδια,ξερετε να περνατε καλα εσεις εκει στα ομορφα μερια σας!!:ok:Και του χρονου με υγεια και καλυτερα!!:friendship:
 
Reactions: yns

xurxes

"καφέ#αρκούδα"
Περιοχή
Salonika
Όνομα
Basil
Μοτό
KTM 690 ENDURO R
BMW R1200 GSA
Όταν αφήνεις την καθημερινοτητα κ τα συνηθισμένα πίσω σου κ περνάς με φίλους όμορφα.....έχεις βρει την τέλεια συνταγή!!!!
χαμογελα, διασκεδαση, φαγητο, χαβαλές.......

μακάρι να μπορέσω να ρθω στην ανοιξιάτικη ωρε γκαρντασια! !@

ευγε
 

Miltiadis

Μέλος
Όνομα
Γιωργιόόό!!!!!
Μοτό
Σκύλος μαύρος!
Mπράβο παιδιά πάντα τέτοια εύχομαι!Ρίξτε σήμα αν κανονίσετε κάτι,και θα προσπαθήσω να έρθω(onoffάδα-βόλτα,οτιδήποτε τέλος πάντων).
Nίκο(Marka)ήσουν το προπερασμένο Σάββατο στη Ζάκρο?το άλλο 800 ήταν ο Γιάννης(yns)?
 
Reactions: yns

Miltiadis

Μέλος
Όνομα
Γιωργιόόό!!!!!
Μοτό
Σκύλος μαύρος!
Το εδωσα ναι...Πειρα το bmw και ειδα την υγεια μου.Ταιριαζει πολυ καλυτερα στα οδηγικα μου δεδομενα και ειδικα τωρα που ξεκινησα τα ταξιδακια στο εξωτερικο.Μου λειπει η ωμη δυναμη και ο ηχος.Αλλα δεν μου λειπει ο συναιτερος μου ο βενζινας.Χαχαχαχαχα :)


Live to Ride,Ride to Live!!!
Ψηλέ τι κάνεις βρε?!!!Χαθήκαμε.Έδωσες τον πύραυλο τελικά,καιγώ δυστυχώς το έδωσα:(άντε κανόνισε να βρεθούμε
 

Markas

Μέλος
Περιοχή
Ηράκλειο Κρήτη
Όνομα
Νίκος
Μοτό
BMW F800GS
Yamaha WR250R
Mπράβο παιδιά πάντα τέτοια εύχομαι!Ρίξτε σήμα αν κανονίσετε κάτι,και θα προσπαθήσω να έρθω(onoffάδα-βόλτα,οτιδήποτε τέλος πάντων).
Nίκο(Marka)ήσουν το προπερασμένο Σάββατο στη Ζάκρο?το άλλο 800 ήταν ο Γιάννης(yns)?
Ναι, εγώ ήμουν και ο Γιάννης. Εγώ δε νομίζω πως σε έχω γνωρίσει από κοντά, έπρεπε να βγεις να μιλήσεις να σε γνωρίσω από κοντά.
Όσον αφορά Ον-Οφφ, κτλ, πέρα από τις ξαφνικές βόλτες που πάμε κάθε τρεις και λίγο, αν κανονίσουμε κάνα διήμερο θα το βάλω και από εδώ για όποιον θέλει να έρθεις εσύ ή όποιος άλλος θέλει.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Miltiadis

Μέλος
Όνομα
Γιωργιόόό!!!!!
Μοτό
Σκύλος μαύρος!
Ναί δεν έχουμε γνωριστεί,σε είδα στο Καλό Χωριό(ήμουν με καμιά δεκαριά μοτό ακόμα,τους περισσότερους μάλλον θα τους γνωρίζεις μιάς και είναι απο Ηράκλειο,εγώ δεν τα γνώριζα τα παιδιά έκτός τον Βάγγο με το 950)και σε προσπέρασα(σε χαιρέτησα μάλιστα,κόρναρα)μετά το Καβούσι,δεν ήξερα ότι είχαμε τον ίδιο προορισμό φυσικά.
Διαβάζοντας εδώ και χαζεύοντας φωτό μου φάνηκαν γνωστά τα 800 σας και οι φυσιογνωμίες σας γιαυτό και ρώτησα.
Όποτε έρθετε πρός Άγιο Νικόλαο σφύρα μου να τα πούμε και να γνωριστούμε:friendship:
 

Markas

Μέλος
Περιοχή
Ηράκλειο Κρήτη
Όνομα
Νίκος
Μοτό
BMW F800GS
Yamaha WR250R
Ναί δεν έχουμε γνωριστεί,σε είδα στο Καλό Χωριό(ήμουν με καμιά δεκαριά μοτό ακόμα,τους περισσότερους μάλλον θα τους γνωρίζεις μιάς και είναι απο Ηράκλειο,εγώ δεν τα γνώριζα τα παιδιά έκτός τον Βάγγο με το 950)και σε προσπέρασα(σε χαιρέτησα μάλιστα,κόρναρα)μετά το Καβούσι,δεν ήξερα ότι είχαμε τον ίδιο προορισμό φυσικά.
Διαβάζοντας εδώ και χαζεύοντας φωτό μου φάνηκαν γνωστά τα 800 σας και οι φυσιογνωμίες σας γιαυτό και ρώτησα.
Όποτε έρθετε πρός Άγιο Νικόλαο σφύρα μου να τα πούμε και να γνωριστούμε:friendship:
Με τι μηχανάκι ήσουν;
 
Top Bottom