Χωμάτινη στον Πάρνωνα 2017

Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.

ilai

Μέλος
Όνομα
HΛΙΑΣ
Μοτό
.
Στον Πάρνωνα χιονίζει αυτή τη στιγμή σε όλα τα χώρια o_O!!! που θα πάει αυτή η βαλίτσα φέτος και ήθελα να κάνω αναγνωριστική την Κυριακή:cry: !! την άλλη βδομάδα τώρα η χαρτογράφηση θεού θέλοντος και καιρού επιτρέποντος !:)
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Βάλε τη βόλτα από τώρα για αργότερα... ;)
Ο χειμώνας φέτος το πάει αλλιώς! Μέσα Φεβρουαρίου το βλέπω να μην περνάνε οι δρόμοι πάνω από τα 600-700 μέτρα! Γενικώς, όχι μόνο στον Πάρνωνα.
 

ilai

Μέλος
Όνομα
HΛΙΑΣ
Μοτό
.
Οχι μεχρι στιγμης η ημερομηνία δεν αλλάζει !! Η βόλτα ειναι σε ενα μηνα σχεδον απο τωρα οποτε θα δουμε πως θα Παει ! Αν ειναι οι τελευταίες χιονοπτώσεις αυτες μεχρι το Σάββατο που λένε οι ειδικοί καο δεν ξαναχιονίσει εδω στην περιοχή θεωρω πως δε θα έχουμε θέμα ! Θα εχουν φύγει τα πολλα χιόνια ! Τα λίγα θα τα παλέψουμε ! Μεχρι στιγμης δεν αλλάζει τιποτα :D
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Οχι μεχρι στιγμης η ημερομηνία δεν αλλάζει !! Η βόλτα ειναι σε ενα μηνα σχεδον απο τωρα οποτε θα δουμε πως θα Παει ! Αν ειναι οι τελευταίες χιονοπτώσεις αυτες μεχρι το Σάββατο που λένε οι ειδικοί καο δεν ξαναχιονίσει εδω στην περιοχή θεωρω πως δε θα έχουμε θέμα ! Θα εχουν φύγει τα πολλα χιόνια ! Τα λίγα θα τα παλέψουμε ! Μεχρι στιγμης δεν αλλάζει τιποτα :D
Αμα δε ρίξει άλλο, θα πάει όπως λες.
Αμα δε ρίξει άλλο.......
 

ilai

Μέλος
Όνομα
HΛΙΑΣ
Μοτό
.
Θεωρω πως εδω δε θα ρίξει αλλο και γι αυτο λεω πως δεν θα έχουμε θέμα μεχρι τοτε !!! Εντωμεταξύ πολλα σημεία που θα κινηθούμε προς λακωνια δρν εχουν θέμα ακομα και τωρα ! Είδωμεν θετική ενέργεια και ολα καλα ;)
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Βασικά εγω θα φέρω και τα σκι μου
Και σε αυτο στρίβω καλα !!!!!
Γατάκια είδατε λιγο κακοκαιρία και σφιχτηκατε !!!!!
 

ilai

Μέλος
Όνομα
HΛΙΑΣ
Μοτό
.
Βασικά εγω θα φέρω και τα σκι μου
Και σε αυτο στρίβω καλα !!!!!
Γατάκια είδατε λιγο κακοκαιρία και σφιχτηκατε !!!!!
Αυτος ο τεο ειναι λιγο σφιχτός ρε φιλε δε ξερω τι να πω ! Συνέχεια μήπως ετσι μήπως γιουβέτσι Χαχαχχαχαχα ! Η βόλτα ειπαμε δεν αλλάζει θα βολταρουμε κανονικά στις 18 Φλεβάρη !:D Κάνε προγραμμα πουλί και ετοίμασε το "τσίρκο" σου :p
 

ilai

Μέλος
Όνομα
HΛΙΑΣ
Μοτό
.
Παραγγελία ελαστικών όβερ !!! Mitas E09 τελικά θα μπουν πάνω στο κτμ πάμε για καθαρόαιμο χωμάτινο ελαστικό !! Το αλλο ΣΚ καθώς αυτό με τον καιρό που επικρατεί δεν γίνεται θα κάνω την πρώτη προσπάθεια χαρτογράφησης !
 

ilai

Μέλος
Όνομα
HΛΙΑΣ
Μοτό
.
Στο δασικό χωριο (ξύλινα σπιτάκια ) στα Άνω Δολιανα ! Μίλησα με αυτον που τα διαχειρίζεται το δίκλινο 55 ευρω το τετράκλινο 65 και το 6κλινο 96 ευρω ! Προκειτε για αυτόνομα σπιτάκια με τζάκι κουζινάκι ! http://www.ano-doliana.gr/ Στο Λίνκ θα δειτε και το τηλεφωνο επικοινωνίας

Θα παρω τιμες και απο τους ξενωνες αλλα θεωρω πως θα ειναι πιο λιγο ακριβά όπως και να εχει θα ενημερωσω !!
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Αυτο που μείναμε περυσι !!!!!
Δε παιρνει λιγο ψαλίδι ακομα ;;;;;;;;
Για προσπάθησε !!!!!! Λιγο παραπανω !!!!!
 

ilai

Μέλος
Όνομα
HΛΙΑΣ
Μοτό
.
Αυτο που μείναμε περυσι !!!!!
Δε παιρνει λιγο ψαλίδι ακομα ;;;;;;;;
Για προσπάθησε !!!!!! Λιγο παραπανω !!!!!
Σε λαθος ποστ εχεις παραθέσει Χαχαχχαχαχα:p ειναι λιγο σφιχτός του ειπα το 55 να το κανει 50 και το 65 να το κανει 60 αλλα δεν ! Κοιτα τα 65 ευρω τα 4 άτομα σημαινει 16 ευρω το άτομο θεωρω πως ειναι οκ αν σκεφτείς πως για να μείνεις σε καταφύγιο θες απο 12-15 ευρω !! Παρόλα αυτά θα μικησω και με τους υπόλοιπους που εχουν δωματια στο χωριο
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Δε παιρνει λιγο ψαλίδι ακομα ;;;;;;;;
Για προσπάθησε !!!!!! Λιγο παραπανω !!!!!
Δεν λαθος ποστ εχεις παραθέσει Χαχαχχαχαχα:p ειναι λιγο σφιχτός του ειπα το 55 να το κανει 50 και το 65 να το κανει 60 αλλα δεν ! Κοιτα τα 65 ευρω τα 4 άτομα σημαινει 16 ευρω το άτομο θεωρω πως ειναι οκ αν σκεφτείς πως για να μείνεις σε καταφύγιο θες απο 12-15 ευρω !! Παρόλα αυτά θα μικησω και με τους υπόλοιπους που εχουν δωματια στο χωριο
συμφωνω οτι ειναι καλα !!!
Απλά μπας και !!!!
 

ilai

Μέλος
Όνομα
HΛΙΑΣ
Μοτό
.
συμφωνω οτι ειναι καλα !!!
Απλά μπας και !!!!
Θα μιληςω με τους ξενώνες να δω τις καλύτερες τιμες που μπορούν να κάνουν ! Γτ οι ξενώνες εχουν πιο τσιμπημένες τιμες γενικα ! Αυτός με τα ξύλινα σπίτια ειναι ο πιο φθηνός
 

Nick_990

Μέλος
Περιοχή
Ηρακλειο κρητης
Όνομα
Νικος
Μοτό
KTM 990R
Σε λαθος ποστ εχεις παραθέσει Χαχαχχαχαχα:p ειναι λιγο σφιχτός του ειπα το 55 να το κανει 50 και το 65 να το κανει 60 αλλα δεν ! Κοιτα τα 65 ευρω τα 4 άτομα σημαινει 16 ευρω το άτομο θεωρω πως ειναι οκ αν σκεφτείς πως για να μείνεις σε καταφύγιο θες απο 12-15 ευρω !! Παρόλα αυτά θα μικησω και με τους υπόλοιπους που εχουν δωματια στο χωριο
Δεν βλεπω πουθενα για φαγητο και αγχωνομαιιιιι
 

ilai

Μέλος
Όνομα
HΛΙΑΣ
Μοτό
.
φιλε φαγητό λαιτ !! Φρούτα πολλα και μπάρες δημητριακών θα περιέχει η βόλτα !!:p Ξεχάστε τα κρέατα και τις ρακές εδω :D και υπνο :zzz:νωρις !! Χαχαχαχαχαα
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
φιλε φαγητό λαιτ !! Φρούτα πολλα και μπάρες δημητριακών θα περιέχει η βόλτα !!:p Ξεχάστε τα κρέατα και τις ρακές εδω :D και υπνο :zzz:νωρις !! Χαχαχαχαχαα
Άμα βάλω τον μπουφε από περυσι....που θα κρυφτεις?:p
 

ilai

Μέλος
Όνομα
HΛΙΑΣ
Μοτό
.
Άντε βάλτου τον μπουφέ λαχανικών και φρούτων με τους φυσικούς χυμούς πορτοκαλί να πάθει πλακα ο Νίκος χαχααχααχαχαχαχαχα
 

mitch

Μέλος
Περιοχή
Πιτσουνι Σιτυ
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
BMW R1150GS ADV
Suzuki drz400s
Honda VT250Z
Παρνωνας 2015

Πολεμος........................

Τετοια κανετε εκει κατω?? με εβαλες ε σκεψεις (ειδηκα αμα εχουμε παρει και κανα μεσεο μεχρι τοτε :muted::muted::muted:)

Πολεμος........................

Τετοια κανετε εκει κατω?? με εβαλες ε σκεψεις (ειδηκα αμα εχουμε παρει και κανα μεσεο μεχρι τοτε :muted::muted::muted:)
Με τις χοντρες φετος....;)

Πολεμος........................

Τετοια κανετε εκει κατω?? με εβαλες ε σκεψεις (ειδηκα αμα εχουμε παρει και κανα μεσεο μεχρι τοτε :muted::muted::muted:)
πέρυσι είμασταν περίπου 15 με μικρά και 15 με μεγάλα ! Φέτος η πλεοψηφία θα είναι με μεγάλα μηχανάκια καθαρόαιμα δεν θα υπάρχουν ( μόνο κανα 2-3 xrακια όπως το βλέπω ) όποτε δεν χρειάζεται να πάρεις μικρό ! με αυτό που έχεις μια χαρά είσαι !;)

πέρυσι είμασταν περίπου 15 με μικρά και 15 με μεγάλα ! Φέτος η πλεοψηφία θα είναι με μεγάλα μηχανάκια καθαρόαιμα δεν θα υπάρχουν ( μόνο κανα 2-3 xrακια όπως το βλέπω ) όποτε δεν χρειάζεται να πάρεις μικρό ! με αυτό που έχεις μια χαρά είσαι !;)

καλά δεν το είπα σαν προϋπόθεση το να πάρω μικρό.

Είπα ειδικά αν έχω πάρει και κάνα μικρό (μέσο δηλαδη) που το σκέφτομαι, θα είναι σούπερ. Δεν έχω πρόβλημα με τι θα είμαι και με παπί έρχομαι και με οτιδήποτε. Αλλού είναι το θέμα γιαυτό θα αποφασιστεί τελευταία στιγμη

καλά δεν το είπα σαν προϋπόθεση το να πάρω μικρό.

Είπα ειδικά αν έχω πάρει και κάνα μικρό (μέσο δηλαδη) που το σκέφτομαι, θα είναι σούπερ. Δεν έχω πρόβλημα με τι θα είμαι και με παπί έρχομαι και με οτιδήποτε. Αλλού είναι το θέμα γιαυτό θα αποφασιστεί τελευταία στιγμη
αν σου βγει με το καλό καβάλα ότι βρεις μπροστά σου εκείνη την ώρα και έλα :D
 
Last edited by a moderator:

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Η κουβέντα για τον Παρνωνα εδώ....για να μην χαλάσουμε το θέμα με τις φώτο!
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.
Top Bottom