Χωμάτινη στον Πάρνωνα 2017

Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Καληςπερα παίδες σημερα τελικα δεν ανέβηκα πανω αλλα ενημερώθηκα απο φιλους που ανέβηκαν για εντουρο οτι εχουν υποχωρήσει οι πάγοι αλλα ακομα κάποια σημεία στην ασφαλτο ψηλά κρατάνε ! Την τεταρτη η την πεμπτη θα ανεβω με ενα φίλο με τζιπ να τσεκάρουμε και το οροπέδιο και τα υπόλοιπα σημεία για να έχουμε εικόνα ακριβή πριν την βόλτα ! Απο οτι μου ειπαν σημερα θα τα δω και εγω Τεταρτη που θα ανεβω θα μπορέσουμε να περασουμε σχεδον απο παντού !! Η βόλτα θα γίνει όπως εχει σχεδιαστεί παίδες !! Προχωράμε κανονικά και ο καιρός για το αλλο σκ θα ειναι σουπερ όπως δειχνει και με πολυ καλές θερμοκρασίες !!
Μπραβο ρε φιλε γιατι ειμουν έτοιμος να έρθω κάτω να φτιάξω καινούργιες διαδρομες .......άλλες .....για να σε βοηθήσω
Τωρα ησύχασα !!!!
Θα έρθω κανονικά την Παρασκευή !!
 

ilai

Μέλος
Όνομα
HΛΙΑΣ
Μοτό
.
Μπραβο ρε φιλε γιατι ειμουν έτοιμος να έρθω κάτω να φτιάξω καινούργιες διαδρομες .......άλλες .....για να σε βοηθήσω
Τωρα ησύχασα !!!!
Θα έρθω κανονικά την Παρασκευή !!
Ναι ρε μην αγχώνεσαι ολα καλα !! Αν αλλάξει τιποτα την Τεταρτη που θα παω θα σε παρω να ρθεις Πεμπτη να βγάλεις τις νέες διαδρομές :D:D
 

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
Λευτέρη τι ώρα το Σάββατο υπολογίζεις εκκίνηση?
...κατα της 06:00, αλλα προβλεπω να το κανω πανω απο 2,5 ωρες!!
 

ilai

Μέλος
Όνομα
HΛΙΑΣ
Μοτό
.
...κατα της 06:00, αλλα προβλεπω να το κανω πανω απο 2,5 ωρες!!
Οχι ρε συ τοσο πολυ !!! Με 100 αν έρχεστε μαξ θα κανετε 2,5 ώρες ! Μαξ μαξ ! Μέσω Τρίπολης παντα βολεύει για τα Άνω Δολιανα
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Οχι ρε συ τοσο πολυ !!! Με 100 αν έρχεστε μαξ θα κανετε 2,5 ώρες ! Μαξ μαξ ! Μέσω Τρίπολης παντα βολεύει για τα Άνω Δολιανα
180 χλμ είναι.....2 ώρες max
 

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
Οχι ρε συ τοσο πολυ !!! Με 100 αν έρχεστε μαξ θα κανετε 2,5 ώρες ! Μαξ μαξ ! Μέσω Τρίπολης παντα βολεύει για τα Άνω Δολιανα
Με 80-90 πηγαινω για τοση ωρα.
Και αποφευγω και την εθνικη, αλλα εδω χρειαζετε.
 

ilai

Μέλος
Όνομα
HΛΙΑΣ
Μοτό
.
Λευτέρη ακομα και με 90 ενα 2 ωρακι και κατι το πολυ πολυ θα κανεις !!! Αστρος Αργος Κόρινθος (μέσω Σολωμου απο τον παλιο δλδ ) και στη συνέχεια εθνική με το φορτηγό κανω 2:30 ώρες μεχρι το Χαϊδάρι!
 

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
Λευτέρη ακομα και με 90 ενα 2 ωρακι και κατι το πολυ πολυ θα κανεις !!! Αστρος Αργος Κόρινθος (μέσω Σολωμου απο τον παλιο δλδ ) και στη συνέχεια εθνική με το φορτηγό κανω 2:30 ώρες μεχρι το Χαϊδάρι!
Μακαρι.
Παντως το μονο που σκεφτομαι ειναι τα 430 χλμ ασφαλτο που θα κανω.
Ήταν να ''παιξει'' τρειλερ, αλλα οι ενεργειες δεν θα εχουν τελειωσει τοσο γρηγορα.
 

efthymis

Μ.Π.Α.Π.
Περιοχή
Naxos|Cyclades
Όνομα
Ευθύμης
Μοτό
KTM 1290 saT
KTM 620 lc4
KTM 350 exc
Μακαρι.
Παντως το μονο που σκεφτομαι ειναι τα 430 χλμ ασφαλτο που θα κανω.
Ήταν να ''παιξει'' τρειλερ, αλλα οι ενεργειες δεν θα εχουν τελειωσει τοσο γρηγορα.
Άλλος ρεντη του τρεηλερ...!:fun
 

Giorgopro

Μέλος
Περιοχή
ΑΘΗΝΑ
Όνομα
ΓΙΩΡΓΟΣ
Μοτό
KTM 640 Adv. 1999
Μακαρι.
Παντως το μονο που σκεφτομαι ειναι τα 430 χλμ ασφαλτο που θα κανω.
Ήταν να ''παιξει'' τρειλερ, αλλα οι ενεργειες δεν θα εχουν τελειωσει τοσο γρηγορα.
Λευτέρη εγώ μέσα, αλλά αν γουστάρεις μπορώ να καβατζώσω τρέιλερ (κατά 99%).
 

Shogun

Ρόδα, τσάντα και κοπάνα!
Περιοχή
Πειραιάς
Όνομα
Chris
Μοτό
Tenere 700 '21
Adv. 1090 '18
Sv650s '01
Vespa 200px '89
Παρασκευή τι ώρα είναι η εκκίνηση?
Υποθέτω σημείο συνάντησης Περίπτερο Χαϊδαρίου.
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Παρασκευή τι ώρα είναι η εκκίνηση?
Υποθέτω σημείο συνάντησης Περίπτερο Χαϊδαρίου.
Αυτο ειναι αδιευκρινιστο.....λόγω της εργάσιμης ημέρας, τουλάχιστον από εμένα.
Όποιος ξέρει τι ώρα θα ξεκινήσει, ας βάλει μια ώρα και βλεπουμε οι υπόλοιποι!
 

Mak-Mak

Μέλος
Όνομα
Πανος
Μοτό
Honda Varadero, BMW F650gs maDrakar
Αυτο ειναι αδιευκρινιστο.....λόγω της εργάσιμης ημέρας, τουλάχιστον από εμένα.
Όποιος ξέρει τι ώρα θα ξεκινήσει, ας βάλει μια ώρα και βλεπουμε οι υπόλοιποι!
Και για τη διαμονή να κάνουμε καμια λίστα :D:D:D (εχει λιγο κρύο για το ξενοδοχειο "τα αστέρια".. :laugh:
 

KORAX

Γερολυκος
Περιοχή
Μεσσηνια
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
Κουλουρι 650 ,2004
KTM exc300 '06
Ελαφινα 700 '23
Παρασκευη πηγα σε λαστιχαδικο κ παραγγειλα Τ63 (απ τα οποια ειμαι υπερικανοποιημενος),Σημερα το πρωι στις 10 με παιρνουν τηλ κ μου λενε δεν τα βρησκουν πουθενα ,Ψυχρολουσια, τελικα παραγγειλα πισω ΜΤ21 και λεπτοτερο(120/90/17)που υπαρχει και ο θεος βοηθος.
Παιδια εγω λεω να ερθω Σαββατο πρωι κατα τις 8:00 θαρθουν και αλλοι ετσι να νοικιασουμε μαζι 1 διανυκτερευση?
 

ilai

Μέλος
Όνομα
HΛΙΑΣ
Μοτό
.
Καληςπερα σε όλους !! Επειδή όπως βλεπω ειναι κάποια παιδια που ψάχνουν παρτενέρ (για υπνο ) :p να γράψουν εδω τα ονόματα τους ώστε κανετε γκρουπάκια των 4ρων ατόμων η των 6 η των 2 για τον υπνο
 

Giorgopro

Μέλος
Περιοχή
ΑΘΗΝΑ
Όνομα
ΓΙΩΡΓΟΣ
Μοτό
KTM 640 Adv. 1999
Καληςπερα σε όλους !! Επειδή όπως βλεπω ειναι κάποια παιδια που ψάχνουν παρτενέρ (για υπνο ) :p να γράψουν εδω τα ονόματα τους ώστε κανετε γκρουπάκια των 4ρων ατόμων η των 6 η των 2 για τον υπνο
Η επιλογή στο δίλημμα βάζω καινούργια λάστιχα μένω σπίτι και τα χαζεύω ή έρχομαι μαζί σας
με τα παλιά ΜΤ21 ήταν εύκολη.
Σαββάτο πρωί ξεκινάμε με τον HAWK46
και όποιον άλλο ενδιαφέρεται, οπότε Ηλία συμπλήρωσε με στις λίστες συμμετοχής και ύπνου.
 

ilai

Μέλος
Όνομα
HΛΙΑΣ
Μοτό
.
Η επιλογή στο δίλημμα βάζω καινούργια λάστιχα μένω σπίτι και τα χαζεύω ή έρχομαι μαζί σας
με τα παλιά ΜΤ21 ήταν εύκολη.
Σαββάτο πρωί ξεκινάμε με τον HAWK46
και όποιον άλλο ενδιαφέρεται, οπότε Ηλία συμπλήρωσε με στις λίστες συμμετοχής και ύπνου.
Οκκκκ
Οσο αναφορά τον υπνο και για να μην γινει κανενα μπέρδεμα προτείνω όσοι ειναι μόνοι να το γράψουν εδω ώστε να φτιάξουμε τα γκρουπάκια του ύπνου και να παρω και να κλείσω εγω τα δωματια!! Απλά να ξέρουμε απο εδω ποιος θα κοιμηθεί με ποιον για να κλείσω τα ανάλογα δωματια ! Επαναλαμβάνω όσοι εχετε κλείσει ήδη η θα κλείσετε σαν παρεάκια κανενα προβλημα ! Να γράψουν μονο όσοι δεν εχουν παρτενέρ!
 

gkpapa

2f4u
Περιοχή
Athens
Όνομα
george
Μοτό
bmw r1200gs
Και οπως ολα τα ωραια εχουν ενα τελος , ετσι σε μενα το τελος ηρθε λιγο γρηγορα.. Δεν θα κατεβω τελικα γιατι ...δεν μπορω οποτε να περασετε τέλεια και παντα προσεκτικά στις λασπες.
**Ηλια βγαλε με pls απο τη λιστα για να μη μπω εγω και τη μπερδεψω..

Sent from my SM-P550 using Tapatalk
 

ilai

Μέλος
Όνομα
HΛΙΑΣ
Μοτό
.
Και οπως ολα τα ωραια εχουν ενα τελος , ετσι σε μενα το τελος ηρθε λιγο γρηγορα.. Δεν θα κατεβω τελικα γιατι ...δεν μπορω οποτε να περασετε τέλεια και παντα προσεκτικά στις λασπες.
**Ηλια βγαλε με pls απο τη λιστα για να μη μπω εγω και τη μπερδεψω..

Sent from my SM-P550 using Tapatalk
Δε πειραζει φιλε στην επόμενη !!! Βλεπω πάντως οτι τα BMW υποχωρούν γενικα δε ξερω αν ειναι τυχαίο ! :p
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.
Top Bottom