Χριστούγεννα στην......Πόλη!

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max

George_M.

..ο Βαρθολομαίος..!
Περιοχή
Ανατολικα της Αττικης...
Όνομα
George.
Μοτό
R1100GS 75th Aniversary Edition.
...ισα με δω χαμου μυρισανε τα μπαχαρια Κωστη...υπεροχες εικονες κ χρωματα απο την μια κ μοναδικη Πολη!
σιγουρα δεν ειναι -ουτε ηταν- τυχαιο που της εδωσαν αυτον το χαρακτηρισμο,Μεγα σταυροδομι,λαων,πολιτισμων,γεγονοτων!
σε μαγευει κυριολεκτικα!

Αν ηθελα να ''γιομισω'' τις εικονες που μας εδειξες με μουσικη θα επελεγα το παρακατω ''πειραγμενο'' κοματι.
αν δεις ολο το βιντεο θα καταλαβεις οτι αρμοζει στο ταξιδι σου...(οι ανυπομονοι ας πανε απο το 1,45 κ μετα :secret:)

 

XLGeorge

Μέλος
Όνομα
George
Μοτό
αργά τζαμπανέζικα
Η Πολη ειναι φοβερος προορισμος για οποιον δεν εχει παει :cool: ητανε παντα προσιτη απο τιμες αλλα τωρα μετα την πτωση της τουρκικης λιρας ειναι πια αρκετα φτηνη :ok: Τελευταια φορα ειμουνα εκει τον Απριλη του 2016, ειχα να παω απο το 2011, και επαθα πλακα με την αναπτυξη που ειχε η πολη σε μια πενταετια o_O

Αν και η κινηση στους δρομους της ειναι χαοτικη, θα ηθελα να παω με μηχανη και να περασω τη γεφυρα του Βοσπορου βραδυ, ειδικα απο Ασια προς Ευρωπη, με την Πολη καταφωτη απεναντι. Ελπιζω μια μερα να το κανω.

Ωραια αποδραση Μανιακε και Ελενη και ωραια παρουσιαση! :yew: :friendship:
 

Eversman

Μέλος
Όνομα
Παναγιώτης
Μοτό
XRV 750
Kαταπληκτικό οδοιπορικό! Να είστε πάντα γεροί και να ταξιδεύετε, όπου θελήσετε :friendship:

Καπετάνιο, ευχαριστούμε που το μοιράστηκες και για τον όμορφο φωτογραφικό περίπατο, σε τόπους που ήταν άλλοτε δικοί μας. Η ιστορία είναι η Πόλη και η Πόλη είναι η Ιστορία :friendship:
 

sugariasgeorge

οδηγος της γλυκοΓιωργαινας
Περιοχή
ΝΑΥΠΛΙΟ
Όνομα
ΓΙΩΡΓΟΣ
Μοτό
AFRICA TWIN XRV750

BETA 300 RR (se)
εχω βρεθει ηδη 2 φορες εκει....
και μια 3η μολις τωρα που με ''ταξιδεψες''....
:friendship::friendship::friendship::friendship::friendship::friendship::friendship::friendship:








σημ.
πριν κανα 3μηνο δεν ειχα μηχανακι...τωρα ομως εχω....εαν διαβαζει μια πατρινια μιναρα, τοτε να του υπενθυμισω οτι την βολτα στην Πολη την εχω ''κρατησει'' πινεζα....ειθε το 2018 να ''βοηθησει'' να την βγαλουμε απο τον χαρτη !!!!
 
Top Bottom