Χρόνια πολλά

petros KLR

Μέλος
Περιοχή
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΑΤΤΙΚΗΣ
Όνομα
ΠΕΤΡΟΣ
Μοτό
KAWASAKI KLR 650
Aprilia pegaso 650
Μια ωρα πριν αλλάξει η χρονιά! 2021 ευχές για καλύτερες μέρες σε σας και τις οικογένειές σας!
Με πολλά και ασφαλή χλμ. Για όλους! :friendship:
Παλι ο πιο γρηγορος εισαι..!!!
Εδω θελουμε κανα 5ωρο ακομα..!!!!
Καλη χρονια να εχουμε...!!!
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Εύχομαι από καρδιάς να κάνουμε ένα RESET σε όλο αυτό που ζούμε και να γυρίσουμε στον τρόπο ζωής που είχαμε πριν, με την ελευθερία μας, τα θέλω μας, την δουλειά μας, την οικογενειακή γαλήνη και πολλά άλλα που το τωρινό ΠΡΈΠΕΙ πλέον δεν τα επιτρέπει...
Επίσης εύχομαι να ανταμώσουμε σύντομα σε κάποια μοτοβόλτα γιατί μάτια που δεν βλέπονται γρήγορα λησμονιούνται...
Καλή χρόνια να έχουμε και πάντα όρθιοι στη ζωή και στις μοτοσικλέτες...!!!
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Ξέχασα την σχετική φωτό...


Στάλθηκε από το Nokia 8.1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Οι προσωπικές πληγές που μου αφήνει το 2020,ειναι πολύ μεγάλες.
Απωλεια πατέρα, αγαπημένου σκύλου και της μαύρης μου αγαπημένης χοντρής... Πόσο χειρότερα μπορούσε να πάει, αν αναλογιστουμε και την κλεισούρα.

Η φύση του ανθρώπου όμως είναι να προχωράει μπροστά και να επουλώνει τις πληγές του όσο μπορεί καλύτερα.

Ευχομαι σε όλους να έχουμε ένα καλύτερο έτος με υγεία και πολλά όρθια χλμ

Κλείνοντας... Να ευχαριστήσω όλους για την ποιότητα και το καλοπροαιρετο χιούμορ, που κάνει τόσο πετυχημένο τον έβδομο χρόνο λειτουργίας του το Advride.gr

 
Περιοχή
Πλαταιές Κιθαιρωνας
Όνομα
ΛΕΩΝΙΔΑΣ.
Μοτό
GS 1150 ADV
Χρόνια πολλά με το καλό ο καινούργιος κ εύχομαι ευτυχισμένος χρόνος για όλους.
Να είμαστε υγιείς ελεύθεροι να αγκαλιαζομαστε να φιλιομαστε να χορεύουμε κ, για εμάς τους καβαλάρηδες των δύο τροχών να οργώνουμε τους κάμπους κ τα βουνά μιας υπέροχης χώρας εν μέσω ενός υπέροχου advride.gr..
Υγεία κ αγάπη σε όλους αδέρφια.
 

Doc.DD

Μέλος
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
r 1200gs 07/suzuki dr 350s 92
Σας γνώρισα μέσα στο 2020,μια χρόνια παρολο των απαγορεύσεων εγώ έκανα τα δυο πρωτα μου χωμάτινα διήμερα χάρη σε σας. Γνώρισα πολλα αξιόλογα άτομα, εκανα φίλους που συμπασχουν με τη τρέλα μου. Η χρονιά δυσκολη επαγγελματικά ψυχολογικά όπως κ αν το δεις.
Εγώ θα ευχηθώ μια καινούρια χρόνια γεμάτη υγεία, γεμάτη χιλιόμετρα απόλαυσης, γεμάτη στιγμές με φίλους, με πολλες βόλτες. Μια χρόνια καλύτερη της προηγουμενης.
Χρόνια πολλά και καλα
 

petros KLR

Μέλος
Περιοχή
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΑΤΤΙΚΗΣ
Όνομα
ΠΕΤΡΟΣ
Μοτό
KAWASAKI KLR 650
Aprilia pegaso 650
Όμορφη χρονιά να έχουμε.

Ας φυσήξει ο άνεμος από την προπέλα όλα τα κακά μακριά μας.

Ρε φιλε...πως το εκανες..;;;

Εβαλες φωτο του μανιακου....δεκα χρονια μετα...!!!!
 
Top Bottom